Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaSzepietowo - Piotr

Piotr - Szepietowo

Cena standardowa:
3900,00zł / sesja
Odsłon:
5830
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 954
Ilość wyświetleń: 769
Ilość wyświetleń: 1090
Ilość wyświetleń: 841
Ilość wyświetleń: 1260
Ilość wyświetleń: 1237
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisDzięki nam Wasze wspomnienia staną się trwałe i jeszcze piękniejsze.OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 3900,00 zł

Liczba poleceń: 43
Liczba poleceń zrealizowanych: 1
Liczba pozytywnych ocen: 0 (0 %)
Odwiedzin: 5830
Suma punktów lojalnościowych: 565
Wykonuję także filmy w miastach:
Szepietowo, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Brańsk, Ostrów Mazowiecka, Białystok, Warszawa, Bielsk Podlaski, Hajnówka, Łapy, Sokółka, Mońki, Łomża, Kolno, Ostrołęka, Wyszków, Radzymin, Ciechanowiec, Małkinia Górna, Giżycko, Czyżew-Osada, Sokoły, Tykocin, Siemiatycze, Ełk, Olsztyn, Mrągowo, Mikołajki, Siedlce


Sprzęt wideo:

Panasonic AG-HMC151 

 

Kamera z linii pro-video -wykorzystuje ona karty pamięci SD/SDHC, jako nośnik zapisu. Urządzenie rejestruje materiał video w czterech różnych trybach kompresji w rozdzielczości FULL HD (1920x1080).

 

Zaletą AG-HMC151 jest niewątpliwie zastosowanie najnowszej generacji formatu zapisu AVCHD opartego o specyfikację kodeka H.264. AG-HMC151 do kompresji video wykorzystuje format MPEG-4 AVC/H.264, dla dźwięku - Dolby Digital (AC-3). 

Nowy format AVCHD jest ponad dwa razy bardziej efektywny w porównaniu z technologiami MPEG-2 lub MPEG-4.

Kamera AG-HMC151 została wyposażona w trzy, nowej generacji 1/3 calowe 16:9 progresywne sensory typu CCD. Kamera posiada opcję przełączania się pomiędzy następującymi trybami obrazu: 1080p, 1080i oraz 720p, jak również wieloma trybami prędkości nagrywania: 50i, 25p oraz 23.98p. Użytkownik posiada również możliwość wyboru czterech bitrate: 24 Mb/s , 17 Mb/s, 13 Mb/s , 6Mb/s.

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Szepietowo


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt