Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaOlsztyn - Tomek

Tomek - Olsztyn

Cena standardowa:
2800,00zł / sesja
Odsłon:
5793
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 277
Ilość wyświetleń: 179
Ilość wyświetleń: 283
Ilość wyświetleń: 295
Ilość wyświetleń: 290
Ilość wyświetleń: 290

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisWykorzystując dostępne środki techniczne i naszą wiedzę, dążymy do tego, by Wasz film ze ślubu i wesela był ciekawy, dobrze udźwiękowiony i poprawny technicznie. Nie ilość, a jakość produkcji jest dla nas najważniejsza, dlatego nie proponujemy Wam 4-godzinnego reportażu. Nakręcimy dla Was 90-minutowy, ale dynamiczny i profesjonalny film, który oddaje prawdziwą atmosferę ślubu i uroczystości weselnej.


Nasze reportaże cechuje profesjonalizm i dobry scenariusz.

 

Gotowy film otrzymacie w wersji SD na płytach DVD, w wersji HD na płycie BLU-RAY, a także na życzenie w wersji ON-LINE, by znajomi i przyjaciele mogli zobaczyć go przez Internet, zanim dotrze do nich płyta.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio. Na życzenie udostępnimy on-line przykładową produkcję w całości. U nas nie kupujesz kota w worku.

 

UWAGA! DUŻE RABATY NA ZLECENIA W KWIETNIU, MAJU i PAŹDZIERNIKU 2013 r.

 
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 2800,00 zł

Liczba poleceń: 50
Liczba poleceń zrealizowanych: 0
Liczba pozytywnych ocen: 0 (0 %)
Odwiedzin: 5793
Suma punktów lojalnościowych: 500
Wykonuję także filmy w miastach:
Olsztyn, Iława, Ostróda, Dobre Miasto, Szczytno, Nidzica, Działdowo, Elbląg, Ciechanów, Braniewo, Orneta, Biskupiec, Lidzbark Warmiński, Brodnica, Przasnysz, Giżycko, Pisz, Ruciane-Nida


Sprzęt wideo:

Dobry sprzęt jest gwarancją dobrej jakości. Dlatego w pracy posługujemy się tylko wysokiej jakości sprzętem audio-wideo. Do rejestracji obrazu używamy kamer SONY HDR AX2000E. Dźwięk rejestrowany niezależnie przy pomocy: mikrofonów RODE oraz systemu bezprzewodowej transmisji SENNHEISER. Wykorzystujemy systemy stabilizacji obrazu od statywu po kran kamerowy. Możliwość rozbudowania zlecenia o dowolną liczbę operatorów i kamer.

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Olsztyn


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt