Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaWarszawa - Marek

Marek - Warszawa

Cena standardowa:
1600,00zł / sesja
Odsłon:
7469
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 4220
Ilość wyświetleń: 3846
Ilość wyświetleń: 4006
Ilość wyświetleń: 3909
Ilość wyświetleń: 3894
Ilość wyświetleń: 3904
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisFilm składa się z trzech części.

Część 1 wstęp – krótki 2-3 minutowy film z podkładem muzycznym prezentujący zdjęcia Młodej Pary z okresów dzieciństwa albo narzeczeństwa

Część 2 właściwy film typu reportaż – plener, błogosławieństwo, ceremonia kościelna,życzenia, powitanie młodych chlebem i solą, zabawa weselna do 2-3 w nocy (w trakcie oczepiny, konkursy, tort..)

Część 3 zakończenie- krótki film zamykający nagranie – 3-6 minut z podkładem muzycznym
Wszystkie części zawierają dokładne dane Pary Młodej, świadków (miejsce, nazwę kościoła, daty, godziny). Film oddany jest na 1-2 płytach, w formacie DVD, trzech egzemplarzach (Młoda Para i ich rodziny).

Na życzenie moich zleceniodawców oddaję nagranie w oryginale - zawartość  kamery i  opracowanie filmu w tzw. pliku ciężkim o b. dużej rozdzielczości ( ciężar również jest b. duży do 25 GB). Klienci otrzymują także zdjęcia w ilości 200-300-400 szt. na płytce CD. Część tych zdjęć  wykorzystuję do swojego filmu. Film posiada we wstępie i części głównej elementy graficzne. Podpisuję umowę wstępną przed uroczystością. Zapewniam rzetelność i solidność.

Zapraszam zainteresowane osoby do współpracy.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1600,00 zł

Liczba poleceń: 86
Liczba poleceń zrealizowanych: 14
Liczba pozytywnych ocen: 7 (100 %)
Odwiedzin: 7469
Suma punktów lojalnościowych: 2320


Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Warszawa


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt