Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaStarogard Gdański - Mariusz

Mariusz - Starogard Gdański

Cena standardowa:
5750,00zł / sesja
Odsłon:
10354
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 3776
Ilość wyświetleń: 3355
Ilość wyświetleń: 3479
Ilość wyświetleń: 2425
Ilość wyświetleń: 2634
Ilość wyświetleń: 3243

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisNasza firma powstała ponad 8 lat temu i przez cały czas prężenie się rozwija. Jesteśmy energicznym zespołem młodych ludzi z nowym spojrzeniem na rynku fotograficznym. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich pragnących zatrzymać swoje wspomnienia na fotografiach i nośnikach cyfrowych.

Pragnąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów oferujemy kompleksową obsługę uroczystości ślubnych, komunii, chrztów i innych ważnych wydarzeń.

Ze względu na fakt, iż satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza, posiadamy najlepszy sprzęt rozpoczynając od profesjonalnych kamer firmy Sony 3CCD, wysokiej jakości aparatów fotograficznych Canon po sprzęt komputerowy typu PC-DELL.

Zarówno fotografia jak i wideofilmowanie są nasza pasją, sprawiającą nam wiele przyjemności. Każde zlecenie traktujemy jak nowe wyzwanie, z którym pragniemy się zmierzyć. Realizując zlecenia staramy się stworzyć Państwu przyjazną atmosferę, która umożliwi zatrzymanie naturalności i piękna.

Wykonane przez nas filmy i fotografie będą radosnym i uroczym wspomnieniem, przypominającym te wyjątkowe chwile sprzed lat.OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 5750,00 zł

Liczba poleceń: 13
Liczba poleceń zrealizowanych: 0
Liczba pozytywnych ocen: 0 (0 %)
Odwiedzin: 10354
Suma punktów lojalnościowych: 585
Wykonuję także filmy w miastach:
Starogard Gdański, Gdynia, Sopot, Gniew, Zblewo, Rumia, Hel, Tczew, Kartuzy, Malbork, Kwidzyn, Gdańsk, Kościerzyna, Grudziądz, Bytów, Słupsk, Pruszcz Gdański, Skórcz, Elbląg, Sobieszewo


Sprzęt wideo:

Tworzymy profesjonalne filmy z ceremonii ślubnych i przyjęć weselnych.

Filmujemy przy użyciu kamer cyfrowych SONY 3CCD gwarantujących najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Zrealizujemy dla Państwa każde zlecenie z zakresu fotografii ślubnej i wideofilmowania. Wychodzimy z założenia, iż każdy nasz klient jest wyjątkowy, każde zlecenie rozpatrujemy więc indywidualnie uwzględniając Wasze życzenia. Płyta z filmem posiada przejrzyste menu, dzięki któremu bez trudu odnajdziesz poszukiwaną scenę.

Przykładowe menu filmu weselnego składa się z następujących elementów:

- karta wspomnień (retrospekcja)
- przygotowania,

- uroczystość ślubna,
- życzenia,
- przyjęcie weselne z oczepinami,
- teledyski,

- wstawki i zakończenie.

Każde wesele filmujemy dwoma kamerami, dzięki czemu żaden z ważnych momentów nie umknie naszemu oku. Do płyty z filmem dołączamy także płytę DVD, z reportażem zdjęciowym (około 1500 zdjęć).

Wszyscy członkowie zespołu posiadają wydane przez Kurię Diecezjalną Peplińską uprawnienia do fotografowania i filmowania w czasie celebracji liturgicznych.

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Starogard Gdański


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt