Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaWrocław - Jacek

Jacek - Wrocław

Cena standardowa:
3000,00zł / sesja
Odsłon:
18983
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 94
Ilość wyświetleń: 89
Ilość wyświetleń: 92
Ilość wyświetleń: 89

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisSzanowni Państwo!

Jestem profesjonalistą specjalizującym się w produkcji i świadczeniu multimedialnych usług.Posiadam wieloletnie doświadczenie w filmowaniu uroczystości ślubnych i przyjęć weselnych. Zaufało mi wielu Klientów z Polski oraz Klienci z innych krajów min. Francji, Anglii i Belgii.Wypracowałem własny, rozpoznawalny styl pracy nad reportażem filmowym: obserwuję i rejestruję wydarzenia, nie ingeruję w ich przebieg i staram się nie korzystać z dodatkowego oświetlenia. Nie toleruję kiczu. Preferuję estetykę, kreatywność i oryginalność. Dzięki temu zachować mogę specyficzny i unikalny charakter każdej uroczystości, a film jest niebanalny i ciekawy.Każda moją produkcję filmową traktuję indywidualnie – tworzona jest dla konkretnego Klienta i stanowi realizację Jego potrzeb i oczekiwań. Chętnie zrealizuję Państwa oryginalne pomysły dotyczące inscenizowania fabuły oraz filmowania w plenerze.

 

Zlecenia realizuję głównie na terenie województwa dolnośląskiego, choć nie tylko.Proponuję Państwu niezobowiązującą prezentację mojej oferty (także w domu Klienta).Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej strony internetowej.

Znajdą tam Państwo wszystkie szczegóły dotyczące mojej oferty oraz więcej filmów.Oferuję Państwu także szeroką gamę usług dodatkowych:

- realizacja dłuższego niż w ofercie standardowej filmu;

- udostępnienie filmu na 3 płytach DVD z indywidualnym nadrukiem w ekskluzywnym etui;

- dodatkowe kopie filmu;

- filmowanie Pary Młodej w plenerze w innym dniu niż dzień ślubu;

- filmowanie poprawin, wieczorów kawalerskich i panieńskich;

- inne usługi filmowe wynikające z Państwa życzeń.

Ceny dodatkowych usług każdorazowo ustalam z Klientem indywidualnie.Zapraszam serdecznie,

Jacek
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 3000,00 zł

Liczba poleceń: 171
Liczba poleceń zrealizowanych: 28
Liczba pozytywnych ocen: 9 (100 %)
Odwiedzin: 18983
Suma punktów lojalnościowych: 3370
Wykonuję także filmy w miastach:
Wrocław, Oleśnica, Polanica-Zdrój, Kłodzko, Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice, Dzierżoniów, Międzylesie, Duszniki-Zdrój, Kudowa-Zdrój, Nowa Ruda, Ząbkowice Śląskie, Bystrzyca Kłodzka, Bielawa, Legnica, Opole


Sprzęt wideo:
Korzystam z profesjonalnego sprzętu filmowego oraz oprogramowania.Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Wrocław


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt