Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaWarszawa - Marek

Marek - Warszawa

Cena standardowa:
1600,00zł / sesja
Odsłon:
4873
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 2193
Ilość wyświetleń: 1837
Ilość wyświetleń: 1954
Ilość wyświetleń: 1879
Ilość wyświetleń: 1882
Ilość wyświetleń: 1881
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisFilm składa się z trzech części.

Część 1 wstęp – krótki 2-3 minutowy film z podkładem muzycznym prezentujący zdjęcia Młodej Pary z okresów dzieciństwa albo narzeczeństwa

Część 2 właściwy film typu reportaż – plener, błogosławieństwo, ceremonia kościelna,życzenia, powitanie młodych chlebem i solą, zabawa weselna do 2-3 w nocy (w trakcie oczepiny, konkursy, tort..)

Część 3 zakończenie- krótki film zamykający nagranie – 3-6 minut z podkładem muzycznym
Wszystkie części zawierają dokładne dane Pary Młodej, świadków (miejsce, nazwę kościoła, daty, godziny). Film oddany jest na 1-2 płytach, w formacie DVD, trzech egzemplarzach (Młoda Para i ich rodziny).

Na życzenie moich zleceniodawców oddaję nagranie w oryginale - zawartość  kamery i  opracowanie filmu w tzw. pliku ciężkim o b. dużej rozdzielczości ( ciężar również jest b. duży do 25 GB). Klienci otrzymują także zdjęcia w ilości 200-300-400 szt. na płytce CD. Część tych zdjęć  wykorzystuję do swojego filmu. Film posiada we wstępie i części głównej elementy graficzne. Podpisuję umowę wstępną przed uroczystością. Zapewniam rzetelność i solidność.

Zapraszam zainteresowane osoby do współpracy.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1600,00 zł

Liczba poleceń: 74
Liczba poleceń zrealizowanych: 12
Liczba pozytywnych ocen: 5 (100 %)
Odwiedzin: 4873
Suma punktów lojalnościowych: 1680


Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Warszawa


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt