Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaZawiercie - Joanna

Joanna - Zawiercie

Cena standardowa:
1850,00zł / sesja
Odsłon:
3871
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 2066
Ilość wyświetleń: 2435
Ilość wyświetleń: 1914
Ilość wyświetleń: 1886
Ilość wyświetleń: 1877

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisMoment przysięgi małżeńskiej, pierwszy taniec, oczepiny czy krojenie tortu weselnego to jedne z najważniejszych momentów najpiękniejszego dnia w Waszym życiu. Fotografowanie i wideofilmowanie to nasza pasja. Łączymy zainteresowania z pracą i z Waszymi przeżyciami - jesteśmy z Wami niemalże od początku, od przygotowań do ślubu aż do późnych godzin weselnych. Indywidulne podejście, nieuzinkowe fotografie i oryginalne filmy to efekt naszej pracy. Do każdej Młodej Pary podchodzimy indywidualnie, dlatego z przyjemnością będziecie wracać do utrwalonych przez nas chwil - zarówno tuż po ślubie, jak i po wielu latach. Działamy na terenie całego Województwa Śląskiego. Nasz obszar obejmuje między innymi Częstochowę, Myszków, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowę Górniczą i okolice. Wykonujemy zdjęcia plenerowe, utrwalamy wspomnienia z kościoła i sali weselnej - jesteśmy wszędzie tam, gdzie Wy. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1850,00 zł

Liczba poleceń: 24
Liczba poleceń zrealizowanych: 1
Liczba pozytywnych ocen: 1 (100 %)
Odwiedzin: 3871
Suma punktów lojalnościowych: 530
Wykonuję także filmy w miastach:
Zawiercie, Wolbrom, Żarnowiec, Pilica, Dąbrowa Górnicza, Siewierz, Poręba, Myszków, Olkusz, Sosnowiec, Będzin, Katowice, Ruda Śląska, Chorzów, Poraj, Częstochowa, Kraków, Żarki, Koziegłowy, Czeladź


Sprzęt wideo:

W swojej pracy wykorzystuję kamery Full HD firmy Panasonic zapis w 1080 50p (doskonała jakość nagrania, szczegóły obrazu bardzo dobrze widoczne).
Wersja Full HD jest za dodatkową dopłatą.

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Zawiercie


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt