Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaWarszawa - Roman

Roman - Warszawa

Cena standardowa:
1900,00zł / sesja
Odsłon:
4894
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 2349
Ilość wyświetleń: 2026
Ilość wyświetleń: 1902
Ilość wyświetleń: 1978
Ilość wyświetleń: 2141
Ilość wyświetleń: 1921
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Interesuje mnie także oferta fotografowania
(ten kamerzysta także jest fotografem)
  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisŚlub to wydarzenie, które dla każdej pary znaczy bardzo wiele, a film ślubny stwarza okazję do ponownego przeżywania chwil, które pozostają w sercach poślubionych osób. Uczucia,  towarzyszące zakochanym w tym jedynym, niepowtarzalnym dniu  odżywają na nowo, gdy można wracać do momentów przepełnionych pozytywnymi emocjami. Nasz film będzie wspaniałą pamiątką w kolejnych latach życia tych, którzy ślubowali sobie miłość.

Posłużę się cytatami wypływającymi z kazań  w celu potwierdzenia, jak wielkim wydarzeniem jest zawarcie ślubu „ ... kiedy za kilkanaście lat usiądziecie razem z dziećmi przed telewizorem i włączycie film z Waszego ślubu, żeby przypomnieć co się wtedy działo, to przypominajcie sobie przede wszystkim to słowo, które stało się dla Was drogowskazem - to jest moje przykazanie byście się wzajemnie miłowali...", "...miłość polega na tym, że chcę zrobić dar z siebie dla drugiej osoby..." W związku z tym, należy powierzyć wykonanie filmy ślubnego komuś, kto potrafi znaleźć podczas wielkiej uroczystości detale i subtelnie połączyć je w całość. Jesteśmy kreatywni i wielkie wyzwania dodają nam skrzydeł.

Polecamy 3 rodzaje filmów: klasyczny, nowoczesny i dynamiczny.

Klasyczny – w którym forma i treść łączą się aby z ciekawością i wzruszeniem oglądać go obecnie oraz również za kilkadziesiąt lat.

Nowoczesny -  wykorzystuje nowoczesną wiedzę i technikę.

Dynamiczny – sprawia, że ogląda się go z wielką ciekawością.

Zapraszamy do zainteresowania się naszą ofertą.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1900,00 zł

Liczba poleceń: 102
Liczba poleceń zrealizowanych: 8
Liczba pozytywnych ocen: 3 (100 %)
Odwiedzin: 4894
Suma punktów lojalnościowych: 490


Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Warszawa


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt