Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaWrocław - Mariusz

Mariusz - Wrocław

Cena standardowa:
1750,00zł / sesja
Odsłon:
23730
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 2354
Ilość wyświetleń: 3508
Ilość wyświetleń: 3338
Ilość wyświetleń: 4060
Ilość wyświetleń: 4063
Ilość wyświetleń: 4068
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisŚlubne filmy to nic innego jak reportaże. Do tego gatunku podchodzę nowatorsko wprowadzając do nich elementy teledysku i fabuły. Swoją ofertę kieruję głównie do wymagających ludzi, którzy chcą czegoś więcej niż zwykłego ślubnego reportażu (choć wedle życzenia zleceniodawcy dostosowuję się do wymagań i realizuję film zgodnie z jego pomysłem).


Każdego klienta traktujemy indywidualnie, staram się aby każdy, kto do mnie trafi wyszedł zadowolony i przekonany, że dokonał słusznego wyboru. Zadbam o to aby wspomnienia zatrzymane na klatkach filmu były pamiątką, do której wraca się z sentymentem.

Przy realizacji zleceń wykorzystuję profesjonalny sprzęt marki SONY i CANON co pozwala tworzyć produkcje na wysokim poziomie. Pracuję wyłącznie w formatach HD i HDV. Do montażu wykorzystuję program EDIUS. Film zapisuję na płytach Blu-Ray lub DVD (wedle Państwa życzenia). Interaktywne menu płyty. Zapraszam do współpracy. Na terenie całego Dolnego Śląska dojazd do klienta gratis.

Mariusz
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1750,00 zł

Liczba poleceń: 288
Liczba poleceń zrealizowanych: 42
Liczba pozytywnych ocen: 21 (100 %)
Odwiedzin: 23730
Suma punktów lojalnościowych: 2480
Wykonuję także filmy w miastach:
Wrocław, Trzebnica, Milicz, Oława, Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych, Oleśnica, Dzierżoniów, Bolesławiec, Zgorzelec, Opole, Kłodzko, Ząbkowice Śląskie, Lubin, Głogów, Rawicz, Świdnica, Leszno, Kalisz


Sprzęt wideo:

- Kamery SONY HVR-Z5 i SONY HDR-HC9,

- DSLR CANON EOS-500D,

- oświetlenie sceniczne typu PAR-56,

- statywy podłogowe i naramienne,

- na życzenie system stabilizacji steadicam.

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Wrocław


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt