Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »
Adam - Kraków

Cena standardowa:
4500,00zł / sesja
Odsłon:
1607
Dostępny:
?


Oglądało osób: 69
Kamerzysta - pełny opis Kamerzysta - kontaktWykonuję także filmy w miastach:
Kraków, Tarnów, Kielce, Wieliczka, Bochnia, Zakopane, Wadowice, Myślenice, Rabka-Zdrój, Niepołomice, Olkusz, Limanowa, Brzesko, Miechów, Książ Wielki, Oświęcim, Nowy Targ, Kalwaria Zebrzydowska, Wolbrom, Słomniki, Proszowice, Gorlice, Andrychów, Chrzanów, Trzebinia, Skała, Luborzyca, Skawina


Zobacz oferty kamerzystów z miasta:
Kraków


Aktualności
2019-09-25
Czym się kierować podczas wyboru aparatu fotograficznego?
Zakup aparatu fotograficznego to nie taka prosta sprawa. W sklepach ze sprzętem, można znaleźć mnóstwo najróżniejszych modeli, pochodzących od wielu producentów. Bardziej profesjonalne, mają wiele opcji, w których laik może się pogubić. Warto wiedzieć, czym się kierować przy zakupie pierwszego aparatu.
więcej


2019-07-18
Profesjonalny montaż filmów - PJ Films Studio
Nie musisz być specjalistą od wszystkiego! Nagrywasz filmy? Chcesz się nimi dzielić w sieci? Na rynku istnieją specjaliści, którzy zmontują Twój film na najwyższym poziomie.
więcej


2019-04-04
Jak wybrać oświetlenie sali weselnej?
Sala weselna wyposażona w nowoczesny system oświetlenia cieszy się większym zainteresowaniem klientów. Organizacja tego typu przyjęć, jak również innych imprez, wymaga coraz większej pomysłowości. Właściciele obiektów konferencyjnych i bankietowych powinni za wszelką cenę dążyć do wyróżnienia swojej oferty na tle innych, podobnych propozycji.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt