Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaSiemianowice Śląskie - Adam

Adam - Siemianowice Śląskie

Cena standardowa:
1700,00zł / sesja
Odsłon:
5638
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 2687
Ilość wyświetleń: 2650
Ilość wyświetleń: 2517
Ilość wyświetleń: 2509
Ilość wyświetleń: 4087
Ilość wyświetleń: 2481

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Interesuje mnie także oferta fotografowania
(ten kamerzysta także jest fotografem)
  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisTak ważne wydarzenia w życiu powinno być uwiecznione profesjonalną techniką, powinień zostać uchwycony każdy ważny dla tego dnia moment . W tym celu oferuje swoje usługi jako zawodowy filmowiec, Pracuje na profesjonalnych kamerach Video i programach do montażu. Z wieloletnim doświadczeniem oferuje najwyższą jakość DVD-Video. Materiały oraz efekty dźwiękowe itp.edytowane są cyfrowo w studio. Gotowy Film z reportażu otrzymją Państwo w profesjonalnym pudełku DVD z okładką.
Również rodzice otrzymją na pamiątke Waszego ślubu kopię płyty DVD z reportażem w profesjonalnym opakowaniu wraz z okładką ( GRATIS )

Oferuje państwu również jako niespodzianke dla państwa gości podczas uroczystosci weselnej , godzinny koncert gwiazdy ślaskiej estrady, znanego i lubianego z wielu stacji Telewizyjnych i radiowych. 100 procentowa zabawa gwarantowana. Przy zamówieniu Videoreportażu uroczystości weselnej koncert GRATIS .
Zapraszam

 
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1700,00 zł
Oferta fotografi Oferuje również fotoreportaz wraz z sesją plenerową. http://www.fotograf-wesele.pl/fotograf_slubny_adam_siemianowice_slaskie_f6884.html Zapraszam 1100,00 zł

Liczba poleceń: 65
Liczba poleceń zrealizowanych: 4
Liczba pozytywnych ocen: 0 (0 %)
Odwiedzin: 5638
Suma punktów lojalnościowych: 590
Wykonuję także filmy w miastach:
Siemianowice Śląskie, Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Rybnik, Wodzisław Śląski, Czeladź, Będzin, Czarny Las, Tarnowskie Góry, Radzionków, Bytom, Michałkowice, Gliwice, Zabrze, Żory


Sprzęt wideo:
Profesjonalne kamery cyfrowe Canon 5D Mark II, Sony FX1 Zapis w HD / DV Profesjonalne programy do produkcji Video / Filmu Statywy , Oświetlenie itpZobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Siemianowice Śląskie


Aktualności
2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej


2019-09-25
Czym się kierować podczas wyboru aparatu fotograficznego?
Zakup aparatu fotograficznego to nie taka prosta sprawa. W sklepach ze sprzętem, można znaleźć mnóstwo najróżniejszych modeli, pochodzących od wielu producentów. Bardziej profesjonalne, mają wiele opcji, w których laik może się pogubić. Warto wiedzieć, czym się kierować przy zakupie pierwszego aparatu.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt