Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaKwidzyn - Rafał

Rafał - Kwidzyn

Cena standardowa:
1900,00zł / sesja
Odsłon:
4069
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 467
Ilość wyświetleń: 468
Ilość wyświetleń: 422
Ilość wyświetleń: 456
Ilość wyświetleń: 465
Ilość wyświetleń: 441
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Interesuje mnie także oferta fotografowania
(ten kamerzysta także jest fotografem)
  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisStrona poświęcona jest tym, którzy pragną skorzystać z usług wideofilmowania lub usług fotografowania na maxymalnie wysokim poziomie! W swoją pracę wkładamy całe serce, dzięki temu nasi klienci są bardzo zadowoleni a my mamy wielką satysfakcję, że podołaliśmy zleceniu.
Szanujemy, każdą Państwa decyzję bądź sugestię co do wybranego projektu, staramy się pracować w miłej i przyjemnej atmosferze, w związku z tym, każdy traktowany jest indywidualnie. 
Wideofilmowanie jak i fotografowanie to nie tylko nasza praca ale i również pasja. Każdy z naszych pracowników podchodzi do swojego zadania tak, jakby robił coś dla siebie, czyli najlepiej jak tylko potrafi. 
Nasza oferta kierowana jest gównie do mieszkańców Kwidzyna i okolic, jednak jeśli komuś z dalszych rejonów Polski zależy na skorzystaniu z naszych usług, bardzo prosimy o kontakt – z pewnością można dojść do porozumienia -, jesteśmy Państwu przychylni na wszelkie propozycje. 
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1900,00 zł
Teledyski Wykonam Teledysk dla muzyków. 900,00 zł

Liczba poleceń: 43
Liczba poleceń zrealizowanych: 3
Liczba pozytywnych ocen: 1 (100 %)
Odwiedzin: 4069
Suma punktów lojalnościowych: 160
Wykonuję także filmy w miastach:
Kwidzyn, Malbork, Sztum, Iława, Grudziądz, Gniew, Kisielice, Tczew, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Warszawa, Elbląg, Prabuty, Pasłęk, Biskupiec, Sztutowo, Starogard Gdański, Dzierzgoń, Toruń, Bydgoszcz, Olsztyn, Koszalin, Chojnice, Ostróda, Szczecinek, Piła, Stegna, Krynica Morska, Nowy Dwór Gdański


Sprzęt wideo:

Canon 5d mark II

Canon xh-a1

Ośtwietlenie zewnętrznę i wewnętrzne.

Nagrywanie na blu-ray disc w jakości Full HD 

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Kwidzyn


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt