Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaŚwidnica - Michał

Michał - Świdnica

Cena standardowa:
2600,00zł / sesja
Odsłon:
5280
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 1639
Ilość wyświetleń: 1638
Ilość wyświetleń: 2349
Ilość wyświetleń: 2888
Ilość wyświetleń: 2103

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisWitam pary młode,

wiem co jest najważniejsze, by dobrze uchwycić te wspaniałe chwile. Potrafię koncentrować się na szczegółach i widzieć najważniejsze momenty. Każde wesele jest inne i dlatego zawsze staram się realizować je w oparciu o inny scenariusz. Najważniejsze jest dla mnie sprostanie wymaganiom klientów, z którymi uzgadniam wszystko. To Wy wybieracie jakie podkłady muzyczne użyć podczas montażu. Dzięki temu wspólnie stworzymy film Waszych marzeń, który będzie cudowną pamiątką na lata.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w filmowaniu wesel. Nawiązuję bardzo dobry kontakt z młoda para i rodzicami. Sesja realizowana w plenerze jest ustalana odpowiednio wcześnie i może to być każdy inny niż ślub termin.

Filmowanie rozpoczynam od przygotowań do ślubu, przez błogosławieństwo rodziców, ślub, zabawę weselną, aż do 1-2 bloków muzycznych po oczepinach.

Otrzymujecie ode mnie:

3 zestawy płyt DVD (po 2 płyty) + indywidualne nadruki ze zdjęć z waszego ślubu.

Na niezobowiązującym spotkaniu omawiam wszystkie szczegóły i prezentuję swoje portfolio.
Zapraszam!
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 2600,00 zł
Sesja Narzeczeńska w klimacie chill-out Jak to fajnie będzie w dniu wesela jak już będziemy się znali :) Będę dla Was nie tylko kamerzystą ale osobą o której coś wiecie a ja wiem o was. Właśnie wtedy podczas sesji narzeczeńskiej się poznamy. Namawiam na sesję dwu dniową, w klimatycznym miejscu, bez tłumów, w otoczeniu natury, lekki chill-out. Program takiego spotkania wysyłam Wam mailem i jak to będzie wyglądać, wysyłam wam także parę lokalizacji i tam jedziemy razem lub się spotykamy na miejscu. Fajnie brzmi prawda. Zapraszam 1500,00 zł

Liczba poleceń: 39
Liczba poleceń zrealizowanych: 6
Liczba pozytywnych ocen: 2 (100 %)
Odwiedzin: 5280
Suma punktów lojalnościowych: 2090


Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Świdnica


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt