Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaWrocław - Rafał

Rafał - Wrocław

Cena standardowa:
3000,00zł / sesja
Odsłon:
5882
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 1725
Ilość wyświetleń: 1561
Ilość wyświetleń: 2449
Ilość wyświetleń: 2095
Ilość wyświetleń: 2345
Ilość wyświetleń: 1965
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisWitam wszystkich,

profesjonalna produkcja filmowa realizowana na ślubach, weselach i wszystkich towarzyszących imprezach. Najważniejsza dla nas jest wspaniała atmosfera i swoboda pary młodej i jej gości. Te wszystkie pozytywne odczucia, humor i szampańska zabawa pozwalają na właściwy kontakt wszystkich uczestników wydarzenia z kamerzystą. Pomaga nam w tym doświadczenie wyniesione z pracy przy spotach reklamowych, filmach z eventów oraz obsługi imprez firmowych. Potrafimy inaczej podejść do realizacji. Poza kamerzystą dajemy Państwu usługę  wodzireja, który poprowadzi całą imprezę. Pomagamy w dopięciu szczegółów imprezy, by osiągnąć idealny efekt. Bardzo ważne dla nas są emocje towarzyszące podczas tego szczególnego dnia. Wspomnienia te będą przywoływane przez całe życie. Bardzo cenimy sobie zadowolenie z otrzymanej od nas pamiątki.

Na naszą ofertę składają się:

1. Film - teledysk weselny z wybraną muzyką i animacjami graficznymi. Zawiera najważniejsze momenty począwszy od przygotowań aż po oczepiny. Nagranie zajmuje od 4 do 8 minut.

2. Film pełnometrażowy, w którym zawarte są najważniejsze momenty z wydarzenia (przygotowania do ślubu, błogosławieństwo rodziców, ceremonia ślubna oraz zabawa weselna). Materiał jest odpowiednio zmontowany i posiada odpowiednie animacje. Długość filmu na życzenie klienta od 30 minut do 2 godzin. Film posiada formę teledysku.

3 Praca od jednego do trzech kamerzystów od przygotowań po oczepiny.

4. Wywiady z gośćmi weselnymi - ciekawy element pozdrowień od gości weselnych lub innych słów będących oryginalną pamiątką.

5. Jakość filmów to Full HD i są one nagrane na grawerowanych płytach DVD oraz dedykowanym pendrive.

6. Dwa dni po ślubie dostarczamy minutowy zwiastun filmu.

7. Szybki termin realizacji. Teledysk jest już gotowy po 7 dniach roboczych. Cały film dostarczamy w 2 tygodnie.

8. Scenariusz ustalamy na spotkaniu i jest on dostosowany do Waszych pomysłów.

9. Realizacja w sposób bezstresowy.

10. Możliwość wyboru podkładów muzycznych.

Dodatkowo:

1. Opcja przygotowania ustalonych wcześniej podziękowań dla rodziców. W trakcie może być stworzona animacja ze zdjęć rodzinnych lub nagranie w formie wideo.

2. Opcja uzyskania od nas około 10 godzin surowego i nieobrobionego materiału.

3. Możliwość skorzystania z drona, który można wykorzystać do sfilmowania wyjścia pary młodej ze ślubu lub przyjazdu na ceremonię.

Realizujemy nagrania z wykorzystaniem profesjonalnych stabilizatorów obrazu, slidecamer i całego niezbędnego sprzętu pozwalającego na zrealizowanie wyjątkowych ujęć. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 3000,00 zł
Teledysk ślubny Film w postaci teledysku weselnego z wybranym podkładem muzycznym i wideo animacjami graficznymi zawierający najważniejsze momenty z przygotowań, ceremonii w kościele, zabawy weselnej wraz z oczepinami. Czas trwania teledysku od 4 do 8 minut 200,00 zł
Dodatkowy operator kamery Dodatkowy operator kamery będący z Parą Młodą od momentu przygotowań, przez całą ceremonię ślubną na oczepinach kończąc. Dwa razy więcej ujęć do wykorzystania w filmie. 999,00 zł
Podziękowania dla Rodziców Przygotowanie filmu z podziękowań dla rodziców w postaci animacji graficznej, nagrywania Pary Młodej w plenerze lub w innej formie, którą wspólnie sobie ustalimy. Każdy materiał bazuje na emocjach, wzruszenie rodziców gwarantowane :) 300,00 zł
Użycie Drona Możliwość użycia drona, który uwieczni m.in. moment wyjścia pary młodej z kościoła, wasz przyjazd na salę weselną, wspólne zdjęcie z gośćmi z powietrza, panoramę sali weselnej, kościoła. 300,00 zł
Materiał w formie surowej Możliwość przekazania całości nagranego materiału ślubnego w formie surowej (około 10 godzin materiału), który będą Państwo mogli przeglądać w "wolnych" chwilach :) 300,00 zł
Kinowy zwiastun filmowy Kinowy zwiastun filmowy dostępny już dwa dni po ślubie. 1,00 zł

Liczba poleceń: 178
Liczba poleceń zrealizowanych: 26
Liczba pozytywnych ocen: 26 (100 %)
Odwiedzin: 5882
Suma punktów lojalnościowych: 2340


Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Wrocław


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt