Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaŁódź - Ryszard

Ryszard - Łódź

Cena standardowa:
1990,00zł / sesja
Odsłon:
35260
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 3668
Ilość wyświetleń: 2370
Ilość wyświetleń: 2322
Ilość wyświetleń: 3593
Ilość wyświetleń: 4004
Ilość wyświetleń: 3534
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Interesuje mnie także oferta fotografowania
(ten kamerzysta także jest fotografem)
  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisSpecjalizujemy się w spełnianiu marzeń


Oferujemy Państwu wysoki poziom usług filmowych oraz fotograficznych. Robimy wszystko aby dopasować nasze możliwości do Państwa oczekiwań, gustu i wyobrażeń. Pracujemy przy użyciu w pełni profesjonalnego sprzętu, zarówno filmowego jak i fotograficznego, czego dowodem są efekty naszej pracy. Tworząc nasze filmy zwracamy uwagę na wszystkie najdrobniejsze nawet szczegóły, aby gotowy film w pełni spełniał Państwa oczekiwania.


Działamy w przekonaniu, iż w tworzeniu tej niepowtarzalnej chwili wzajemne zaufanie jest najważniejszym priorytetem dla Was i większymi możliwościami dla nas.


Wykonujemy zarówno fotoreportaże jak i wideofilmowanie. Pracujemy na teranie całego kraju oraz za jego granicami. Nasza praca to dla nas przyjemność, dlatego dokładamy wszelkich starań aby spełnić Państwa marzenia. Do każdego ze zleceń podchodzimy indywidualnie, szczególną uwagę zwracając na to by uchwycić radość i atmosferę chwili. Pragniemy ukazać Państwa na filmie i fotografiach w jak najbardziej naturalny sposób. W końcu tworzymy pamiątkę DLA WAS.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1990,00 zł
AUTO DO ŚLUBU Mercedes 2011r pełna opcja czarna perła pakiet AMG do wynajęcia na śluby i inne imprezy z przybraniem i tablicami 500,00 zł

Liczba poleceń: 333
Liczba poleceń zrealizowanych: 36
Liczba pozytywnych ocen: 15 (100 %)
Odwiedzin: 35260
Suma punktów lojalnościowych: 1910
Wykonuję także filmy w miastach:
Łódź, Warszawa, Poznań, Sieradz, Włocławek, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Łęczyca, Zduńska Wola, Chodecz, Skierniewice, Rawa Mazowiecka, Poddębice


Sprzęt wideo:

profesjonalne kamery marki Sony  + pełen osprzęt

 

 

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Łódź


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt