Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaSosnowiec - Rafał

Rafał - Sosnowiec

Cena standardowa:
2400,00zł / sesja
Odsłon:
2815
Dostępny:
?


Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisOferujemy filmowanie ślubów i wesel na DVD i BLU-RAY. Proponujemy filmy wysokiej jakości, rejestrujące zmysłowość uczuć, przedstawiające emocje w oryginalnym wydaniu.

Polecamy profesjonalne filmowanie przy użyciu sprzętu typu - kamery HD i lustrzanki rejestrujące obraz w rozdzielczości FullHD. Tworzymy dla Państwa piękne pamiątki ślubne, które po latach będą przedstawiały wielką wartość.

Gwarantujemy zadowolenie z naszych usług.  Udostępniamy obejrzenie naszych wcześniejszych projektów.

Działamy na terenie Śląska (50 km od Sosnowca).

Zapraszamy do współpracy zainteresowane pary.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 2400,00 zł
Wideofilmowanie Reportaż z przygotowań i błogosławieństwa Filmowanie uroczystości w kościele wraz z życzeniami Filmowanie zabawy weselnej wraz z oczepinami do godziny 01:00 Udostępnienie filmu z dnia ślubu na dwóch płytach DVD wraz z opakowaniem Dojazd do pary młodej do 30 km od miasta: Sosnowiec 2200,00 zł
Wideo FullHD DSLR FullHD na Blu-Ray lub z możliwością nagrania na Pendrive. Reportaż z przygotowań i błogosławieństwa Filmowanie uroczystości w kościele wraz z życzeniami Filmowanie zabawy weselnej wraz z oczepinami do godziny 01:00 Czas trwania filmu od 90 -120minut. Dojazd do pary młodej do 30 km od miasta: Sosnowiec. Możemy wykonać ujęcia z lotu ptaka. 2900,00 zł

Liczba poleceń: 24
Liczba poleceń zrealizowanych: 2
Liczba pozytywnych ocen: 1 (100 %)
Odwiedzin: 2815
Suma punktów lojalnościowych: 365


Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Sosnowiec


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt