Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaSiemianowice Śląskie - Adam

Adam - Siemianowice Śląskie

Cena standardowa:
1700,00zł / sesja
Odsłon:
6052
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 3118
Ilość wyświetleń: 3104
Ilość wyświetleń: 2942
Ilość wyświetleń: 2955
Ilość wyświetleń: 4782
Ilość wyświetleń: 2958

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Interesuje mnie także oferta fotografowania
(ten kamerzysta także jest fotografem)
  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisTak ważne wydarzenia w życiu powinno być uwiecznione profesjonalną techniką, powinień zostać uchwycony każdy ważny dla tego dnia moment . W tym celu oferuje swoje usługi jako zawodowy filmowiec, Pracuje na profesjonalnych kamerach Video i programach do montażu. Z wieloletnim doświadczeniem oferuje najwyższą jakość DVD-Video. Materiały oraz efekty dźwiękowe itp.edytowane są cyfrowo w studio. Gotowy Film z reportażu otrzymją Państwo w profesjonalnym pudełku DVD z okładką.
Również rodzice otrzymją na pamiątke Waszego ślubu kopię płyty DVD z reportażem w profesjonalnym opakowaniu wraz z okładką ( GRATIS )

Oferuje państwu również jako niespodzianke dla państwa gości podczas uroczystosci weselnej , godzinny koncert gwiazdy ślaskiej estrady, znanego i lubianego z wielu stacji Telewizyjnych i radiowych. 100 procentowa zabawa gwarantowana. Przy zamówieniu Videoreportażu uroczystości weselnej koncert GRATIS .
Zapraszam

 
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1700,00 zł
Oferta fotografi Oferuje również fotoreportaz wraz z sesją plenerową. http://www.fotograf-wesele.pl/fotograf_slubny_adam_siemianowice_slaskie_f6884.html Zapraszam 1100,00 zł

Liczba poleceń: 66
Liczba poleceń zrealizowanych: 4
Liczba pozytywnych ocen: 0 (0 %)
Odwiedzin: 6052
Suma punktów lojalnościowych: 600
Wykonuję także filmy w miastach:
Siemianowice Śląskie, Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Rybnik, Wodzisław Śląski, Czeladź, Będzin, Czarny Las, Tarnowskie Góry, Radzionków, Bytom, Michałkowice, Gliwice, Zabrze, Żory


Sprzęt wideo:
Profesjonalne kamery cyfrowe Canon 5D Mark II, Sony FX1 Zapis w HD / DV Profesjonalne programy do produkcji Video / Filmu Statywy , Oświetlenie itpZobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Siemianowice Śląskie


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt