Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaNowy Sącz - Agnieszka

Agnieszka - Nowy Sącz

Cena standardowa:
1800,00zł / sesja
Odsłon:
10334
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 643
Ilość wyświetleń: 670
Ilość wyświetleń: 676
Ilość wyświetleń: 1071

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Interesuje mnie także oferta fotografowania
(ten kamerzysta także jest fotografem)
  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisFilm Wideo z Waszej uroczystości weselnej jest wspaniałą pamiątką, oglądaną chętnie przez znajomych i rodzinę. Zapraszam do obejrzenia przykładowych krótkich klipów, przedstawiających mój sposób realizacji.

Filmowanie przebiega według wcześniejszych, wspólnych ustaleń, aby film, który otrzymacie w pełni Was usatysfakcjonował. Podczas produkcji w studiu, wykonanych zostanie szereg prac typu: przycięcie i montaż, wkomponowanie napisów, dodanie efektów cyfrowych, wykonanie atrakcyjnej czołówki z przedstawieniem głównych bohaterów oraz zakończenia z zawartym skrótem całego dnia i podziękowaniami. Tak przygotowany materiał zapisany zostanie na nośnikach DVD z zaprojektowana specjalnie dla Was i z Waszym portretem kolorowa grafiką.

 

Jesteśmy legalnie działającą firmą, do każdego zlecenia podpisujemy umowę. Zaliczkę wpłacać można na konto firmowe.

Zapraszamy!

OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1800,00 zł

Liczba poleceń: 166
Liczba poleceń zrealizowanych: 17
Liczba pozytywnych ocen: 2 (100 %)
Odwiedzin: 10334
Suma punktów lojalnościowych: 1905
Wykonuję także filmy w miastach:
Nowy Sącz, Nowy Targ, Zakopane, Kraków, Rabka-Zdrój, Limanowa, Gorlice, Krościenko, Krynica-Zdrój, Brzesko, Mszana Dolna, Bukowina Tatrzańska, Łącko, Stary Sącz, Myślenice, Maków Podhalański, Bochnia, Wieliczka, Tarnów, Wojnicz


Sprzęt wideo:
Kamera Panasonic 3ccd, statyw SONY, konweter RYNOX, lampa SONY, oświetlenie sali - 3x statywy z lampami halogenowymi i pomysł na to wszystko :)Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Nowy Sącz


Aktualności
2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej


2019-09-25
Czym się kierować podczas wyboru aparatu fotograficznego?
Zakup aparatu fotograficznego to nie taka prosta sprawa. W sklepach ze sprzętem, można znaleźć mnóstwo najróżniejszych modeli, pochodzących od wielu producentów. Bardziej profesjonalne, mają wiele opcji, w których laik może się pogubić. Warto wiedzieć, czym się kierować przy zakupie pierwszego aparatu.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt