Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaRadom - Damian

Damian - Radom

Cena standardowa:
5000,00zł / sesja
Odsłon:
5903
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 3408
Ilość wyświetleń: 3132
Ilość wyświetleń: 2347
Ilość wyświetleń: 2009
Ilość wyświetleń: 2011
Ilość wyświetleń: 1977
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Interesuje mnie także oferta fotografowania
(ten kamerzysta także jest fotografem)
  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisOferujemy usługi  fotograficzne oraz wideofilmowanie. Naszą specjalizacją jest fotografia komercyjna na potrzeby kreatorów mody. Fotografujemy podczas imprez kulturalnych i sportowych, targów i wydarzeń firmowych, eventów. Interesują nas  także różnego rodzaju obiekty architektoniczne, przemysłowe oraz wnętrza, dlatego dajemy im nowe życie.

Zajmujemy się również profesjonalną obróbką materiałów fotograficznych. Tworzymy spoty reklamowe, etiudy filmowe, teledyski, wstawki przebitek z zastosowaniem techniki animacji poklatkowej. Oferujemy również możliwość stylizacji kolorystycznej i korekcji barwnej materiałów filmowych z możliwością stosowania technik „slowmotion”.  Jak widać, posiadamy bogate doświadczenie.

Jako kamerzyści i fotografowie z wielkim dorobkiem artystycznym na swoim koncie, proponujemy także usługi polegające na wykonywaniu reportaży ślubnych i weselnych.

Dzień ślubu należy do wyjątkowych, dlatego wyjątkowy powinien być film nagrany z tego dnia. Pozwoli wrócić wspomnieniom nawet po długich latach. Aspekt artystyczny i treści powstającego filmu angażują nas maksymalnie. Pozwalają wykorzystać naszą pasję, dlatego z wielką przyjemnością tworzymy dla Państwa niepowtarzalne obrazy.

Gwarantujemy pełny profesjonalizm. 

Zapewniamy o zadowoleniu.

Zapraszamy do współpracy.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 5000,00 zł

Liczba poleceń: 46
Liczba poleceń zrealizowanych: 0
Liczba pozytywnych ocen: 0 (0 %)
Odwiedzin: 5903
Suma punktów lojalnościowych: 330


Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Radom


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt