Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Dlaczego warto podać własne dane?Szukając kamerzysty ślubnego na portalu www.filmy-wesele.pl oraz www.kamerzysta.pl i chcąc się z nim skontaktować należy wysłać zapytanie poprzez formularz kontaktowy dostępny w ofercie danego kamerzysty. Państwa dane, które są wypełniane w formularzu są niezbędne do skontaktowania się wybranego kamerzysty z Państwem. Podanie ich nie wiąże się z żadnymi opłatami ani nie są one udostępniane osobom trzecim.

Wgląd w Państwa dane ma tylko fotograf, który się z Państwem powinien skontaktować do 24 godz po wysłaniu zapytania oraz redakcja portalu, aby móc zweryfikować wykonanie polecenia w celu późniejszego wystawienia komentarza dla kamerzysty.

W ofercie kamerzysty nie ma podanych danych kontaktowych i pierwszy kontakt jest możliwy jedynie poprzez formularz kontaktowy,  aby zminimalizować wysyłanie spamu do naszych kamerzystów .

Po wypełnieniu i wysłaniu formularza kontaktowego, otrzymują także Państwo od razu na swojego e-mail'a (który został podany w formularzu) dane do wybranego kamerzysty.

W formularzu jest wymagane podanie tylko niezbędnych Państwa danych, czyli:

Imię, nazwisko
Kamerzysta, wie od razu do kogo ma odpisać i z kim rozmawiać w przypadku kontaktu telefonicznego

Telefon
Jeżeli podadzą Państwo namiar telefoniczny do siebie, kamerzysta będzie mógł niezwłocznie do Państwa oddzwonić i omówić szczegóły.

Mail
Druga opcja kontaktu kamerzysty, jeżeli nie będą Państwo dostępni pod podanym numerem telefonu, wiadomość z odpowiedzią zostanie wysłana na skrzynkę pocztową.

Miejsce ślubu
Kamerzysta może zweryfikować, czy będzie w stanie dojechać do danej miejscowości w wybranym terminie.

Data ślubu
Niezbędna informacja, w celu szybkiego sprawdzenia czy termin, który Państwa interesuje jest wolny.

Uwagi
Wszystkie szczegóły o jakie chcą Państwo zapytać w pierwszym kontakcie do kamerzysty.

 

Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt