Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaSiedlce - Krzysztof

Krzysztof - Siedlce

Cena standardowa:
1800,00zł / sesja
Odsłon:
7797
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 151
Ilość wyświetleń: 387
Ilość wyświetleń: 361

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
Opis 

Wybierając realizatora filmu z uroczystości jaką jest wesele zapewne biorą Państwo pod uwagę, iż jest to jedyny taki dzień w życiu i nigdy się nie powtórzy, dlatego warto tez zainwestować w najwyższej jakości film, który będzie idealna pamiątką na lata.

Nie jest to nigdy firma/osoba wybrana przypadkowo, której nie jesteśmy pewni. Dlatego ja mogę zaproponować moim klientom moje wieloletnie doświadczenie, które daje gwarancje idealnej pamiątki po tym wyjątkowym dniu.

 

Swoją pasję rozpocząłem już w czasach szkoły średniej, gdzie prowadziłem szkolne studio TV.

Od 2000r. filmowaniem zajmuję się zawodowo. Od tego czasu nieustannie inwestuję w siebie, swoje umiejętności i robię wszystko aby się rozwijać. 

 

 

Doskonalę swój warsztat operatorski dzięki szkole filmowej. Mam za sobą także kursy operatorskie w Akademii Telewizyjnej TVP. Współpracuję z Telewizją Polską od 2009 roku. Odtąd zrealizowałem setki materiałów do magazynów , dokumentów, programów informacyjnych (głównie na antenę TVP Warszawa).

Moje zdjęcia ukazywały się też w programach takich jak Panorama, Wiadomości czy Teleekspres.

 

Szczególny nacisk w mojej pracy stawiam zarówno na jakość dźwięku jak i obrazu. A wiele osób zapomina że dobry film to nie tylko obraz ale i dźwięk.U mnie nie usłyszycie Państwo głosu zniekształconego, niewyraźnego czy przesterowanego z dudniącymi basami. Jestem melomanem więc pilnuję aby w moich filmach dźwięk także był perfekcyjny.


 

Dzięki moim nowoczesnym kamerom mogę Parze Młodej zaproponować obraz o najlepszej jakości.

Szczególnie zachęcam do zainteresowania ofertą HiDefinition. Jezeli obecnie nie posiadają Państwo sprzętu do odtwarzania wspomnianej technologii to warto jednak pomyśleć o przyszłości.

 

Proszę sobie wyobrazić jak może wyglądać Państwa film w przyszłości na dużym ekranie o ostrym i krystalicznie czystym obrazie i w pięknych kolorach.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1800,00 zł
HiDefinition Nagranie w wysokiej rozdzielczości HD, płyty Blu-Ray. Dodatkowo komplet DVD w standardowej jakości. Rejestracja dźwięku w kościele oddzielnym rejestratorem w cenie. 2600,00 zł
TeledyskPlenerowy Kilkuminutowy film z pleneru, np. sesji fotograficznej. 200,00 zł

Liczba poleceń: 48
Liczba poleceń zrealizowanych: 3
Liczba pozytywnych ocen: 2 (100 %)
Odwiedzin: 7797
Suma punktów lojalnościowych: 2010
Wykonuję także filmy w miastach:
Siedlce, Warszawa, Garwolin, Wiśniew, Mokobody, Zbuczyn, Mińsk Mazowiecki, Łuków, Węgrów, Sokołów Podlaski, Międzyrzec Podlaski, Biała Podlaska, Łosice, Ostrów Mazowiecka, Stoczek Łukowski


Sprzęt wideo:

Kamery:

 

Canon XH-A1 (znakomita i legendarna już kamera, powstało na niej wiele ciekawych produkcji, a nawet pełnometrażowych filmów np. "Adrenalina2")

 

Sony EX1r (pofesjonalna i obecnie najnowocześniejsza w swojej klasie, wykorzystywana w wielu telewizjach jak np. BBC, Discovery Channel czy National Geographic)

Dźwięk:

 

Mikrofony Sennheiser 835e oraz Shure Beta do wywiadów
Mikrofony Audio-Technica 835ST (nakamerowe, jakość tudno opisać - wielu kolegów z zespołów nie wierzyło że to nagranie z kamery :)


Rejestrator Tascam oraz:

  • Paglight Lampa nakamerowa (identycznych używa Telewizja Polstat)
  • Statywy Libec i Manfrotto.
  • Stabilizator naramienny Foton
Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Siedlce


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt