Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaKraków - Adam

Adam - Kraków

Cena standardowa:
4500,00zł / sesja
Odsłon:
1566
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 54
Ilość wyświetleń: 43
Ilość wyświetleń: 43
Ilość wyświetleń: 650
Ilość wyświetleń: 48

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisJeżeli nudzą Was długie i nudne ujęcia, to dobrze trafiliście. Dzięki nam filmy mogą być żywe i będą atrakcyjne dla wszystkich oglądających. Zapraszamy do kontaktu, wtedy pokażemy Wam ciekawe i dynamiczne filmy weselne.

Młoda ekipa z doświadczeniem w rejestracji filmów. Wiemy, że podczas tego dnia przeżywacie duży stres i dlatego nasza ekipa w realizacji nagrania nie przysporzy Wam go więcej. Podczas całego dnia jesteśmy do Waszej dyspozycji. Nie ściągamy na siebie uwagi i jesteśmy zawsze tam, gdzie dzieje sie coś ważnego.

To Wy jesteście dlaa nas najwazniejsi w tym dniu. Możecie liczyć na nasze rady i wsparcie, gdyż uczestniczyliśmy już w wielu uroczystościach. Dbamy o to by relacje między nami były swobodne. Nie chcemy Was stresować.

Jeżeli chcecie mieć oryginalny film weselny bez sztampowych rozwiązań, to mamy dla Was rozwiązanie. Każda uroczystość jest inna, więc każdy film powinien wyglądać inaczej. Doskonale uzupełniamy film przez podkłąd muzyczny, dynamiczne klipy, a to wszystko sprawi, że inni będą Wam tego zazdrościć.

Trailer ze ślubu, teledysk z wesela czy ślubu może być już Wasz bez żadnej dodatkowej opłaty niedługo po ślubie. Pozwoli to Wam szybciej pokazać go rodzinie i znajomym.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 4500,00 zł
Film do 10 minut 1 operator. Pełny emocji teledysk z Waszego dnia. 2900,00 zł
Film do 30 minut 1 operator. Najważniejsze momenty Waszego dnia. Dynamiczny montaż i podsumowujący teledysk w cenie. 3500,00 zł
Film do 45 minut 2 operatorów. Najważniejsze momenty Waszego dnia i najciekawsze fragmenty przyjęcia weselnego. Pakiet zawiera teledysk ślubny. 4500,00 zł
Fim do 60 minut 2 operatorów. Najważniejsze momenty Waszego dnia i najciekawsze fragmenty przyjęcia weselnego. Pakiet zawiera dwa teledyski ślubne. 5000,00 zł

Liczba poleceń: 9
Liczba poleceń zrealizowanych: 0
Liczba pozytywnych ocen: 0 (0 %)
Odwiedzin: 1566
Suma punktów lojalnościowych: 2605


Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Kraków


Aktualności
2019-09-25
Czym się kierować podczas wyboru aparatu fotograficznego?
Zakup aparatu fotograficznego to nie taka prosta sprawa. W sklepach ze sprzętem, można znaleźć mnóstwo najróżniejszych modeli, pochodzących od wielu producentów. Bardziej profesjonalne, mają wiele opcji, w których laik może się pogubić. Warto wiedzieć, czym się kierować przy zakupie pierwszego aparatu.
więcej


2019-07-18
Profesjonalny montaż filmów - PJ Films Studio
Nie musisz być specjalistą od wszystkiego! Nagrywasz filmy? Chcesz się nimi dzielić w sieci? Na rynku istnieją specjaliści, którzy zmontują Twój film na najwyższym poziomie.
więcej


2019-04-04
Jak wybrać oświetlenie sali weselnej?
Sala weselna wyposażona w nowoczesny system oświetlenia cieszy się większym zainteresowaniem klientów. Organizacja tego typu przyjęć, jak również innych imprez, wymaga coraz większej pomysłowości. Właściciele obiektów konferencyjnych i bankietowych powinni za wszelką cenę dążyć do wyróżnienia swojej oferty na tle innych, podobnych propozycji.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt