Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaWarszawa - Jakub

Jakub - Warszawa

Cena standardowa:
3500,00zł / sesja
Odsłon:
8107
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 2197
Ilość wyświetleń: 2148
Ilość wyświetleń: 2608
Ilość wyświetleń: 2172
Ilość wyświetleń: 2600
Ilość wyświetleń: 2497
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Interesuje mnie także oferta fotografowania
(ten kamerzysta także jest fotografem)
  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisŚrednio każdy operator rejestruje przeważnie około 5 godzin (surowego) materiału z przebiegu uroczystości ślubnych takich jak błogosławieństwo, ślub i przyjęcie weselne do białego rana.

 

Wszystkie nagrywane filmy zapisywane są w formie cyfrowej HD i są montowane komputerowo, zgodnie z kanonem polskiego filmu dokumentalnego.

 

My nie stosujemy nachalnych efektów. Natomiast proponowana przez nas długość realizacji to od 60min do 120min, co zapewnia lekką oglądalność oraz zupełny brak dłużyzn.

Zmontowane już filmy są nagrywane na nośnikach Blu-Ray bądź DVD .


 
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 3500,00 zł

Liczba poleceń: 238
Liczba poleceń zrealizowanych: 23
Liczba pozytywnych ocen: 4 (100 %)
Odwiedzin: 8107
Suma punktów lojalnościowych: 975
Wykonuję także filmy w miastach:
Warszawa, Augustów, Kielce, Radom, Łódź, Kraków, Poznań, Katowice, Wyszków, Nowy Dwór Mazowiecki, Zakopane, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Giżycko, Częstochowa, Rawa Mazowiecka, Łochów, Jelenia Góra, Lublin


Sprzęt wideo:

Nikon d7000 wraz z  zestawem obiektywów Canon 5d markII i zestawem obiektywów Kamera GoPRo hero2, Kamera Sony FX 1000e kamera Sony XDCAM EX3, Sony XDCAM EX1 jak równiez systemy stabilizacji - slidecamera ( jazda kamerowa) Glidecam hd 2000- ( Fly-cam) i dodatkowo oświetlenie nakamerowe statywy mikrofony.

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Warszawa


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt