Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaMysłowice - Rafał

Rafał - Mysłowice

Cena standardowa:
1650,00zł / sesja
Odsłon:
5093
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 2884
Ilość wyświetleń: 2635
Ilość wyświetleń: 2943
Ilość wyświetleń: 2748
Ilość wyświetleń: 2780
Ilość wyświetleń: 2564
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Interesuje mnie także oferta fotografowania
(ten kamerzysta także jest fotografem)
  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisNasz zespół tworzą energiczni i kreatywni profesjonaliści  którzy, do każdego zlecenia podchodzę z entuzjazmem i zaangażowaniem. Na bazie naszych doświadczeń staramy się stworzyć scenariusz który, spełni wasze marzenia. Metoda jaką stosujemy aby osiągnąć zamierzony cel to indywidualne podejście do realizacji filmu, ciekawe pomysły oraz bliska współpraca z Młodą Parą. Płynna akcja pełna emocji powoduje, że oglądając film zrealizowany przez nas na pewno nie będzie was nudzić.

 

 
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1650,00 zł
Oferta standardowa obejuje: -do 90 minut filmu. reportaż z montażem i udźwiękowieniem. -Suita filmowa (teledysk) w dniu ślubu. -skrót filmu. -do 90 minut filmu ( zabawy tańce itp.) -Pendrive 32GB w eleganckim opakowaniu z nagranym materiałem filmowym. -skrót filmu ok. 4 minuty (na Smartfona, iPhona gratis!) 1800,00 zł

Liczba poleceń: 43
Liczba poleceń zrealizowanych: 3
Liczba pozytywnych ocen: 1 (100 %)
Odwiedzin: 5093
Suma punktów lojalnościowych: 555
Wykonuję także filmy w miastach:
Mysłowice, Katowice, Tarnowskie Góry, Bytom, Chorzów, Zabrze, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Ruda Śląska, Tychy, Gliwice, Bielsko-Biała, Pszczyna, Mikołów, Kraków, Wodzisław Śląski, Żory, Piekary Śląskie


Sprzęt wideo:

Film realizujemy w formacie HD.

W zależności od  zlecenia wykonujemy nagranie na płytach DVD lub Blu-ray.

Do produkcji można dodatkowo użyć systemu stabilizacji ruchu steadycam i kranu kamerowego. W standardzie reportaż realizowany jest jedną kamerą. Na zlecenie  można zwiększyć ilość kamer.

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Mysłowice


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt