Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaWarszawa - Norbert

Norbert - Warszawa

Cena standardowa:
3200,00zł / sesja
Odsłon:
14866
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 4188
Ilość wyświetleń: 4003
Ilość wyświetleń: 3899
Ilość wyświetleń: 3897
Ilość wyświetleń: 4050
Ilość wyświetleń: 4717
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
Opis Do naszych zleceń podchodzimy z wielką pasją. Część reportażowa naszych filmów nie powiewa nudą, a w teledyskach wydobywamy kwintesencję emocji i uczuć. W trakcie montażu wybieramy najlepsze ujęcia, aby powstał ciekawy i dynamiczny film.


 Biorąc pod uwagę "powtarzalność wydarzeń" w ślubnych reportażach, podczas wykonania filmu dbamy o oryginalność, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Stawiamy na partnerskie i przyjacielskie relacje z naszymi klientami. Dzięki temu możemy jak najlepiej poznać przyszłą Młodą Parę, a zarazem sprostać ich oczekiwaniom. Mile widzimy własną inicjatywę "młodych" oraz ich zaangażowanie podczas tworzenia filmu.


 Prosimy o zapoznanie się z przykładowymi naszych realizacjami w których zobaczyć można doskonałą współpracę pomiędzy operatorem kamery, a Parą Młodą. Pomoże to Państwu w podjęciu właściwej decyzję w wyborze firmy na ten wyjątkowy Pierwszy Dzień Waszego wspólnego życia.

OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 3200,00 zł
Szczegóły realizacji Informuję że szczegóły realizacji i ostateczne koszty zlecenia ustalam z każdym klientem indywidualnie w trakcie niezobowiązującego spotkania na które serdecznie zapraszam. 1,00 zł

Liczba poleceń: 112
Liczba poleceń zrealizowanych: 9
Liczba pozytywnych ocen: 1 (100 %)
Odwiedzin: 14866
Suma punktów lojalnościowych: 810
Wykonuję także filmy w miastach:
Warszawa, Kobyłka, Wołomin, Marki, Serock, Wyszków, Małkinia Górna, Ciechanowiec, Łochów, Brańsk, Bielsk Podlaski, Koniecpol, Włoszczowa, Częstochowa, Radomsko, Myszków, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Tłuszcz, Ząbki


Sprzęt wideo:

Obraz:

Kamera Panasonic AG-AC160

Aparat Canon 5d Mark II

GoPro Hero 2

Zapis Full HD 1920x1080

Dźwięk:

Rejestrator cyfrowy Edirol R-44

Rejestrator cyfrowy Zoom H4N


Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Warszawa


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt