Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaWarszawa - Przemek

Przemek - Warszawa

Cena standardowa:
3500,00zł / sesja
Odsłon:
48229
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 7071
Ilość wyświetleń: 4173
Ilość wyświetleń: 5961
Ilość wyświetleń: 4470
Ilość wyświetleń: 11979
Ilość wyświetleń: 7623
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisUWAGA!!! Od 2012 filmujemy klipy w technice DSLR (lustrzanka Canona), druga kamera bez dopłaty jest w standardowej ofercie!!!

 

Najbardziej wypasiona oferta na rynku :) (zapytaj tez o fotografię ślubną, w pakietach korzystniej!)

http://www.fotograf-wesele.pl/fotograf_slubny_przemek_warszawa_f6242.html

 

!!! ORYGINALNIE , ZABAWNIE , NADZWYCZAJNIE !!!

W komplecie otrzymacie 2 wersje filmu , każda w 5 kopiach.

1 - wersja , pełny film - (około 2,5 godzinny film tak jak w opisie niżej).
2 - wersja , film skrócony - (całość zabaw zmontowana w formie klipu i trwa około 45 minut).

 

            

Wasz film będzie składać się z takich elementów jak :

1. Interaktywne menu na płycie DVD , w tle krótki klip video z całego wesela (wybrane sceny), w menu możecie od razu odtworzyć cały film, przejść do wyboru scen lub przejść do dodatków (to są najczęściej zdjęcia, które robi Wam fotograf podczas ślubu – ja natomiast robię z nich klip z muzyką i dzięki temu macie na jednej płycie film i zdjęcia).

2. Wprowadzenie do filmu – tzw. czołówka, przedstawienie najważniejszych osób, całość przygotowana w bardzo ciekawy sposób (na pewno Wam się spodoba ).

3. Klip z przygotowań Pary Młodej – całość wydarzeń pokazana w równoległym czasie.

4. Jeśli chcecie to , dołączę również klip ze zdjęć z Waszej młodości i z wspólnie spędzonych chwil.

5. Klip z przyjazdu Pana Młodego do domu Pani Młodej (przyjazd, przywitanie, błogosławieństwo, przyjazd pod kościół).

6. Msza - Wasze wejście , przywitanie , a później klip z całości (przysięga jest oryginalna, bez podkładu muzycznego) , podczas klipu pojawiają się również najpiękniejsze słowa z kazania.

7. Wyjście z kościoła - obsypywanie ryżem lub płatkami kwiatów , zbieranie monet, życzenia gości, odjazd spod kościoła, przyjazd na salę, przywitanie chlebem i solą, wniesienie Pani Młodej na salę.

8. Przywitanie przez zespół Pary Młodej oraz gości, pierwsze sto lat i zazwyczaj gorzka wódka .

9. Klip z sali - goście , posiłki, toasty, dekoracje, stół szwedzki , stół wiejski, itp.

10. Pierwszy taniec Pary Młodej - w oryginale lub odpowiednio i z fantazją zmontowany.

11. Początek zabawy i pozostałe tańce do oczepin – filmuję zawsze , gdy goście się bawią , natomiast w filmie zamieszczam najlepsze i najzabawniejsze momenty . Klip trwa około godziny , oczywiście na Wasze życzenie mogę nagrać na oddzielnej płycie , nie zmontowany, pełny film z zabawy.

12. Klip z sesji plenerowej , realizowany w dowolnym dniu i miejscu.

13. Zabawy biesiadne, „Hej Sokoły” , „Szła dzieweczka” itp. (jeśli tylko będą podczas wesela).

14. Podziękowanie dla rodziców, oczepiny.

15. Klip z tortu weselnego.

16. Ujęcia z kilkunastu najlepszych momentów podczas zabawy – bardzo dynamiczny w formie teledysku – relacja z dobrej zabawy.

17. Na zakończenie klip z podsumowaniem całego wesela, z nastrojową muzyką i sceną kończącą film.

18. Jeśli wyślecie mi listę gości , mogę przygotować napisy końcowe z nazwiskami , podkładem muzycznym oraz migawkami charakterystycznych momentów z całego wesela.

 

Oprócz profesjonalnej kamery , korzystam z urządzenia flycam, które służy do robienia płynnych , stabilnych ujęć podczas ruchu i profesjonalnego statywu manfrotto z filmową głowicą olejową. Taki sprzęt pozwala na nagranie w ciekawy sposób oraz w dobrej jakości ujęć.

Oczywiście jeśli macie swoje pomysły, które chcecie bym zrealizował -
No Problem, jestem otwarty na Wasze sugestie!Płytki oczywiście profesjonalne :) tj. pudełka z kolorowymi okładkami, płyty z nadrukowanym Waszym zdjęciem i opisem, pokryte warstwą lakieru by uniknąć rozmazania nadruku. Płytki są niezabezpieczone, więc możecie je później kopiować do woli Oczywiście multimedialne menu będzie - wybór najważniejszych scen i start pełnego filmu.

Cały film otrzymacie po około 6-8 tygodniach (to pamiątka na całe życie i nigdy nie montuję na szybko, dlatego warto poczekać). Pierwszą roboczą kopie dostajecie jako wersję wstępną filmu, która ma służyć eliminacji ewentualnych błędów (przekręcenie nazwiska np.) czy wdrożeniu ewentualnych uwag. Oglądacie sobie na spokojnie i jeśli macie uwagi zgłaszacie je w ciągu kilku dni. Wprowadzam poprawki i przygotowuję dla Was finalną wersję filmu.

CENA:
za wszystko (łącznie z kosztem dojazdu, materiałami, plenerem) 2999zł brutto i to jest całkowita kwota, nie doliczam nic za skanowanie zdjęć itd. Itp. Zero ukrytych kosztów.

NOWOŚĆ:
Wesele filmowane w rozdzielczości HD +199zł - oprócz opisanego wcześniej pakietu dostajecie dodatkowo na płycie Blu-Ray 50GB wersję pełną i skróconą w rozdzielczości FullHD - 1920x1080!

 

JEŚLI NIE MASZ ODTWARZACZA BLU-RAY A CHCIAŁBYŚ SWOJE WESELE W FULLHD - TO NIE PROBLEM, JEST NA TO ROZWIĄZANIE!!!! ZAPROPONUJĘ CI JE NA SPOTKANIU - ZAPYTAJ!!!

 

 

POPRAWINY

Jeśli zdecydujecie się  na filmowanie poprawin postaram się aby nie był to zwykły film dwugodzinna zabawa i finito. Znajdziecie też kilka klipów i dodatków:

1. Wstęp do poprawin - przyjeżdżam przed godziną rozpoczęcia zabawy, by sfilmować przyjaz gości, przywitania, rozmowy przed salą, bawiąca się dzieci, żarty - montujemy w formie krótkiego klipu, wstępu do poprawin.

 

2. Przywitanie - orkiestra wita Was uroczyście i zaprasza do zabawy.

 

3. Klip z sali - drugi dzień, inne stroje, inne rozmowy, inne żarty, ta sama wódka i dobra zabawa :) - by pokazać to wszystko przygotuję dla Was jeszcze jeden klip sali w drugim dniu.

 

4. Mini plener - jeśli tylko będziecie mieli ochotę i w otoczeniu sali będzie odpowiednie miejsce zrobimy, krótki plener w nastrojowym i spokojnym klimacie (albo szaleństwa i radość) :)

 

5. Wywiady - dzień dobry telewizja weselna, jak się Państwu podoba na weselu, co chcielibyście powiedzieć parze młodej na tą nową drogę życia - jeśli tylko Wasi goście nie będa uciekać przed kamerą i zechcą powiedzieć kilka słów dla Was przygotujemy serię wywiadów, które można powstawiać w zabawę aby urozmaicić film.

 

6. Zabawa - wiadomo, po to spotykamy się na poprawinach by dalej dobrze się bawić i wypocić alkohol z poprzedniego dnia (robiąc miejsce na nowy :) ) - w filmie wg Waszego życzenia około godziny (lub więcej) zabawy, tańca, szaleństw weselnych.

 

7. Biesiada - jeśli tylko będzie na poprawinach i lubicie taki klimat - znajdzie się w filmie!

 

8. Zakończenie - klip z podsumowaniem całych poprawin, dynamicznie zmontowany z dobrą muzyką i ciekawymi ujęciami.

 

Finalnie dostaniecie około 1,5 godzinny film z poprawin (może być więcej, może mniej - jak tylko chcecie) - cena +799zł .

 

 

 

DRUGI OPERATOR - coraz więcej młodych par pyta o drugiego operatora dzięki któremu film będzie jeszcze ciekawszy.

Wychodząc temu naprzeciw mogę zaproponować:


  1. Drugi operator kamery -lepiej być nie może,macie do dyspozycji dwóch doświadczonych kamerzystów, dzięki czemu wszystko przedstawione będzie z dwóch perspektyw, jeszcze więcej pięknych ujęć (szczególnie w kościele i podczas przysięgi). W tej opcji dorzucamy ujęcia z jazdy kamerowej, slidera (proszę wpisać w google, ujęcia z tego - bajka). Opcja dla najbardziej wymagających, bezkompromisowych klientów ceniących najwyższą jakość filmów. +899zł

 

UWAGA:
Wesela poza województwem mazowieckim, powyżej 150km od Warszawy +299zł - spowodowane koniecznością dalekiego dojazdu w obie strony i noclegiem na miejscu.

OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 3500,00 zł
FILM FullHD w cenie filmu! Film FullHD 1920x 1080 - wesele filmowane w najlepszej rozdzielczości FullHD techniką DSLR . Wersja pełna i skrócona filmu nagrana na płycie Blu-Ray 50GB. 1,00 zł
Wersja krótka dostępna online na Vimeo! Wszystkie klipy z wersji skróconej dostępne pod jednym linkiem na Vimeo i po podaniu hasła. W cenie filmu! 1,00 zł
Wersja do zgrania na pendrive w cenie Chcecie zrzucić obie wersje filmu na dysk czy pendrive? nie ma problemu przygotuję dla Was dwa pliki (wersja krótka i długa), które zgracie sobie przy odbiorze filmu! 1,00 zł
Drugi Operator Będziecie mieli do dyspozycji dwóch doświadczonych kamerzystów, dzięki czemu wszystko przedstawione będzie z dwóch perspektyw, jeszcze więcej pięknych ujęć i dodatkowym sprzętem. 600,00 zł
Poprawiny Poprawiny filmuję do 6h . Film w formie klipów i zabawy na żywo będzie trwał około 1,5 godziny. 900,00 zł

Liczba poleceń: 494
Liczba poleceń zrealizowanych: 56
Liczba pozytywnych ocen: 30 (100 %)
Odwiedzin: 48229
Suma punktów lojalnościowych: 2795
Wykonuję także filmy w miastach:
Warszawa, Legionowo, Piaseczno, Pruszków, Piastów, Grodzisk Mazowiecki, Skierniewice, Łowicz, Grójec, Góra Kalwaria, Józefów, Gliwice, Kraków, Katowice, Poznań, Wrocław, Łódź, Gdańsk, Lublin, Zakopane, Sokołów, Sopot, Kielce, Radom, Bielsko-Biała, Opole, Częstochowa, Szczecin, Bydgoszcz, Olsztyn


Sprzęt wideo:

Kamera:

 

- Canon 5dmkII i zestaw jasnych obiektywów (stałek)

- Canon XH A1s najlepsza kamera HD do filmowania uroczystości ślubnych - proszę poszukać opinii w internecie

- GoProHero 2 (dla ujęć smaczków)

- Iphone 4s 64GB dodatkowe ujęcia z miejsc gdzie normalnej kamery nie mógłbym podczepić - proszę znaleźć na vimeo filmiki z nowego iphone, to zadziwiające jak technika pędzi do przodu i co można nagrać takim telefonem!

Polecam filmik "Framed - an iphone 4s short story)

 

Oświetlenie:

- 4x500W lampy halogenowe

- lampa LED na kamerę

 

Dźwięk:

- rejestrator cyfrowy audio ZOOM H1

- mikrofon pojemnościowy stereofoniczny

 

Stabilizacja obrazu:

- statyw manfortto z głowicą olejową 501 HDV

- Flycam ultralite 6000 - urządzenie do pracy z kamerą w ruchu - daje efekt płynącej w powietrzu kamery

- DSLR RIG GINI EXTREME

 

 Umiejętność obsługi i pracy z tym sprzętem - kilka lat doświadczenia

 

Na życzenie:

- możliwość wypożyczenia dowolnego sprzętu (m.in. Kamery Red ONE) - stała współpraca z operatorami TVN i agencją filmową.

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Warszawa


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt