Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Kamerzysta Wrocław - Mariusz

Mariusz - Wrocław

Cena standardowa:
1750,00zł / sesja
Odsłon:
20702
Dostępny:
?

Kamerzysta - pełny opis Kamerzysta - kontaktFilmy Ślubne

Ilość wyświetleń: 280
Ilość wyświetleń: 1283
Ilość wyświetleń: 1195
Ilość wyświetleń: 1666
Ilość wyświetleń: 1858
Ilość wyświetleń: 1851
Ilość wyświetleń: 1736
Ilość wyświetleń: 1499
Ilość wyświetleń: 1547
Ilość wyświetleń: 1075
Ilość wyświetleń: 2014
Ilość wyświetleń: 1816
Ilość wyświetleń: 1781
Ilość wyświetleń: 1621
Ilość wyświetleń: 1482
Ilość wyświetleń: 1163Wykonuję także filmy ślubne w miastach:
Wrocław, Trzebnica, Milicz, Oława, Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych, Oleśnica, Dzierżoniów, Bolesławiec, Zgorzelec, Opole, Kłodzko, Ząbkowice Śląskie, Lubin, Głogów, Rawicz, Świdnica, Leszno, KaliszZobacz oferty kamerzystów z miasta:
Wrocław


Aktualności
2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej


2019-09-25
Czym się kierować podczas wyboru aparatu fotograficznego?
Zakup aparatu fotograficznego to nie taka prosta sprawa. W sklepach ze sprzętem, można znaleźć mnóstwo najróżniejszych modeli, pochodzących od wielu producentów. Bardziej profesjonalne, mają wiele opcji, w których laik może się pogubić. Warto wiedzieć, czym się kierować przy zakupie pierwszego aparatu.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt