Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaMyślenice - Zygmunt

Zygmunt - Myślenice

Cena standardowa:
1800,00zł / sesja
Odsłon:
3192
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 1566
Ilość wyświetleń: 1519
Ilość wyświetleń: 1434
Ilość wyświetleń: 1405
Ilość wyświetleń: 1357
Ilość wyświetleń: 1408
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisNasze produkcje to klasyczne 90 minutowe reportaże, zawierające 5 minutowy teledysk podsumowujący oraz czołówkę. Poszczególne elementy takie jak przygotowania, sesja zdjęciowa również są w formie teledysku.  W ofercie znajdziecie spore możliwości konfiguracji pakietów, poprzez dobór sprzętu, długość samego reportażu jak i montaż. Posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia do stworzenia świetnych ujęc jak i (co nam się zdaje ;-) ) wiedzę. Pracujemy na różnego rodzaju kamerach np. Sony PMW-200 oraz lustrzankach (Canon 6D) Ponadto na wyposażeniu warsztatu mamy stabilizator Glidecam X-10, elektroniczny stabilizator 3 osiowy,  slidecamerę, quadrokopter, kran filmowy i wiele innych. Pracujemy około 12 - 14 godz na slubie. Np. od 11:00 (przygotowania) do 1:00 (oczepiny). Dźwięk rejestrujemy niezależnie aby był on doskonały.

Zawsze staramy się dopasować do oczekiwań i tak przygotować oferę aby była dopasowana do Waszych oczekiwań. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z szczegółami oferty.

 

 
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1800,00 zł

Liczba poleceń: 46
Liczba poleceń zrealizowanych: 3
Liczba pozytywnych ocen: 0 (0 %)
Odwiedzin: 3192
Suma punktów lojalnościowych: 445
Wykonuję także filmy w miastach:
Myślenice, Dobczyce, Wiśnicz, Kraków, Zakopane, Niepołomice, Katowice, Rzeszów, Tarnów, Sułkowice, Sucha Beskidzka, Olkusz, Nowe Brzesko, Nowy Sącz, Rabka-Zdrój, Gliwice, Maków Podhalański, Wieliczka, Bochnia, Wadowice


Sprzęt wideo:
Nasz warsztat: Sony PMW-200, Sony NX5, Panasonic HMC 151, Canon 6D, GoPro, Glidecam X-10, elektroniczny stabilizator 3 osiowy, kran filmowy, quadrokopter, lampy , statywy, rejestratory dźwięku Zoom H4, slidecamera i wiele innych.Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Myślenice


Aktualności
2019-09-25
Czym się kierować podczas wyboru aparatu fotograficznego?
Zakup aparatu fotograficznego to nie taka prosta sprawa. W sklepach ze sprzętem, można znaleźć mnóstwo najróżniejszych modeli, pochodzących od wielu producentów. Bardziej profesjonalne, mają wiele opcji, w których laik może się pogubić. Warto wiedzieć, czym się kierować przy zakupie pierwszego aparatu.
więcej


2019-07-18
Profesjonalny montaż filmów - PJ Films Studio
Nie musisz być specjalistą od wszystkiego! Nagrywasz filmy? Chcesz się nimi dzielić w sieci? Na rynku istnieją specjaliści, którzy zmontują Twój film na najwyższym poziomie.
więcej


2019-04-04
Jak wybrać oświetlenie sali weselnej?
Sala weselna wyposażona w nowoczesny system oświetlenia cieszy się większym zainteresowaniem klientów. Organizacja tego typu przyjęć, jak również innych imprez, wymaga coraz większej pomysłowości. Właściciele obiektów konferencyjnych i bankietowych powinni za wszelką cenę dążyć do wyróżnienia swojej oferty na tle innych, podobnych propozycji.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt