Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaBielsko-Biała - Elwira

Elwira - Bielsko-Biała

Cena standardowa:
2950,00zł / sesja
Odsłon:
9197
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 1910
Ilość wyświetleń: 1829
Ilość wyświetleń: 1940
Ilość wyświetleń: 1864
Ilość wyświetleń: 3782
Ilość wyświetleń: 1798
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Interesuje mnie także oferta fotografowania
(ten kamerzysta także jest fotografem)
  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
Opis 

 FILM

 

HIGH DEFIONITION (HD)

 

-kamera Sony Z1E

-środki produkcji: steadycam, kran kamerowy

 

W 2007 roku rozpoczęła się rewolucja jakościowa w branży filmowej wraz z wprowadzeniem standardu HD oraz wysokiej rozdzielczości telewizorów LCD i Plasma, a także nośników Blu-Ray (następcy DVD). Technologia High Definition to czysty obraz, wysoko odwzorowane detale, nowoczesne przetworniki gwarantujące żywe kolory i doskonałą jakość przekazu.

 

FULL HIGH DEFINITION (FULL HD)

 

-Canon Eos 5D Mark II

-Canon Eos 60 D

zestaw obiektywów, środki produkcji: steadycam,slider,kran kamerowy

 

Oferta ta jest skierowana dla klientów o wysokim poczuciu estetyki obrazu, która w połączeniu z subtelnym montażem tworzy nieosiągalny do tej pory produkt,najlepszy dostępny na polskim rynku Doskonała jakość, plastyka i głębia obrazu robią wrażenie użycia profesjonalnych kamer filmowych stosowanych przy wysokobudżetowych produkcjach (teledyski,reklamy, seriale np."Dr.House"). Przewaga w zastosowaniu profesjonalnego zestawu DSLR nad kamerą stanowi wielkość przetwornika obrazu, matryca ma wielkość klatki filmowej czyli jest osiem razy większa od tych które posiada większość kamer.

 

 

Pakiety w wersji Full HD (1920x1080) HD(1440x1080) do wyboru:

 

pakiet

BRĄZOWY

SREBRNY

ZŁOTY

PLATYNOWY

długość filmu

30'

45'

90'

120'

przygotowania

 

ok

ok

ok

ceremonia kościół/USC

ok

ok

ok

ok

plener ślubny

 

 

ok

ok

wesele do 1.00(po oczepinach)

 

 

ok

ok

teledysk

 

 

ok

ok

trailer

 

 

ok

ok

zaproszenie na ślub

 

 

 

ok

podziękowania dla rodziców

 

 

 

ok

organizacja wesela

 

 

 

ok

sesja narzeczeńska

 

 

 

ok

poprawiny

 

 

 

 

prezentacja

 

 

 

 

 

 

Powyższe pakiety filmowe mogą być dowolnie modyfikowane.

 

 

Plener ślubny / narzeczeński
Teledysk z sesji plenerowej realizowany jest w dniu ślubu lub innym dowolnie wybranym terminie.. Podczas nagrania możecie występować w strojach ślubnych (klip ślubny) lub codziennych (klip narzeczeński). Wybór należy do Was. Nagranie realizowane jest w dowolnie wybranym przez was miejscu równiez poza krajem.

Przygotowania
Nagrania obejmują ujęcia z przygotowania makijażu oraz np. układania włosów. A także atmosferę panującą tego dnia w domu, u kosmetyczki,u fryzjera oraz ujęcia zapinania sukni, welonu, ogólny plan przygotowań. Filmowanie przygotowań jest szczególnie przez nas zalecane dla interesujacego montażu w filmie oddajacego atmosferę panującą w tym ważnym, pełnym emocji dniu.

Poprawiny
Film z poprawin.

Organizacja wesela
Krótki reportaż z organizacji przyjęcia / wesela :przygotowania sali weselnej,zakupy strojów , ostatnia przymiarka i odbiór sukni ślubnej, próba pierwszego tańca / etc.

Trailer
Bardzo efektowna krótka zapowiedź pełnego filmu ślubnego. Może być zmontowana do dowolnej dostarczonej muzyki Możliwość udostępnienia w internecie lub DVD/Blu-Ray

Zaproszenie na ślub
Krótkie, zabawne zaproszenie gości na Wasz ślub i wesele. Film realizujemy kilkanaście tygodni przez weselem według waszego scenariusza, dobra zabawa przy realizacji gwarantowana:-)
Możliwość udostępnienia w internecie lub DVD/Blu-Ray.

Film dla rodziców
Film, w którym możecie podziękować rodzicom, opowiedzieć swoją historię, historię rodziców i ich życia postrzeganą Waszymi oczami. Film można zaprezentować w trakcie podziękowań dla rodziców podczas wesela. Film realizujemy kilkanaście tygodni przez weselem z waszym udziałem w rolach głównych.

Prezentacja

przygotowujemy ją kilka tygodni przed ślubem z powierzonych nam przez Was materiałów archiwalnych: zdjęcia, filmy z dzieciństwa. Doskonały pomysł na prezent dla rodziców, niespodzianka dla żony/męża. Prezentacje można wyświetlić w dniu ślubu podczas trwania przyjęcia/wesela.

 


FOTOGRAFIA

 

Reportaż w dniu ślubu

W fotografii reportażowej musi znaleźć się miejsce, zarówno na kreacje fotografa jak i spełnianie życzeń Pary Młodej. Ta pierwsza to przysłowiowy reportaż, gdzie obserwuje się wszystkie wydarzenia i utrwala w kadrze te najpiękniejsze, które wyrażają emocje, wzruszenia czy dynamikę tańca na sali. Drugi aspekt to zdjęcia, które będą robione wg Waszego życzenia, czyli grupowe i pozowane z bliskimi dla Was osobami.

 • Sesja plenerowa
  Zwykle, ze względu na większą ilość czasu odbywa się w innym dniu niż dzień ślubu i wesela; ale oczywiście może się odbyć w dniu ślubu, jeśli macie takie życzenie. Staram się by sesja była różnorodna, więc wykorzystuję różne scenerie i motywy. Ważnym aspektem będzie tu podkreślenie Waszej indywidualności, poprzez poprzez wprowadzenie elementów pasji, spontaniczności no i oczywiście romantyzmu :-) Charakter sesji ustalam indywidualnie z parą. Mogę również wykonać MEGA SESJĘ przy udziale 2 fotografów, w kilku różnych miejscach- wtedy sesja trwa znacznie dłużej.

 • Album internetowy

Z całości otrzymujecie fotografie na płycie DVD, elegancki album tradycyjny, wypełniony fotografiami różnych formatów w ilości 100szt albo nowoczesną fotoksiążkę.

NA WASZE ŻYCZENIE WYKONUJĘ:

 • Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej
  Mają one miejsce kilka dni lub miesięcy przed wielkim dniem, mogą zostać wykorzystane we wstępnie wykonanego później albumu ślubnego lub na zaproszeniach dla gości.

 • Prezentację multimedialną na DVD
  Wybrane zdjęcia otrzymujecie w formie filmu ze zdjęć, gdzie są one pokazane z podkładem muzycznym i specjalnie dobranymi efektownymi przejściami. Jest to nowoczesny, dynamiczny sposób eksponowania fotografii na odtwarzaczach DVD lub w komputerze. Podkład muzyczny również możemy dobrać wspólnie.

 • Fotoalbumy
  Albumy oprawiane w skórę na twardych kartach z indywidualnym projektem oraz albumy w stylu photobook. Doskonałe jako prezent dla rodziców ;-)

 • Sesje ślubną w rozszerzonym wymiarze

 • Sesje w studiu fotograficznym

 • Usługę łączoną z drugim fotografem
  Coraz bardziej popularna usługa, pozwalająca utrwalić wasze wspomnienia z dwóch, różnych punktów spojrzenia. Istnieje możliwość takiej usługi również podczas wybranej części ceremonii np. zaślubiny.

Uwaga! Zdjęcia zarówno w formie do wywołania, jak i w formie prezentacji DVD są Waszą własnością. Możecie je dowolnie kopiować.

 

Koszta transpotru do 200 km wliczone są w cenę, powyżej indywidualnie ustalane z klientem.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 2950,00 zł
'Tylko miłość" Dla chętnych Par Młodych planujących wyjątkową podróż poślubną przygotowaliśmy ofertę pobytu wraz z sesją filmową na rajskiej wyspie Ko Chang w Tajlandii. 2400,00 zł

Liczba poleceń: 45
Liczba poleceń zrealizowanych: 6
Liczba pozytywnych ocen: 0 (0 %)
Odwiedzin: 9197
Suma punktów lojalnościowych: 430
Wykonuję także filmy w miastach:
Bielsko-Biała, Białystok, Katowice, Pszczyna, Żywiec, Kęty, Szczyrk, Andrychów, Wadowice, Kraków, Czechowice-Dziedzice, Toruń, Bydgoszcz, Gdańsk, Zakopane, Łódź, Poznań, Wrocław, Warszawa


Sprzęt wideo:

Full HD (1920x1080)

 aparat Canon EOS 5D Mark II, aparat Canon EOS 60 D, slider, steadycam,kran akmerowy

 

HD(1440x1080)

kamera Sony HVR-Z1 

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Bielsko-Biała


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt