Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaWrocław - Rafał

Rafał - Wrocław

Cena standardowa:
3000,00zł / sesja
Odsłon:
7184
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 3002
Ilość wyświetleń: 2619
Ilość wyświetleń: 3695
Ilość wyświetleń: 3144
Ilość wyświetleń: 3484
Ilość wyświetleń: 3069
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisWitam wszystkich,

profesjonalna produkcja filmowa realizowana na ślubach, weselach i wszystkich towarzyszących imprezach. Najważniejsza dla nas jest wspaniała atmosfera i swoboda pary młodej i jej gości. Te wszystkie pozytywne odczucia, humor i szampańska zabawa pozwalają na właściwy kontakt wszystkich uczestników wydarzenia z kamerzystą. Pomaga nam w tym doświadczenie wyniesione z pracy przy spotach reklamowych, filmach z eventów oraz obsługi imprez firmowych. Potrafimy inaczej podejść do realizacji. Poza kamerzystą dajemy Państwu usługę  wodzireja, który poprowadzi całą imprezę. Pomagamy w dopięciu szczegółów imprezy, by osiągnąć idealny efekt. Bardzo ważne dla nas są emocje towarzyszące podczas tego szczególnego dnia. Wspomnienia te będą przywoływane przez całe życie. Bardzo cenimy sobie zadowolenie z otrzymanej od nas pamiątki.

Na naszą ofertę składają się:

1. Film - teledysk weselny z wybraną muzyką i animacjami graficznymi. Zawiera najważniejsze momenty począwszy od przygotowań aż po oczepiny. Nagranie zajmuje od 4 do 8 minut.

2. Film pełnometrażowy, w którym zawarte są najważniejsze momenty z wydarzenia (przygotowania do ślubu, błogosławieństwo rodziców, ceremonia ślubna oraz zabawa weselna). Materiał jest odpowiednio zmontowany i posiada odpowiednie animacje. Długość filmu na życzenie klienta od 30 minut do 2 godzin. Film posiada formę teledysku.

3 Praca od jednego do trzech kamerzystów od przygotowań po oczepiny.

4. Wywiady z gośćmi weselnymi - ciekawy element pozdrowień od gości weselnych lub innych słów będących oryginalną pamiątką.

5. Jakość filmów to Full HD i są one nagrane na grawerowanych płytach DVD oraz dedykowanym pendrive.

6. Dwa dni po ślubie dostarczamy minutowy zwiastun filmu.

7. Szybki termin realizacji. Teledysk jest już gotowy po 7 dniach roboczych. Cały film dostarczamy w 2 tygodnie.

8. Scenariusz ustalamy na spotkaniu i jest on dostosowany do Waszych pomysłów.

9. Realizacja w sposób bezstresowy.

10. Możliwość wyboru podkładów muzycznych.

Dodatkowo:

1. Opcja przygotowania ustalonych wcześniej podziękowań dla rodziców. W trakcie może być stworzona animacja ze zdjęć rodzinnych lub nagranie w formie wideo.

2. Opcja uzyskania od nas około 10 godzin surowego i nieobrobionego materiału.

3. Możliwość skorzystania z drona, który można wykorzystać do sfilmowania wyjścia pary młodej ze ślubu lub przyjazdu na ceremonię.

Realizujemy nagrania z wykorzystaniem profesjonalnych stabilizatorów obrazu, slidecamer i całego niezbędnego sprzętu pozwalającego na zrealizowanie wyjątkowych ujęć. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 3000,00 zł
Teledysk ślubny Film w postaci teledysku weselnego z wybranym podkładem muzycznym i wideo animacjami graficznymi zawierający najważniejsze momenty z przygotowań, ceremonii w kościele, zabawy weselnej wraz z oczepinami. Czas trwania teledysku od 4 do 8 minut 200,00 zł
Dodatkowy operator kamery Dodatkowy operator kamery będący z Parą Młodą od momentu przygotowań, przez całą ceremonię ślubną na oczepinach kończąc. Dwa razy więcej ujęć do wykorzystania w filmie. 999,00 zł
Podziękowania dla Rodziców Przygotowanie filmu z podziękowań dla rodziców w postaci animacji graficznej, nagrywania Pary Młodej w plenerze lub w innej formie, którą wspólnie sobie ustalimy. Każdy materiał bazuje na emocjach, wzruszenie rodziców gwarantowane :) 300,00 zł
Użycie Drona Możliwość użycia drona, który uwieczni m.in. moment wyjścia pary młodej z kościoła, wasz przyjazd na salę weselną, wspólne zdjęcie z gośćmi z powietrza, panoramę sali weselnej, kościoła. 300,00 zł
Materiał w formie surowej Możliwość przekazania całości nagranego materiału ślubnego w formie surowej (około 10 godzin materiału), który będą Państwo mogli przeglądać w "wolnych" chwilach :) 300,00 zł
Kinowy zwiastun filmowy Kinowy zwiastun filmowy dostępny już dwa dni po ślubie. 1,00 zł

Liczba poleceń: 179
Liczba poleceń zrealizowanych: 26
Liczba pozytywnych ocen: 26 (100 %)
Odwiedzin: 7184
Suma punktów lojalnościowych: 2435


Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Wrocław


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt