Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaTarnowskie Góry - Ewa

Ewa - Tarnowskie Góry

Cena standardowa:
1950,00zł / sesja
Odsłon:
5653
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 2331
Ilość wyświetleń: 2338
Ilość wyświetleń: 3213
Ilość wyświetleń: 2944
Ilość wyświetleń: 2717
Ilość wyświetleń: 2987
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Interesuje mnie także oferta fotografowania
(ten kamerzysta także jest fotografem)
  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisSpecjalizujemy się w spełnianiu marzeń

 

Oferujemy Państwu wysoki poziom usług filmowych oraz fotograficznych. Robimy wszystko aby dopasować nasze możliwości do Państwa oczekiwań, gustu i wyobrażeń. Pracujemy przy użyciu w pełni profesjonalnego sprzętu, zarówno filmowego jak i fotograficznego, czego dowodem są efekty naszej pracy. Tworząc nasze filmy zwracamy uwagę na wszystkie najdrobniejsze nawet szczegóły, aby gotowy film w pełni spełniał Państwa oczekiwania.


Działamy w przekonaniu, iż w tworzeniu tej niepowtarzalnej chwili wzajemne zaufanie jest najważniejszym priorytetem dla Was i większymi możliwościami dla nas.

 

Wykonujemy zarówno fotoreportaże jak i wideofilmowanie. Pracujemy na teranie całego kraju oraz za jego granicami. Nasza praca to dla nas przyjemność, dlatego dokładamy wszelkich starań aby spełnić Państwa marzenia. Do każdego ze zleceń podchodzimy indywidualnie, szczególną uwagę zwracając na to by uchwycić radość i atmosferę chwili. Pragniemy ukazać Państwa na filmie i fotografiach w jak najbardziej naturalny sposób. W końcu tworzymy pamiątkę DLA WAS.

 
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1950,00 zł

Liczba poleceń: 42
Liczba poleceń zrealizowanych: 3
Liczba pozytywnych ocen: 1 (100 %)
Odwiedzin: 5653
Suma punktów lojalnościowych: 505


Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Tarnowskie Góry


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt