Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaOlsztyn - Tomek

Tomek - Olsztyn

Cena standardowa:
4000,00zł / sesja
Odsłon:
7718
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 899
Ilość wyświetleń: 899
Ilość wyświetleń: 903
Ilość wyświetleń: 895
Ilość wyświetleń: 1726

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisWykorzystując dostępne środki techniczne i naszą wiedzę, dążymy do tego, by Wasz film ze ślubu i wesela był ciekawy, dobrze udźwiękowiony i poprawny technicznie. Nie ilość, a jakość produkcji jest dla nas najważniejsza, dlatego nie proponujemy Wam 4-godzinnego reportażu. Nakręcimy dla Was 90-minutowy, ale dynamiczny i profesjonalny film, który oddaje prawdziwą atmosferę ślubu i uroczystości weselnej.


Nasze reportaże cechuje profesjonalizm i dobry scenariusz.

 

Gotowy film otrzymacie w wersji SD na płytach DVD, w wersji HD na płycie BLU-RAY, a także na życzenie w wersji ON-LINE, by znajomi i przyjaciele mogli zobaczyć go przez Internet, zanim dotrze do nich płyta.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio. Na życzenie udostępnimy on-line przykładową produkcję w całości. U nas nie kupujesz kota w worku.

 

UWAGA! DUŻE RABATY NA ZLECENIA W KWIETNIU, MAJU i PAŹDZIERNIKU 2013 r.

 
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 4000,00 zł

Liczba poleceń: 52
Liczba poleceń zrealizowanych: 0
Liczba pozytywnych ocen: 0 (0 %)
Odwiedzin: 7718
Suma punktów lojalnościowych: 630
Wykonuję także filmy w miastach:
Olsztyn, Iława, Ostróda, Dobre Miasto, Szczytno, Nidzica, Działdowo, Elbląg, Ciechanów, Braniewo, Orneta, Biskupiec, Lidzbark Warmiński, Brodnica, Przasnysz, Giżycko, Pisz, Ruciane-Nida


Sprzęt wideo:

Dobry sprzęt jest gwarancją dobrej jakości. Dlatego w pracy posługujemy się tylko wysokiej jakości sprzętem audio-wideo. Do rejestracji obrazu używamy kamer SONY HDR AX2000E. Dźwięk rejestrowany niezależnie przy pomocy: mikrofonów RODE oraz systemu bezprzewodowej transmisji SENNHEISER. Wykorzystujemy systemy stabilizacji obrazu od statywu po kran kamerowy. Możliwość rozbudowania zlecenia o dowolną liczbę operatorów i kamer.

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Olsztyn


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt