Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaSzczecin - Marcin

Marcin - Szczecin

Cena standardowa:
6400,00zł / sesja
Odsłon:
11160
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 3561
Ilość wyświetleń: 3474
Ilość wyświetleń: 3260
Ilość wyświetleń: 3158
Ilość wyświetleń: 3143

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisJesteśmy grupą pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem w rejestracji oraz montażu wideo dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. W naszej pracy nie uznajemy kompromisów, każdy projekt jest dla nas nowym wyzwaniem.

Ponieważ filmowanie jest naszym głównym hobby, wciąż inwestujemy w siebie i sprzęt, wprowadzamy nowe pomysły i technologie. W naszej pracy stosujemy wysokiej klasy urządzenia do rejestracji obrazu i dźwięku, zapewniamy nowoczesny montaż i postprodukcję.

 

Realizację każdego projektu poprzedzamy omówieniem z Państwem scenariusza, szczegółów istotnych dla Państwa, poznajemy potrzeby Naszych Klientów, proponujemy również innowacyjne rozwiązania.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 6400,00 zł
Sesja plenerowa 2h Dodatkowa sesja plenerowa realizowana w dowolny dzień. Czas nagrania ok 2h 1000,00 zł

Liczba poleceń: 47
Liczba poleceń zrealizowanych: 1
Liczba pozytywnych ocen: 0 (0 %)
Odwiedzin: 11160
Suma punktów lojalnościowych: 540
Wykonuję także filmy w miastach:
Szczecin, Nowogard, Koszalin, Międzyzdroje, Gorzów Wielkopolski, Gniezno, Bydgoszcz, Warszawa, Stargard Szczeciński, Poznań, Gryfino, Gdynia, Gdańsk, Olsztyn, Suwałki, Toruń, Łobez, Zielona Góra


Sprzęt wideo:

2 x aparat DSLR Canon Mark II 5D, Kamera Canon A1s, Kamera Sony FX1, Fly cam, 2x bezprzewodowy rejestrator dzwięku, delikatne oświetlnie

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Szczecin


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt