Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaSiemianowice Śląskie - Adam

Adam - Siemianowice Śląskie

Cena standardowa:
1700,00zł / sesja
Odsłon:
7252
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 4210
Ilość wyświetleń: 4164
Ilość wyświetleń: 4083
Ilość wyświetleń: 4077
Ilość wyświetleń: 6402
Ilość wyświetleń: 4208

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Interesuje mnie także oferta fotografowania
(ten kamerzysta także jest fotografem)
  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisTak ważne wydarzenia w życiu powinno być uwiecznione profesjonalną techniką, powinień zostać uchwycony każdy ważny dla tego dnia moment . W tym celu oferuje swoje usługi jako zawodowy filmowiec, Pracuje na profesjonalnych kamerach Video i programach do montażu. Z wieloletnim doświadczeniem oferuje najwyższą jakość DVD-Video. Materiały oraz efekty dźwiękowe itp.edytowane są cyfrowo w studio. Gotowy Film z reportażu otrzymją Państwo w profesjonalnym pudełku DVD z okładką.
Również rodzice otrzymją na pamiątke Waszego ślubu kopię płyty DVD z reportażem w profesjonalnym opakowaniu wraz z okładką ( GRATIS )

Oferuje państwu również jako niespodzianke dla państwa gości podczas uroczystosci weselnej , godzinny koncert gwiazdy ślaskiej estrady, znanego i lubianego z wielu stacji Telewizyjnych i radiowych. 100 procentowa zabawa gwarantowana. Przy zamówieniu Videoreportażu uroczystości weselnej koncert GRATIS .
Zapraszam

 
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1700,00 zł
Oferta fotografi Oferuje również fotoreportaz wraz z sesją plenerową. http://www.fotograf-wesele.pl/fotograf_slubny_adam_siemianowice_slaskie_f6884.html Zapraszam 1100,00 zł

Liczba poleceń: 68
Liczba poleceń zrealizowanych: 4
Liczba pozytywnych ocen: 0 (0 %)
Odwiedzin: 7252
Suma punktów lojalnościowych: 675
Wykonuję także filmy w miastach:
Siemianowice Śląskie, Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Rybnik, Wodzisław Śląski, Czeladź, Będzin, Czarny Las, Tarnowskie Góry, Radzionków, Bytom, Michałkowice, Gliwice, Zabrze, Żory


Sprzęt wideo:
Profesjonalne kamery cyfrowe Canon 5D Mark II, Sony FX1 Zapis w HD / DV Profesjonalne programy do produkcji Video / Filmu Statywy , Oświetlenie itpZobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Siemianowice Śląskie


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt