Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaWarszawa - Andrzej

Andrzej - Warszawa

Cena standardowa:
1500,00zł / sesja
Odsłon:
10504
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 1487
Ilość wyświetleń: 1530
Ilość wyświetleń: 1503
Ilość wyświetleń: 2297
Ilość wyświetleń: 2007
Ilość wyświetleń: 2392
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Interesuje mnie także oferta fotografowania
(ten kamerzysta także jest fotografem)
  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisScenariusz filmu:

 

Zmontowany czterogodzinny film DVD posiada: czołówkę z napisami, zaprezentowaną Parę Młodą, rodziców, świadków, miejsca zawarcia sakramentu małżeństwa, może zawierać plener, oraz ubieranie się Panny Młodej i Pana Młodego. Jak również błogosławieństwo pary, wyjście z domu, wjazd przed kościół, uroczystość kościelną, składanie życzeń, wejście na salę weselną – przywitanie chlebem i solą, pierwszy toast, obiad, pierwszy taniec, biesiady za stołami, krojenie tortu, oczepiny, a także życzenia dla rodziców.

 

Przeważnie standardowo filmowanie trwa do 2 bądź 3 w nocy. Możliwe jest jednak za dopłatą kręcenie do końca wesela. Dysponujemy kilkudziesięcioma utworami muzycznymi, które najbardziej nadaj się do umieszczenia w filmie, ale możemy także zamieścić dowolny utwór muzyczny dostarczony przez Parę Młodą.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1500,00 zł

Liczba poleceń: 222
Liczba poleceń zrealizowanych: 28
Liczba pozytywnych ocen: 3 (75 %)
Odwiedzin: 10504
Suma punktów lojalnościowych: 2815
Wykonuję także filmy w miastach:
Warszawa, Piaseczno, Góra Kalwaria, Grójec, Warka, Magnuszew, Głowaczów, Białobrzegi, Radom, Pionki, Zwoleń, Garbatka-Letnisko, Ryki, Gniewoszów, Dęblin, Kazimierz Dolny, Puławy, Lubin


Sprzęt wideo:
Sprzęt. Podstawą dobrego filmu jest sprzęt. Nagrywamy kamerą Sony AX2000 z technologią Exmor 3CMOS - filmowanie przy maksymalnej przepływności, zapewniającej większą szczegółowość i czystość barw. Przetworniki Exmor 3CMOS (1/3") pozwala na dużą wydajność przetwarzania obrazu przez trzy niezależne przetworniki CMOS (RGB) zktóre zapewniają wyjątkowe, wierne kolory, dużą czułość i niski poziom szumów. Kamera posiada ulepszony system stabilizacji obrazu poprawiający stabilność zdjęć bez pogorszenia jakości obrazu, nawet przy filmowaniu w ruchu. Nowością technologiczną w kamerze jest nagrywanie na kartę SD co wyeliminowuje zakłócenia związane z przesuwaniem się taśmy przez głowice kamery. 20–krotny zoom  pozwala na zbliżenia z dalekiej odległości a  duży ekran LCD o przekątnej 8 cm posiada realistyczny obraz na panoramicznym ekranie o rozdzielczości 921 tys. punktów, ma duży kontrast zapewnia kontrolę jakości nagrywanego materiału. Posiadamy drugą zapasową kamerę aby żadna niespodzianka techniczna nie mogła nas zaskoczyć.Osprzęt. Pracujemy na profesjonalnym statywie ze specjalną głowicą olejową czołowej firmy Manfrotto, która zapewnia płynny ruch kamery potrzebny w partiach statycznych przykładowo w kościele. Mamy dwa statywy o 5-metrowej wysokości z lampami halogenowymi zapewniające naświetlenie najciemniejszej nawet sali weselnej.Montaż. Film montowany jest w nowym programie CorelVideo Studio lub Pinacle 14, najczęściej w formacie panoramicznym o proporcjach boków 9:16 dostosowanym do telewizorów i monitorów multimedialnych. Film nagrywany jest i montowany zazwyczaj w rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 co sprawia, że nawet zaraz po ślubie lub w kilka miesięcy po uroczystościach można zdecydować się na film w jakości HD.Opakowania. Posiadamy również kilka rodzajów ozdobnych płyt i estetycznych opakowań na dwie, trzy lub cztery płyty.Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Warszawa


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt