Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaNowy Targ - Tomasz

Tomasz - Nowy Targ

Cena standardowa:
1750,00zł / sesja
Odsłon:
4559
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 1830
Ilość wyświetleń: 1907
Ilość wyświetleń: 1853
Ilość wyświetleń: 1854
Ilość wyświetleń: 1792
Ilość wyświetleń: 1799
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisDzień ślubu to dzień magiczny, który chce się pamiętać całe życie. Urok najbardziej wzruszających, a zarazem najszczęśliwszych chwil przechowują filmy i zdjęcia. Aby zatrzymać te wyjątkowe momenty na zawsze potrzebny jest Wam profesjonalny kamerzysta. Aby sprawić, by najważniejsze momenty w życiu nie odeszły w zapomnienie, potrzebny jest Wam niepowtarzalny film. Aby emocje z najważniejszego dnia móc przeżywać wciąż na nowo zarówno tuż po ślubie, jak i wiele lat później - my stworzymy specjalnie dla Was oryginalny reportaż ze ślubu i wesela. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Każdej Młodej Parze oddajemy film, który jest stworzony tylko i wyłącznie dla niej. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1750,00 zł

Liczba poleceń: 56
Liczba poleceń zrealizowanych: 4
Liczba pozytywnych ocen: 1 (100 %)
Odwiedzin: 4559
Suma punktów lojalnościowych: 1460
Wykonuję także filmy w miastach:
Nowy Targ, Zakopane, Rabka-Zdrój, Mszana, Mszana Dolna, Myślenice, Spytkowice, Limanowa, Piwniczna-Zdrój, Krynica-Zdrój, Muszyna, Stary Sącz, Krościenko, Szczawnica, Jabłonka, Nowy Sącz, Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, Czorsztyn, Nidzica, Maniowy


Sprzęt wideo:
W swojej pracy wykorzystuję kamery Full HD firmy Panasonic zapis w 1080 50p (doskonała jakość nagrania, szczegóły obrazu bardzo dobrze widoczne).
Wersja Full HD jest za dodatkową dopłatą.Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Nowy Targ


Aktualności
2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej


2019-09-25
Czym się kierować podczas wyboru aparatu fotograficznego?
Zakup aparatu fotograficznego to nie taka prosta sprawa. W sklepach ze sprzętem, można znaleźć mnóstwo najróżniejszych modeli, pochodzących od wielu producentów. Bardziej profesjonalne, mają wiele opcji, w których laik może się pogubić. Warto wiedzieć, czym się kierować przy zakupie pierwszego aparatu.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt