Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaWałbrzych - Marcin

Marcin - Wałbrzych

Cena standardowa:
1999,00zł / sesja
Odsłon:
7720
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 10
Ilość wyświetleń: 8
Ilość wyświetleń: 2017
Ilość wyświetleń: 1787
Ilość wyświetleń: 1889
Ilość wyświetleń: 2099
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Interesuje mnie także oferta fotografowania
(ten kamerzysta także jest fotografem)
  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisNasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku. Proponujemy videoreportaże z uroczystości rodzinnych, imprez i innych wydarzeń .


 

Dysponujemy sprzętem wysokiej jakości takim jak: Steadycam, Slider, Glidecam, Monopod Manfrotto.

Nasze zamiłowanie i pasja do filmowania zostały już docenione lecz każdego dnia nie ustajemy w doskonaleniu się. Produkcje, które wykonujemy mają w sobie dusze dlatego tez wyróżniamy się na rynku. Tworzymy coś zupełnie nowego- lepszego!.

 

Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje oraz elastyczni i chętni do współpracy z państwem. Nasze motto to pasja ponad wszystko !

 

Cena podana na stronie to jedynie zaliczka całkowity koszt wynosi 2150 zl.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1999,00 zł

Liczba poleceń: 122
Liczba poleceń zrealizowanych: 4
Liczba pozytywnych ocen: 2 (100 %)
Odwiedzin: 7720
Suma punktów lojalnościowych: 455
Wykonuję także filmy w miastach:
Wałbrzych, Bielsko-Biała, Kołobrzeg, Szczecin, Wrocław, Warszawa, Poznań, Legnica, Katowice, Jelenia Góra, Lublin, Ostrów Wielkopolski, Częstochowa, Leszno, Czarny Bór, Strzegom, Boguszów-Gorce, Kamienna Góra, Bolków, Ścinawka Dolna, Ścinawka Górna, Ścinawka Średnia, Krzeszów, Jedlina-Zdrój, Dziećmorowice, Walim, Głuszyca, Głuszyca Górna, Nowa Ruda, Kłodzko


Sprzęt wideo:

MONOPOD MANFROTTO

Monopod stabilizuje całkowicie aparat fotograficzny tylko w jednej, pionowej płaszczyźnie. Mimo to jest jednak przyrządem wygodnym, gdyż znacznie ułatwia fotografującemu ręczne stabilizowanie aparatu w pozostałych płaszczyznach. Podstawową wadą monopodu jest konieczność podtrzymywania aparatu przez cały czas fotografowania, gdyż nawet dobre zablokowanie dolnej części nogi monopodu (np. pomiędzy kamieniami) nie zapewnia sztywności całości.

Monopod ułatwia fotografowanie obiektywami długoogniskowymi oraz z czasami naświetlania trochę dłuższymi od standardowych czasów zapewniających nieporuszone zdjęcia przy danym obiektywie. Jest również pomocny przy pracy z cięższymi aparatami.

 

 

STEADYCAM

-Steadicam Merlin to ultra lekki i ultra kompaktowy stabilizator obrazu. Został zaprojektowany przez Garretta Browna, który jest twórcą oryginalnego Steadicam Jr. Merlin jest nastepną generacją ręcznych stabilizatorów obrazu Steadicam. Waży on połowę orygninalnego JR i jest od niego 4 razy stabilniejszy.

Steadicam Merlin umozliwia filmowanie w "locie". Można go stosować podczas filmowania w górę i w dół, w pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz, w tłumie - praktycznie wszędzie - nie tracąc przy tym łatwości sterowania. 

Pracując na Merlinie praktycznie wogóle się nie męczysz. Dzięki kompaktowej DV jest znakomicie wyważony i gotowy do pracy. Sam Merlin waży około dwóch kilogramów. Jego sztywna konstrukcja pozwala na dłuższe ogniskowe niż kiedykolwiek można było sobie wyobrazić z ręcznych stabilizatorów.

 

 

GLIDECAM

Stabilizacja obrazu, jest niezwykle ważna, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, nagrywania różnego rodzaju filmów, czy robienie zdjęć. Widz, który ogląda dany film, oczekuje od niego ciekawych obrazów, ale również ujęć, których nigdy wcześniej nie widział. Do utrzymania niezwykłej stabilizacji obrazu służą specjalne urządzenia. Jedną z firm, która zajmuje się produkcjąstabilizatorów obrazu jest Glidecam.

 

SLIDER CAMERA WYSIĘGNIK KAMEROWY

Slide Kamera HSK-5 1000mm przeznaczone jest do precyzyjnego liniowego przesuwu kamery lub aparatu. Szyna wyposażona jest w regulowane stopki, które pozwalają na wypoziomowanie urządzenia. Gumowe zakończenia stopek zapewniają stabilność Slide Kamery podczas filmowania z podłoża. 

 

A JUŻ NIEBAWEM

WYSIĘGNIK KAMEROWY

- Daje możliwość wykonywania płynnych ujęć zarówno przy samej ziemi jak i na wysokości.Na ramieniu może być zamontowana głowica obrotowa 2D, dającą możliwość sterowania kamerą w poziomie i pionie lub głowica obrotowa 3D z dodatkową funkcją przechylania kamery na boki (kołyska). Sterowanie pracą głowicy oparte jest o joysticki dynamiczne czyli takie, w których wielkość wychylenia drążka wpływa proporcjonalnie na szybkość pracy głowicy. Silniki posiadają wbudowane filtry przeciwzakłóceniowe, a także możliwość szybkiego rozłączenia z zębatkami osi na czas transportu co ma znaczny wpływ na przedłużenie żywotności całego mechanizmu. Głowice posiadają oś przelotową, która zapobiega plątaniu się kabli. Zasilanie sterownika sieciowe lub akumulatorowe.  

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Wałbrzych


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt