Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaWarszawa - Roman

Roman - Warszawa

Cena standardowa:
1900,00zł / sesja
Odsłon:
3973
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 1640
Ilość wyświetleń: 1306
Ilość wyświetleń: 1231
Ilość wyświetleń: 1254
Ilość wyświetleń: 1258
Ilość wyświetleń: 1240
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Interesuje mnie także oferta fotografowania
(ten kamerzysta także jest fotografem)
  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisŚlub to wydarzenie, które dla każdej pary znaczy bardzo wiele, a film ślubny stwarza okazję do ponownego przeżywania chwil, które pozostają w sercach poślubionych osób. Uczucia,  towarzyszące zakochanym w tym jedynym, niepowtarzalnym dniu  odżywają na nowo, gdy można wracać do momentów przepełnionych pozytywnymi emocjami. Nasz film będzie wspaniałą pamiątką w kolejnych latach życia tych, którzy ślubowali sobie miłość.

Posłużę się cytatami wypływającymi z kazań  w celu potwierdzenia, jak wielkim wydarzeniem jest zawarcie ślubu „ ... kiedy za kilkanaście lat usiądziecie razem z dziećmi przed telewizorem i włączycie film z Waszego ślubu, żeby przypomnieć co się wtedy działo, to przypominajcie sobie przede wszystkim to słowo, które stało się dla Was drogowskazem - to jest moje przykazanie byście się wzajemnie miłowali...", "...miłość polega na tym, że chcę zrobić dar z siebie dla drugiej osoby..." W związku z tym, należy powierzyć wykonanie filmy ślubnego komuś, kto potrafi znaleźć podczas wielkiej uroczystości detale i subtelnie połączyć je w całość. Jesteśmy kreatywni i wielkie wyzwania dodają nam skrzydeł.

Polecamy 3 rodzaje filmów: klasyczny, nowoczesny i dynamiczny.

Klasyczny – w którym forma i treść łączą się aby z ciekawością i wzruszeniem oglądać go obecnie oraz również za kilkadziesiąt lat.

Nowoczesny -  wykorzystuje nowoczesną wiedzę i technikę.

Dynamiczny – sprawia, że ogląda się go z wielką ciekawością.

Zapraszamy do zainteresowania się naszą ofertą.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1900,00 zł

Liczba poleceń: 101
Liczba poleceń zrealizowanych: 8
Liczba pozytywnych ocen: 3 (100 %)
Odwiedzin: 3973
Suma punktów lojalnościowych: 1440


Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Warszawa


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt