Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Kamerzysta Bielsko-Biała - Elwira

Elwira - Bielsko-Biała

Cena standardowa:
2950,00zł / sesja
Odsłon:
7985
Dostępny:
?

Kamerzysta - pełny opis Kamerzysta - kontaktFilmy Ślubne

Ilość wyświetleń: 910
Ilość wyświetleń: 864
Ilość wyświetleń: 892
Ilość wyświetleń: 869
Ilość wyświetleń: 2762
Ilość wyświetleń: 829
Ilość wyświetleń: 601
Ilość wyświetleń: 2104
Ilość wyświetleń: 683
Ilość wyświetleń: 1308
Ilość wyświetleń: 702Wykonuję także filmy ślubne w miastach:
Bielsko-Biała, Białystok, Katowice, Pszczyna, Żywiec, Kęty, Szczyrk, Andrychów, Wadowice, Kraków, Czechowice-Dziedzice, Toruń, Bydgoszcz, Gdańsk, Zakopane, Łódź, Poznań, Wrocław, WarszawaZobacz oferty kamerzystów z miasta:
Bielsko-Biała


Aktualności
2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej


2019-09-25
Czym się kierować podczas wyboru aparatu fotograficznego?
Zakup aparatu fotograficznego to nie taka prosta sprawa. W sklepach ze sprzętem, można znaleźć mnóstwo najróżniejszych modeli, pochodzących od wielu producentów. Bardziej profesjonalne, mają wiele opcji, w których laik może się pogubić. Warto wiedzieć, czym się kierować przy zakupie pierwszego aparatu.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt