Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaSiedlce - Krzysztof

Krzysztof - Siedlce

Cena standardowa:
1800,00zł / sesja
Odsłon:
10020
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 2027
Ilość wyświetleń: 2413
Ilość wyświetleń: 2407

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
Opis 

Wybierając realizatora filmu z uroczystości jaką jest wesele zapewne biorą Państwo pod uwagę, iż jest to jedyny taki dzień w życiu i nigdy się nie powtórzy, dlatego warto tez zainwestować w najwyższej jakości film, który będzie idealna pamiątką na lata.

Nie jest to nigdy firma/osoba wybrana przypadkowo, której nie jesteśmy pewni. Dlatego ja mogę zaproponować moim klientom moje wieloletnie doświadczenie, które daje gwarancje idealnej pamiątki po tym wyjątkowym dniu.

 

Swoją pasję rozpocząłem już w czasach szkoły średniej, gdzie prowadziłem szkolne studio TV.

Od 2000r. filmowaniem zajmuję się zawodowo. Od tego czasu nieustannie inwestuję w siebie, swoje umiejętności i robię wszystko aby się rozwijać. 

 

 

Doskonalę swój warsztat operatorski dzięki szkole filmowej. Mam za sobą także kursy operatorskie w Akademii Telewizyjnej TVP. Współpracuję z Telewizją Polską od 2009 roku. Odtąd zrealizowałem setki materiałów do magazynów , dokumentów, programów informacyjnych (głównie na antenę TVP Warszawa).

Moje zdjęcia ukazywały się też w programach takich jak Panorama, Wiadomości czy Teleekspres.

 

Szczególny nacisk w mojej pracy stawiam zarówno na jakość dźwięku jak i obrazu. A wiele osób zapomina że dobry film to nie tylko obraz ale i dźwięk.U mnie nie usłyszycie Państwo głosu zniekształconego, niewyraźnego czy przesterowanego z dudniącymi basami. Jestem melomanem więc pilnuję aby w moich filmach dźwięk także był perfekcyjny.


 

Dzięki moim nowoczesnym kamerom mogę Parze Młodej zaproponować obraz o najlepszej jakości.

Szczególnie zachęcam do zainteresowania ofertą HiDefinition. Jezeli obecnie nie posiadają Państwo sprzętu do odtwarzania wspomnianej technologii to warto jednak pomyśleć o przyszłości.

 

Proszę sobie wyobrazić jak może wyglądać Państwa film w przyszłości na dużym ekranie o ostrym i krystalicznie czystym obrazie i w pięknych kolorach.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1800,00 zł
HiDefinition Nagranie w wysokiej rozdzielczości HD, płyty Blu-Ray. Dodatkowo komplet DVD w standardowej jakości. Rejestracja dźwięku w kościele oddzielnym rejestratorem w cenie. 2600,00 zł
TeledyskPlenerowy Kilkuminutowy film z pleneru, np. sesji fotograficznej. 200,00 zł

Liczba poleceń: 55
Liczba poleceń zrealizowanych: 3
Liczba pozytywnych ocen: 2 (100 %)
Odwiedzin: 10020
Suma punktów lojalnościowych: 720
Wykonuję także filmy w miastach:
Siedlce, Warszawa, Garwolin, Wiśniew, Mokobody, Zbuczyn, Mińsk Mazowiecki, Łuków, Węgrów, Sokołów Podlaski, Międzyrzec Podlaski, Biała Podlaska, Łosice, Ostrów Mazowiecka, Stoczek Łukowski


Sprzęt wideo:

Kamery:

 

Canon XH-A1 (znakomita i legendarna już kamera, powstało na niej wiele ciekawych produkcji, a nawet pełnometrażowych filmów np. "Adrenalina2")

 

Sony EX1r (pofesjonalna i obecnie najnowocześniejsza w swojej klasie, wykorzystywana w wielu telewizjach jak np. BBC, Discovery Channel czy National Geographic)

Dźwięk:

 

Mikrofony Sennheiser 835e oraz Shure Beta do wywiadów
Mikrofony Audio-Technica 835ST (nakamerowe, jakość tudno opisać - wielu kolegów z zespołów nie wierzyło że to nagranie z kamery :)


Rejestrator Tascam oraz:

  • Paglight Lampa nakamerowa (identycznych używa Telewizja Polstat)
  • Statywy Libec i Manfrotto.
  • Stabilizator naramienny Foton
Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Siedlce


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt