Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaRuda Śląska - Krzysztof

Krzysztof - Ruda Śląska

Cena standardowa:
2800,00zł / sesja
Odsłon:
7955
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 2579
Ilość wyświetleń: 2503
Ilość wyświetleń: 2513
Ilość wyświetleń: 2667
Ilość wyświetleń: 2596
Ilość wyświetleń: 2523
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
Opis        To co tworzę powstaje z pasją, pełnym zaangażowaniem indywidualnie pod każdego Klienta – o czym świadczy monogość, pozytywnych opinii.

 Podstawą mojej oferty jest wysoka jakość realizowanych usług oraz atrakcyjne ceny. Jestem otwarty na Państwa sugestie i propozycje.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 2800,00 zł

Liczba poleceń: 22
Liczba poleceń zrealizowanych: 0
Liczba pozytywnych ocen: 0 (0 %)
Odwiedzin: 7955
Suma punktów lojalnościowych: 525
Wykonuję także filmy w miastach:
Ruda Śląska, Katowice, Zabrze, Chorzów, Gliwice, Mysłowice, Świętochłowice, Bytom, Tychy, Knurów, Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Rybnik, Mikołów, Siemianowice Śląskie, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Pszczyna, Wisła, Ustroń, Będzin, Orzesze, Łaziska Górne, Żory, Bieruń, Czeladź, Chudów, Ornontowice


Sprzęt wideo:
Kamerty tylko i wyłącznie firmy SONY: 2 x kamera Sony VX2100 oraz kamera HD Sony HVR Z1Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Ruda Śląska


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt