Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaZawiercie - Joanna

Joanna - Zawiercie

Cena standardowa:
1850,00zł / sesja
Odsłon:
5456
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 3552
Ilość wyświetleń: 3885
Ilość wyświetleń: 3350
Ilość wyświetleń: 3398
Ilość wyświetleń: 3291

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisMoment przysięgi małżeńskiej, pierwszy taniec, oczepiny czy krojenie tortu weselnego to jedne z najważniejszych momentów najpiękniejszego dnia w Waszym życiu. Fotografowanie i wideofilmowanie to nasza pasja. Łączymy zainteresowania z pracą i z Waszymi przeżyciami - jesteśmy z Wami niemalże od początku, od przygotowań do ślubu aż do późnych godzin weselnych. Indywidulne podejście, nieuzinkowe fotografie i oryginalne filmy to efekt naszej pracy. Do każdej Młodej Pary podchodzimy indywidualnie, dlatego z przyjemnością będziecie wracać do utrwalonych przez nas chwil - zarówno tuż po ślubie, jak i po wielu latach. Działamy na terenie całego Województwa Śląskiego. Nasz obszar obejmuje między innymi Częstochowę, Myszków, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowę Górniczą i okolice. Wykonujemy zdjęcia plenerowe, utrwalamy wspomnienia z kościoła i sali weselnej - jesteśmy wszędzie tam, gdzie Wy. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1850,00 zł

Liczba poleceń: 26
Liczba poleceń zrealizowanych: 1
Liczba pozytywnych ocen: 1 (100 %)
Odwiedzin: 5456
Suma punktów lojalnościowych: 635
Wykonuję także filmy w miastach:
Zawiercie, Wolbrom, Żarnowiec, Pilica, Dąbrowa Górnicza, Siewierz, Poręba, Myszków, Olkusz, Sosnowiec, Będzin, Katowice, Ruda Śląska, Chorzów, Poraj, Częstochowa, Kraków, Żarki, Koziegłowy, Czeladź


Sprzęt wideo:

W swojej pracy wykorzystuję kamery Full HD firmy Panasonic zapis w 1080 50p (doskonała jakość nagrania, szczegóły obrazu bardzo dobrze widoczne).
Wersja Full HD jest za dodatkową dopłatą.

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Zawiercie


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt