Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaKraków - Adam

Adam - Kraków

Cena standardowa:
4500,00zł / sesja
Odsłon:
1869
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 225
Ilość wyświetleń: 242
Ilość wyświetleń: 230
Ilość wyświetleń: 881
Ilość wyświetleń: 251

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisJeżeli nudzą Was długie i nudne ujęcia, to dobrze trafiliście. Dzięki nam filmy mogą być żywe i będą atrakcyjne dla wszystkich oglądających. Zapraszamy do kontaktu, wtedy pokażemy Wam ciekawe i dynamiczne filmy weselne.

Młoda ekipa z doświadczeniem w rejestracji filmów. Wiemy, że podczas tego dnia przeżywacie duży stres i dlatego nasza ekipa w realizacji nagrania nie przysporzy Wam go więcej. Podczas całego dnia jesteśmy do Waszej dyspozycji. Nie ściągamy na siebie uwagi i jesteśmy zawsze tam, gdzie dzieje sie coś ważnego.

To Wy jesteście dlaa nas najwazniejsi w tym dniu. Możecie liczyć na nasze rady i wsparcie, gdyż uczestniczyliśmy już w wielu uroczystościach. Dbamy o to by relacje między nami były swobodne. Nie chcemy Was stresować.

Jeżeli chcecie mieć oryginalny film weselny bez sztampowych rozwiązań, to mamy dla Was rozwiązanie. Każda uroczystość jest inna, więc każdy film powinien wyglądać inaczej. Doskonale uzupełniamy film przez podkłąd muzyczny, dynamiczne klipy, a to wszystko sprawi, że inni będą Wam tego zazdrościć.

Trailer ze ślubu, teledysk z wesela czy ślubu może być już Wasz bez żadnej dodatkowej opłaty niedługo po ślubie. Pozwoli to Wam szybciej pokazać go rodzinie i znajomym.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 4500,00 zł
Film do 10 minut 1 operator. Pełny emocji teledysk z Waszego dnia. 2900,00 zł
Film do 30 minut 1 operator. Najważniejsze momenty Waszego dnia. Dynamiczny montaż i podsumowujący teledysk w cenie. 3500,00 zł
Film do 45 minut 2 operatorów. Najważniejsze momenty Waszego dnia i najciekawsze fragmenty przyjęcia weselnego. Pakiet zawiera teledysk ślubny. 4500,00 zł
Fim do 60 minut 2 operatorów. Najważniejsze momenty Waszego dnia i najciekawsze fragmenty przyjęcia weselnego. Pakiet zawiera dwa teledyski ślubne. 5000,00 zł

Liczba poleceń: 9
Liczba poleceń zrealizowanych: 0
Liczba pozytywnych ocen: 0 (0 %)
Odwiedzin: 1869
Suma punktów lojalnościowych: 215


Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Kraków


Aktualności
2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej


2019-09-25
Czym się kierować podczas wyboru aparatu fotograficznego?
Zakup aparatu fotograficznego to nie taka prosta sprawa. W sklepach ze sprzętem, można znaleźć mnóstwo najróżniejszych modeli, pochodzących od wielu producentów. Bardziej profesjonalne, mają wiele opcji, w których laik może się pogubić. Warto wiedzieć, czym się kierować przy zakupie pierwszego aparatu.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt