Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaWarszawa - Piotr

Piotr - Warszawa

Cena standardowa:
2200,00zł / sesja
Odsłon:
7055
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 2676
Ilość wyświetleń: 2802
Ilość wyświetleń: 2902
Ilość wyświetleń: 2653
Ilość wyświetleń: 3446
Ilość wyświetleń: 2807
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Interesuje mnie także oferta fotografowania
(ten kamerzysta także jest fotografem)
  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisRealizując film nie ograniczam się tylko do stania za kamerą. Staram się nie zakłócając biegu zdarzeń, utrwalić z nich to co najcenniejsze, zachować podniosły klimat zaślubin, uchwycić ulotne uczucia wzruszenia, radości, zamienić łzę w oczach Panny Młodej w lśniącą perłę, pokazać jak Pan Młody pewnie prowadzi za rękę swoją ukochaną w nowe nieznane życie.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 2200,00 zł

Liczba poleceń: 117
Liczba poleceń zrealizowanych: 6
Liczba pozytywnych ocen: 1 (100 %)
Odwiedzin: 7055
Suma punktów lojalnościowych: 2130
Wykonuję także filmy w miastach:
Warszawa, Węgrów, Radzymin, Kobyłka, Zielonka, Wołomin, Wyszków, Siedlce, Płock, Płońsk, Gdańsk, Tłuszcz, Piaseczno, Puławy, Łomianki, Ciechanów, Legionowo, Lipno, Włocławek, Mińsk Mazowiecki, Łomża, Ożarów, Nasielsk, Ostróda, Otwock, Warka, Pułtusk, Mława, Pasłęk


Sprzęt wideo:
Doradzam Młodym jak oswoić się z kamerą w tak ważnej dla nich chwili, jak pokazać się z najlepszej strony. Zapraszam zawsze na kilka dni przed ślubem na sesję plenerową, podczas której przyszła Para Młoda może oswoić się z kamerą, poczuć się nieskrępowanie, zwrócić uwagę na pikiniejszy uśmiech :) Filmowanie nie jest najważniejsze na Waszym Ślubie, jednak każdy wasz gest, krok, słowo, zostaje utrwalone. Dla tego jeszcze przed włączeniem kamery podpowiadam Młodym kilka cennych uwag aby ich film był w każdej swojej minucie piękny i zachwycający.Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Warszawa


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt