Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaWałbrzych - Marcin

Marcin - Wałbrzych

Cena standardowa:
2900,00zł / sesja
Odsłon:
7156
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 1593
Ilość wyświetleń: 1366
Ilość wyświetleń: 1441
Ilość wyświetleń: 1669
Ilość wyświetleń: 1625
Ilość wyświetleń: 1581
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisNasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku. Proponujemy videoreportaże z uroczystości rodzinnych, imprez i innych wydarzeń .


 

Dysponujemy sprzętem wysokiej jakości takim jak: Steadycam, Slider, Glidecam, Monopod Manfrotto.

Nasze zamiłowanie i pasja do filmowania zostały już docenione lecz każdego dnia nie ustajemy w doskonaleniu się. Produkcje, które wykonujemy mają w sobie dusze dlatego tez wyróżniamy się na rynku. Tworzymy coś zupełnie nowego- lepszego!.

 

Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje oraz elastyczni i chętni do współpracy z państwem. Nasze motto to pasja ponad wszystko !

 

Cena podana na stronie to jedynie zaliczka całkowity koszt wynosi 2150 zl.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 2900,00 zł

Liczba poleceń: 119
Liczba poleceń zrealizowanych: 4
Liczba pozytywnych ocen: 2 (100 %)
Odwiedzin: 7156
Suma punktów lojalnościowych: 405
Wykonuję także filmy w miastach:
Wałbrzych, Bielsko-Biała, Kołobrzeg, Szczecin, Wrocław, Warszawa, Poznań, Legnica, Katowice, Jelenia Góra, Lublin, Ostrów Wielkopolski, Częstochowa, Leszno, Czarny Bór, Strzegom, Boguszów-Gorce, Kamienna Góra, Bolków, Ścinawka Dolna, Ścinawka Górna, Ścinawka Średnia, Krzeszów, Jedlina-Zdrój, Dziećmorowice, Walim, Głuszyca, Głuszyca Górna, Nowa Ruda, Kłodzko


Sprzęt wideo:

MONOPOD MANFROTTO

Monopod stabilizuje całkowicie aparat fotograficzny tylko w jednej, pionowej płaszczyźnie. Mimo to jest jednak przyrządem wygodnym, gdyż znacznie ułatwia fotografującemu ręczne stabilizowanie aparatu w pozostałych płaszczyznach. Podstawową wadą monopodu jest konieczność podtrzymywania aparatu przez cały czas fotografowania, gdyż nawet dobre zablokowanie dolnej części nogi monopodu (np. pomiędzy kamieniami) nie zapewnia sztywności całości.

Monopod ułatwia fotografowanie obiektywami długoogniskowymi oraz z czasami naświetlania trochę dłuższymi od standardowych czasów zapewniających nieporuszone zdjęcia przy danym obiektywie. Jest również pomocny przy pracy z cięższymi aparatami.

 

 

STEADYCAM

-Steadicam Merlin to ultra lekki i ultra kompaktowy stabilizator obrazu. Został zaprojektowany przez Garretta Browna, który jest twórcą oryginalnego Steadicam Jr. Merlin jest nastepną generacją ręcznych stabilizatorów obrazu Steadicam. Waży on połowę orygninalnego JR i jest od niego 4 razy stabilniejszy.

Steadicam Merlin umozliwia filmowanie w "locie". Można go stosować podczas filmowania w górę i w dół, w pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz, w tłumie - praktycznie wszędzie - nie tracąc przy tym łatwości sterowania. 

Pracując na Merlinie praktycznie wogóle się nie męczysz. Dzięki kompaktowej DV jest znakomicie wyważony i gotowy do pracy. Sam Merlin waży około dwóch kilogramów. Jego sztywna konstrukcja pozwala na dłuższe ogniskowe niż kiedykolwiek można było sobie wyobrazić z ręcznych stabilizatorów.

 

 

GLIDECAM

Stabilizacja obrazu, jest niezwykle ważna, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, nagrywania różnego rodzaju filmów, czy robienie zdjęć. Widz, który ogląda dany film, oczekuje od niego ciekawych obrazów, ale również ujęć, których nigdy wcześniej nie widział. Do utrzymania niezwykłej stabilizacji obrazu służą specjalne urządzenia. Jedną z firm, która zajmuje się produkcjąstabilizatorów obrazu jest Glidecam.

 

SLIDER CAMERA WYSIĘGNIK KAMEROWY

Slide Kamera HSK-5 1000mm przeznaczone jest do precyzyjnego liniowego przesuwu kamery lub aparatu. Szyna wyposażona jest w regulowane stopki, które pozwalają na wypoziomowanie urządzenia. Gumowe zakończenia stopek zapewniają stabilność Slide Kamery podczas filmowania z podłoża. 

 

A JUŻ NIEBAWEM

WYSIĘGNIK KAMEROWY

- Daje możliwość wykonywania płynnych ujęć zarówno przy samej ziemi jak i na wysokości.Na ramieniu może być zamontowana głowica obrotowa 2D, dającą możliwość sterowania kamerą w poziomie i pionie lub głowica obrotowa 3D z dodatkową funkcją przechylania kamery na boki (kołyska). Sterowanie pracą głowicy oparte jest o joysticki dynamiczne czyli takie, w których wielkość wychylenia drążka wpływa proporcjonalnie na szybkość pracy głowicy. Silniki posiadają wbudowane filtry przeciwzakłóceniowe, a także możliwość szybkiego rozłączenia z zębatkami osi na czas transportu co ma znaczny wpływ na przedłużenie żywotności całego mechanizmu. Głowice posiadają oś przelotową, która zapobiega plątaniu się kabli. Zasilanie sterownika sieciowe lub akumulatorowe.  

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Wałbrzych


Aktualności
2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej


2019-09-25
Czym się kierować podczas wyboru aparatu fotograficznego?
Zakup aparatu fotograficznego to nie taka prosta sprawa. W sklepach ze sprzętem, można znaleźć mnóstwo najróżniejszych modeli, pochodzących od wielu producentów. Bardziej profesjonalne, mają wiele opcji, w których laik może się pogubić. Warto wiedzieć, czym się kierować przy zakupie pierwszego aparatu.
więcej


2019-07-18
Profesjonalny montaż filmów - PJ Films Studio
Nie musisz być specjalistą od wszystkiego! Nagrywasz filmy? Chcesz się nimi dzielić w sieci? Na rynku istnieją specjaliści, którzy zmontują Twój film na najwyższym poziomie.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt