Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaWarszawa - Norbert

Norbert - Warszawa

Cena standardowa:
3200,00zł / sesja
Odsłon:
12561
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 2277
Ilość wyświetleń: 2063
Ilość wyświetleń: 1952
Ilość wyświetleń: 1968
Ilość wyświetleń: 1992
Ilość wyświetleń: 2655
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
Opis Do naszych zleceń podchodzimy z wielką pasją. Część reportażowa naszych filmów nie powiewa nudą, a w teledyskach wydobywamy kwintesencję emocji i uczuć. W trakcie montażu wybieramy najlepsze ujęcia, aby powstał ciekawy i dynamiczny film.


 Biorąc pod uwagę "powtarzalność wydarzeń" w ślubnych reportażach, podczas wykonania filmu dbamy o oryginalność, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Stawiamy na partnerskie i przyjacielskie relacje z naszymi klientami. Dzięki temu możemy jak najlepiej poznać przyszłą Młodą Parę, a zarazem sprostać ich oczekiwaniom. Mile widzimy własną inicjatywę "młodych" oraz ich zaangażowanie podczas tworzenia filmu.


 Prosimy o zapoznanie się z przykładowymi naszych realizacjami w których zobaczyć można doskonałą współpracę pomiędzy operatorem kamery, a Parą Młodą. Pomoże to Państwu w podjęciu właściwej decyzję w wyborze firmy na ten wyjątkowy Pierwszy Dzień Waszego wspólnego życia.

OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 3200,00 zł
Szczegóły realizacji Informuję że szczegóły realizacji i ostateczne koszty zlecenia ustalam z każdym klientem indywidualnie w trakcie niezobowiązującego spotkania na które serdecznie zapraszam. 1,00 zł

Liczba poleceń: 112
Liczba poleceń zrealizowanych: 9
Liczba pozytywnych ocen: 1 (100 %)
Odwiedzin: 12561
Suma punktów lojalnościowych: 700
Wykonuję także filmy w miastach:
Warszawa, Kobyłka, Wołomin, Marki, Serock, Wyszków, Małkinia Górna, Ciechanowiec, Łochów, Brańsk, Bielsk Podlaski, Koniecpol, Włoszczowa, Częstochowa, Radomsko, Myszków, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Tłuszcz, Ząbki


Sprzęt wideo:

Obraz:

Kamera Panasonic AG-AC160

Aparat Canon 5d Mark II

GoPro Hero 2

Zapis Full HD 1920x1080

Dźwięk:

Rejestrator cyfrowy Edirol R-44

Rejestrator cyfrowy Zoom H4N


Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Warszawa


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt