Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Dlaczego warto podać własne dane?Szukając kamerzysty ślubnego na portalu www.filmy-wesele.pl oraz www.kamerzysta.pl i chcąc się z nim skontaktować należy wysłać zapytanie poprzez formularz kontaktowy dostępny w ofercie danego kamerzysty. Państwa dane, które są wypełniane w formularzu są niezbędne do skontaktowania się wybranego kamerzysty z Państwem. Podanie ich nie wiąże się z żadnymi opłatami ani nie są one udostępniane osobom trzecim.

Wgląd w Państwa dane ma tylko fotograf, który się z Państwem powinien skontaktować do 24 godz po wysłaniu zapytania oraz redakcja portalu, aby móc zweryfikować wykonanie polecenia w celu późniejszego wystawienia komentarza dla kamerzysty.

W ofercie kamerzysty nie ma podanych danych kontaktowych i pierwszy kontakt jest możliwy jedynie poprzez formularz kontaktowy,  aby zminimalizować wysyłanie spamu do naszych kamerzystów .

Po wypełnieniu i wysłaniu formularza kontaktowego, otrzymują także Państwo od razu na swojego e-mail'a (który został podany w formularzu) dane do wybranego kamerzysty.

W formularzu jest wymagane podanie tylko niezbędnych Państwa danych, czyli:

Imię, nazwisko
Kamerzysta, wie od razu do kogo ma odpisać i z kim rozmawiać w przypadku kontaktu telefonicznego

Telefon
Jeżeli podadzą Państwo namiar telefoniczny do siebie, kamerzysta będzie mógł niezwłocznie do Państwa oddzwonić i omówić szczegóły.

Mail
Druga opcja kontaktu kamerzysty, jeżeli nie będą Państwo dostępni pod podanym numerem telefonu, wiadomość z odpowiedzią zostanie wysłana na skrzynkę pocztową.

Miejsce ślubu
Kamerzysta może zweryfikować, czy będzie w stanie dojechać do danej miejscowości w wybranym terminie.

Data ślubu
Niezbędna informacja, w celu szybkiego sprawdzenia czy termin, który Państwa interesuje jest wolny.

Uwagi
Wszystkie szczegóły o jakie chcą Państwo zapytać w pierwszym kontakcie do kamerzysty.

 

Aktualności
2019-09-25
Czym się kierować podczas wyboru aparatu fotograficznego?
Zakup aparatu fotograficznego to nie taka prosta sprawa. W sklepach ze sprzętem, można znaleźć mnóstwo najróżniejszych modeli, pochodzących od wielu producentów. Bardziej profesjonalne, mają wiele opcji, w których laik może się pogubić. Warto wiedzieć, czym się kierować przy zakupie pierwszego aparatu.
więcej


2019-07-18
Profesjonalny montaż filmów - PJ Films Studio
Nie musisz być specjalistą od wszystkiego! Nagrywasz filmy? Chcesz się nimi dzielić w sieci? Na rynku istnieją specjaliści, którzy zmontują Twój film na najwyższym poziomie.
więcej


2019-04-04
Jak wybrać oświetlenie sali weselnej?
Sala weselna wyposażona w nowoczesny system oświetlenia cieszy się większym zainteresowaniem klientów. Organizacja tego typu przyjęć, jak również innych imprez, wymaga coraz większej pomysłowości. Właściciele obiektów konferencyjnych i bankietowych powinni za wszelką cenę dążyć do wyróżnienia swojej oferty na tle innych, podobnych propozycji.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt