Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaWarszawa - Jarek

Jarek - Warszawa

Cena standardowa:
2900,00zł / sesja
Odsłon:
5646
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 1102
Ilość wyświetleń: 1116
Ilość wyświetleń: 1155
Ilość wyświetleń: 2932
Ilość wyświetleń: 2972
Ilość wyświetleń: 2857
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisJesteśmy kamerzystami oraz fotografami. Uwieczniamy wyjątkowe chwile podczas ślubów i wesel. Proponujemy reportaż filmowy rejestrowany lustrzankami Canona przez jednego lub dwóch operatorów.

Dzięki wymiennym obiektywom uzyskujemy dużo ciekawszy obraz filmowy. Uwieczniamy wielkie wydarzenia nie ingerując w scenografię. Dużą wagę przywiązujemy do detali, które mają decydujący wpływ na całość projektu. Nie korzystamy z dodatkowego oświetlenia, przy zachowaniu wyjątkowego klimatu. Krótkie produkcje są esencją wydarzeń.

Każdy projekt to kilka klipów muzycznych z poszczególnych zdarzeń oraz klip podsumowujący  projekt. Film nie przekracza 30-40 minut.
Zapraszamy do zainteresowania się naszą ofertą.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 2900,00 zł
Pakiet BASIC 30 Reportaż zawiera: przygotowania Pary Młodej, błogosławieństwo, ceremonię zaślubin, przyjęcie, oczepiny. Długość filmu 30 min. 3-4 minutowy klip podsumowujący (highlight). 2900,00 zł
Pakiet BASIC 60 Reportaż zawiera: przygotowania Pary Młodej, błogosławieństwo, ceremonię zaślubin, przyjęcie, oczepiny. Długość filmu 60 min. 3-4 minutowy klip podsumowujący (highlight). 3400,00 zł
Pakiet PLUS Dodatkowe elementy reportażu: klip z sesji plenerowej, filmowe podziękowania dla rodziców, drugi operator, dron, fotograf. Ceny już od 500 zł. 500,00 zł

Liczba poleceń: 140
Liczba poleceń zrealizowanych: 9
Liczba pozytywnych ocen: 4 (80 %)
Odwiedzin: 5646
Suma punktów lojalnościowych: 710
Wykonuję także filmy w miastach:
Warszawa, Poznań, Łódź, Kraków, Lublin, Wrocław, Gdańsk, Toruń, Radom, KatowiceZobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Warszawa


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt