Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaPłock - Paweł

Paweł - Płock

Cena standardowa:
2900,00zł / sesja
Odsłon:
13348
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 1612
Ilość wyświetleń: 811
Ilość wyświetleń: 2359
Ilość wyświetleń: 1417
Ilość wyświetleń: 1190
Ilość wyświetleń: 2737
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisJeżeli szukacie ludzi, którzy wkładają całe swoje serce w to, co robią to dobrze trafiliście.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

Fotografia oraz film to dwie nasze pasje. Dokładnie nie wiem kiedy się one zrodziły, ale mam wrażenie, że towarzyszyły nam przez całe życie i stały się nieodzowną jego częścią. Wiele osób zajmuje się fotografią i filmem i dla wielu z nich jest to po prostu sposób na zarabianie pieniędzy, dla nas jest to sposób na realizację naszych pasji. Czy wyobrażam sobie życie bez zdjęć lub filmu? Pewnie mogłoby się tak stać, ale o ile uboższe by to życie było. Na pewno  czułbym pustkę, którą trudno by było zapełnić. Fotografia oraz film ślubny to jedyne rzeczy jakie pozostają parze młodej po tym wyjątkowym dniu i ważne jest aby wracać do tych chwil z przyjemnością i chęcią przeżywania ich ciągle na nowo.

Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce posiadających Certyfikat Filmowy potwierdzający jakość świadczonych usług.

 

 

Realizacja filmu ślubnego (ale także każdego innego) wymaga od operatora oraz montażysty oddania części siebie, wzajemnego zrozumienia, dobrego warsztatu technicznego oraz wiedzy. Dobry realizator potrafi zobaczyć ujęcie za nim je wykona, wie jak będzie zmontowane i w którym momencie będzie ono wykorzystane. Montażysta powinien rozumieć intencję operatora, znać techniki montażu oraz język filmowy. Staramy się aby wykonany przez nas film zawierał wszystkie te elementy i właściwie opowiadał historię dwojga zakochanych ludzi, którzy tego jednego dnia oddają siebie sobie nawzajem na całe życie. Osiągamy to poprzez pokazanie emocji, wzruszenia oraz dobrej zabawy. Nie ograniczamy się do sfilmowania ślubu czy wesela. Jesteśmy do waszej dyspozycji cały dzień. Wykorzystujemy najnowsze dostępne techniki filmowe oraz najnowszy sprzęt. Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach. W trakcie realizacji materiału dbamy o dobrą atmosferę pomiędzy operatorem a parą młodą.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 2900,00 zł

Liczba poleceń: 362
Liczba poleceń zrealizowanych: 12
Liczba pozytywnych ocen: 3 (100 %)
Odwiedzin: 13348
Suma punktów lojalnościowych: 855
Wykonuję także filmy w miastach:
Płock, Kutno, Włocławek, Sierpc, Gostynin, Gąbin, Wyszogród, Sochaczew, Bielsk, Sanniki, Warszawa, Czerwińsk nad Wisłą


Sprzęt wideo:

Jedną z najważniejszych cech jaka nas wyróżnia spośród innych firm jest fakt, że obsługujemy jeden ślub dziennie, a co za tym idzie zawsze pracujemy w tym samym składzie i możemy poświęcić naszą uwagę właśnie dla Was. Gwarantuje to, że Wasz film będzie takiej samej jakości jak na stronie. Ponadto wyróżnia nas sprzęt którym filmujemy:

  • kamera Panasonic HMC 151 wraz z osprzętem (odpowiedni zapas akumulatorów, kart, oświetlenie),
  • lustrzanka Canon 550D wraz z obiektywami -  Canon 50 mm F1.8, Tamron 17-50 mm F.2.8, Sigma 10-20 mm F. 4.0m  Canon 18-135 F.3.5-5.6),
  • statyw Libec 650 DV,
  • stabilizator obrazu Floatcampro FC9C (efekt latającej kamery),
  • slider  – Slidekamera wraz ze statywem,
  • do zapisu dźwięku wykorzystujemy bezprzewodowy system firmy Sennheiser EW100 G3 – daje czysty dźwięk w kościele tego co mówi ksiądz czy Państwo młodzi podczas przysięgi. Na Sali weselnej bez względu na to gdzie znajduje się operator jest ładny stały poziom dźwięku (zachowujemy jednocześnie odgłosy bawiących się gości).

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą na film dla małych wesel oraz przyjęć weselnych.

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Płock


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt