Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaNowy Targ - Tomasz

Tomasz - Nowy Targ

Cena standardowa:
2950,00zł / sesja
Odsłon:
5803
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 2735
Ilość wyświetleń: 2883
Ilość wyświetleń: 2777
Ilość wyświetleń: 2910
Ilość wyświetleń: 2797
Ilość wyświetleń: 2713
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisDzień ślubu to dzień magiczny, który chce się pamiętać całe życie. Urok najbardziej wzruszających, a zarazem najszczęśliwszych chwil przechowują filmy i zdjęcia. Aby zatrzymać te wyjątkowe momenty na zawsze potrzebny jest Wam profesjonalny kamerzysta. Aby sprawić, by najważniejsze momenty w życiu nie odeszły w zapomnienie, potrzebny jest Wam niepowtarzalny film. Aby emocje z najważniejszego dnia móc przeżywać wciąż na nowo zarówno tuż po ślubie, jak i wiele lat później - my stworzymy specjalnie dla Was oryginalny reportaż ze ślubu i wesela. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Każdej Młodej Parze oddajemy film, który jest stworzony tylko i wyłącznie dla niej. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 2950,00 zł

Liczba poleceń: 60
Liczba poleceń zrealizowanych: 6
Liczba pozytywnych ocen: 2 (100 %)
Odwiedzin: 5803
Suma punktów lojalnościowych: 2100
Wykonuję także filmy w miastach:
Nowy Targ, Zakopane, Rabka-Zdrój, Mszana Dolna, Myślenice, Limanowa, Krynica-Zdrój, Jabłonka, Nowy Sącz, Sucha Beskidzka, Kraków, Bielsko-Biała, Kielce, Jędrzejów, Zator, Andrychów, Wadowice, Zawoja, Skawina, Oświęcim, Wieliczka, Brzesko, Tarnów, Busko-Zdrój, Trzebinia, Chrzanów, Pszczyna, Tychy, Bochnia, Wisła


Sprzęt wideo:
W swojej pracy wykorzystuję kamery Full HD firmy Panasonic zapis w 1080 50p (doskonała jakość nagrania, szczegóły obrazu bardzo dobrze widoczne).
Wersja Full HD jest za dodatkową dopłatą.Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Nowy Targ


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt