Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaŁódź - Jacek

Jacek - Łódź

Cena standardowa:
2000,00zł / sesja
Odsłon:
17152
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 5170
Ilość wyświetleń: 3986
Ilość wyświetleń: 4047
Ilość wyświetleń: 3907
Ilość wyświetleń: 3671
Ilość wyświetleń: 3582
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisWitam serdecznie, jestem profesjonalnym operatorem kamery, a w branży wideofilmowania działam od pięciu lat. Wcześniej filmem i fotografią reklamową zajmowałem się zawodowo. Dysponuję doskonałym sprzętem do filmowania oraz montażu, ale mój największy atut to wieloletnie doświadczenie w realizacji małych form filmowych: fabularnych, dokumentalnych i oświatowych z różnych dziedzin (sztuka, muzyka, teatr, nauka, technika, przemysł). Dzięki temu spełnić mogę niemal każde życzenie klienta i dostosować się do jego upodobań. Nie tracę również głowy w sytuacjach stresowych, bądź całkowicie nieprzewidzianych. Nawet wtedy materiał jest dobrze skadrowany, oświetlony i sfilmowany.Zazwyczaj działam zgodnie z scenariuszem opracowanym wspólnie z klientem. Na samym początku, jeszcze przed filmowaniem zastanawiamy się razem nad ostatecznym kształtem filmu, który ma powstać ze sfilmowanego materiału. Mam sprawdzone metody działania, lecz jestem również otwarty na wszelkie niecodzienne i niezwykłe propozycje. Sam zresztą poszukuję stale nowych rozwiązań wizualnych i wzbogacam poszczególne realizacje o nowe elementy. W trakcie wstępnej rozmowy klient dowiaduje się, jakie są wymagania organizacyjne i finansowe realizacji konkretnych projektów. Omawiamy zakres filmowania uroczystości, ustalamy założenia, ilość potrzebnych kamer itp. Ponadto uzgadniamy charakter, treść i długość ewentualnych dodatkowych filmów.

 

Do każdego zlecenia podchodzę bardzo odpowiedzialnie. Gwarantuję wysoką jakość mojej pracy, zarówno podczas filmowania, jak i montażu oraz udźwiękowienia. Moim celem jest wykreowanie trwałej pamiątki - filmu, który podobał się będzie także po latach nie tylko ze względu na swą wartość sentymentalną, ale lecz również swoje walory artystyczne.

 

Działam głównie w Łodzi i województwie, a od tego roku również w Warszawie i okolicach. Serdecznie zapraszam do mojego studia.

OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 2000,00 zł

Liczba poleceń: 64
Liczba poleceń zrealizowanych: 7
Liczba pozytywnych ocen: 3 (100 %)
Odwiedzin: 17152
Suma punktów lojalnościowych: 920
Wykonuję także filmy w miastach:
Łódź, Zgierz, Pabianice, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Brzeziny, Sieradz, Łęczyca, Piotrków Trybunalski, Łask, Poddębice, Bełchatów


Sprzęt wideo:
Kamery Sony plus potrzebny osprzęt.Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Łódź


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt