Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaWarszawa - Andrzej

Andrzej - Warszawa

Cena standardowa:
1300,00zł / sesja
Odsłon:
8613
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 313
Ilość wyświetleń: 324
Ilość wyświetleń: 304
Ilość wyświetleń: 1081
Ilość wyświetleń: 864
Ilość wyświetleń: 1133
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Interesuje mnie także oferta fotografowania
(ten kamerzysta także jest fotografem)
  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisScenariusz filmu:

 

Zmontowany czterogodzinny film DVD posiada: czołówkę z napisami, zaprezentowaną Parę Młodą, rodziców, świadków, miejsca zawarcia sakramentu małżeństwa, może zawierać plener, oraz ubieranie się Panny Młodej i Pana Młodego. Jak również błogosławieństwo pary, wyjście z domu, wjazd przed kościół, uroczystość kościelną, składanie życzeń, wejście na salę weselną – przywitanie chlebem i solą, pierwszy toast, obiad, pierwszy taniec, biesiady za stołami, krojenie tortu, oczepiny, a także życzenia dla rodziców.

 

Przeważnie standardowo filmowanie trwa do 2 bądź 3 w nocy. Możliwe jest jednak za dopłatą kręcenie do końca wesela. Dysponujemy kilkudziesięcioma utworami muzycznymi, które najbardziej nadaj się do umieszczenia w filmie, ale możemy także zamieścić dowolny utwór muzyczny dostarczony przez Parę Młodą.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1300,00 zł

Liczba poleceń: 204
Liczba poleceń zrealizowanych: 24
Liczba pozytywnych ocen: 3 (75 %)
Odwiedzin: 8613
Suma punktów lojalnościowych: 2590
Wykonuję także filmy w miastach:
Warszawa, Piaseczno, Góra Kalwaria, Grójec, Warka, Magnuszew, Głowaczów, Białobrzegi, Radom, Pionki, Zwoleń, Garbatka-Letnisko, Ryki, Gniewoszów, Dęblin, Kazimierz Dolny, Puławy, Lubin


Sprzęt wideo:
Sprzęt. Podstawą dobrego filmu jest sprzęt. Nagrywamy kamerą Sony AX2000 z technologią Exmor 3CMOS - filmowanie przy maksymalnej przepływności, zapewniającej większą szczegółowość i czystość barw. Przetworniki Exmor 3CMOS (1/3") pozwala na dużą wydajność przetwarzania obrazu przez trzy niezależne przetworniki CMOS (RGB) zktóre zapewniają wyjątkowe, wierne kolory, dużą czułość i niski poziom szumów. Kamera posiada ulepszony system stabilizacji obrazu poprawiający stabilność zdjęć bez pogorszenia jakości obrazu, nawet przy filmowaniu w ruchu. Nowością technologiczną w kamerze jest nagrywanie na kartę SD co wyeliminowuje zakłócenia związane z przesuwaniem się taśmy przez głowice kamery. 20–krotny zoom  pozwala na zbliżenia z dalekiej odległości a  duży ekran LCD o przekątnej 8 cm posiada realistyczny obraz na panoramicznym ekranie o rozdzielczości 921 tys. punktów, ma duży kontrast zapewnia kontrolę jakości nagrywanego materiału. Posiadamy drugą zapasową kamerę aby żadna niespodzianka techniczna nie mogła nas zaskoczyć.Osprzęt. Pracujemy na profesjonalnym statywie ze specjalną głowicą olejową czołowej firmy Manfrotto, która zapewnia płynny ruch kamery potrzebny w partiach statycznych przykładowo w kościele. Mamy dwa statywy o 5-metrowej wysokości z lampami halogenowymi zapewniające naświetlenie najciemniejszej nawet sali weselnej.Montaż. Film montowany jest w nowym programie CorelVideo Studio lub Pinacle 14, najczęściej w formacie panoramicznym o proporcjach boków 9:16 dostosowanym do telewizorów i monitorów multimedialnych. Film nagrywany jest i montowany zazwyczaj w rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 co sprawia, że nawet zaraz po ślubie lub w kilka miesięcy po uroczystościach można zdecydować się na film w jakości HD.Opakowania. Posiadamy również kilka rodzajów ozdobnych płyt i estetycznych opakowań na dwie, trzy lub cztery płyty.Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Warszawa


Aktualności
2019-07-18
Profesjonalny montaż filmów - PJ Films Studio
Nie musisz być specjalistą od wszystkiego! Nagrywasz filmy? Chcesz się nimi dzielić w sieci? Na rynku istnieją specjaliści, którzy zmontują Twój film na najwyższym poziomie.
więcej


2019-04-04
Jak wybrać oświetlenie sali weselnej?
Sala weselna wyposażona w nowoczesny system oświetlenia cieszy się większym zainteresowaniem klientów. Organizacja tego typu przyjęć, jak również innych imprez, wymaga coraz większej pomysłowości. Właściciele obiektów konferencyjnych i bankietowych powinni za wszelką cenę dążyć do wyróżnienia swojej oferty na tle innych, podobnych propozycji.
więcej


2019-03-05
Fotograf i wyposażenie studia
Fotografia wbrew pozorom jest dziedziną skomplikowaną i wymagającą. Wyobraźnia fotografa powinna być bogata i pełna pomysłów, ponieważ to pierw w naszej głowie tworzy się ''zdjęcie'', które następnie urzeczywistniamy za pomocą aparatu.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt