Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Dlaczego warto podać własne dane?Szukając kamerzysty ślubnego na portalu www.filmy-wesele.pl oraz www.kamerzysta.pl i chcąc się z nim skontaktować należy wysłać zapytanie poprzez formularz kontaktowy dostępny w ofercie danego kamerzysty. Państwa dane, które są wypełniane w formularzu są niezbędne do skontaktowania się wybranego kamerzysty z Państwem. Podanie ich nie wiąże się z żadnymi opłatami ani nie są one udostępniane osobom trzecim.

Wgląd w Państwa dane ma tylko fotograf, który się z Państwem powinien skontaktować do 24 godz po wysłaniu zapytania oraz redakcja portalu, aby móc zweryfikować wykonanie polecenia w celu późniejszego wystawienia komentarza dla kamerzysty.

W ofercie kamerzysty nie ma podanych danych kontaktowych i pierwszy kontakt jest możliwy jedynie poprzez formularz kontaktowy,  aby zminimalizować wysyłanie spamu do naszych kamerzystów .

Po wypełnieniu i wysłaniu formularza kontaktowego, otrzymują także Państwo od razu na swojego e-mail'a (który został podany w formularzu) dane do wybranego kamerzysty.

W formularzu jest wymagane podanie tylko niezbędnych Państwa danych, czyli:

Imię, nazwisko
Kamerzysta, wie od razu do kogo ma odpisać i z kim rozmawiać w przypadku kontaktu telefonicznego

Telefon
Jeżeli podadzą Państwo namiar telefoniczny do siebie, kamerzysta będzie mógł niezwłocznie do Państwa oddzwonić i omówić szczegóły.

Mail
Druga opcja kontaktu kamerzysty, jeżeli nie będą Państwo dostępni pod podanym numerem telefonu, wiadomość z odpowiedzią zostanie wysłana na skrzynkę pocztową.

Miejsce ślubu
Kamerzysta może zweryfikować, czy będzie w stanie dojechać do danej miejscowości w wybranym terminie.

Data ślubu
Niezbędna informacja, w celu szybkiego sprawdzenia czy termin, który Państwa interesuje jest wolny.

Uwagi
Wszystkie szczegóły o jakie chcą Państwo zapytać w pierwszym kontakcie do kamerzysty.

 

Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt