Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaLeszno - Ewa

Ewa - Leszno

Cena standardowa:
3000,00zł / sesja
Odsłon:
11816
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 831
Ilość wyświetleń: 796
Ilość wyświetleń: 722
Ilość wyświetleń: 930
Ilość wyświetleń: 1080
Ilość wyświetleń: 923

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
Opis
Realizujemy filmy ślubne i weselne atrakcyjniejsze niż tradycyjne wideofilmowanie. Nasze umiejętności, które posiadamy wynikają ze zdobytego wykształcenia oraz udziału zarówno w niezależnych jak i komercyjnych projektach filmowych.

 

Posługujemy się technologią cyfrową- dostarczamy klientom obraz w najwyższej jakości Full HD, wzbogacony o zaawansowane projekty animacji.

Posiadamy dostęp do najnowszych technologii z dziedziny filmu, ze względu na stałą pracę przy animacjach i projektach filmowych.

 

Tworzone przez nas prace mają optymalną długość, charakteryzując się urozmaiconym sposobem montażu. W zależności od życzeń Pary Młodej dobierany jest czas trwania i charakter poszczególnych sekwencji.

 

Ceny za usługi zostały promocyjnie obniżone ze względu na początek współpracy z portalem kamerzysta.pl.  

 

Nasza firma tworzy zarówno fotografię jak i film ślubny. Przy zamówieniu pakietu fotografa + film ślubny otrzymują państwo 10% zniżki na fotografię!
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 3000,00 zł

Liczba poleceń: 90
Liczba poleceń zrealizowanych: 12
Liczba pozytywnych ocen: 7 (100 %)
Odwiedzin: 11816
Suma punktów lojalnościowych: 2210
Wykonuję także filmy w miastach:
Leszno, Poznań, Wrocław, Kalisz, Konin, Zielona Góra, Wschowa, Kościan, Rawicz, Gostyń, Swarzędz, Legnica, Lubin, Głogów, Żmigród, Nowa Sól, Śrem, Ostrów Wielkopolski, Rydzyna


Sprzęt wideo:

filmujemy wyłącznie w jakości Full HD.

W zależności od rodzaju zlecenia dobieramy do odpowiedni sprzęt.

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Leszno


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt