Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaKatowice - Sylwia i Tomek

Sylwia i Tomek - Katowice

Cena standardowa:
2500,00zł / sesja
Odsłon:
22285
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 3668
Ilość wyświetleń: 3094
Ilość wyświetleń: 2863
Ilość wyświetleń: 5465
Ilość wyświetleń: 4764
Ilość wyświetleń: 6538

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisWitamy,


Z kamerą towarzyszymy Państwu od przygotowań aż do oczepin. Nasze kwalifikacje (dyplom Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi) pozwalają zatrzymać ten ważny dzień w jak najlepszy sposób. Dobra jakość obrazu (rozdzielczość HD), odpowiednio dobrana muzyka i ciekawy montaż to elementy, w które "ubieramy" cały film. Dla urozmaicenia wprowadzamy nietypowe kadry i niekonwencjonalne ujęcia.


W konsekwencji otrzymają Państwo od nas reportaż z całego dnia, 20-minutowy, dynamiczny skrót całości oraz teledysk ze studia i pleneru.


Podpisaliśmy umowę z ZAIKS'em co nie pozostaje bez znaczenia dla niezwykle ważnego elementu filmu, jakim jest muzyka.

Film z Państwa uroczystości ma charakter dokumentu - staramy się nie ingerować w przebieg wydarzeń - gdyż to nie operator kamery jest "bohaterem dnia". Na reżyserię (a Para Młoda na aktorstwo) pozwalamy sobie w filmach nagrywanych podczas pleneru lub drugiego dnia wesela, który ma bardziej nieformalny charakter.


Dla nas film to pasja !!!
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 2500,00 zł
Blu Ray Film w 2 egzemplarzach Blu-Ray oraz 2 egzemplarze DVD 1950,00 zł

Liczba poleceń: 308
Liczba poleceń zrealizowanych: 23
Liczba pozytywnych ocen: 2 (100 %)
Odwiedzin: 22285
Suma punktów lojalnościowych: 1105
Wykonuję także filmy w miastach:
Katowice, Rybnik, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Knurów, Mikołów, Łaziska Górne, Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój, Zabrze, Bytom, Gliwice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Bielsko-Biała, Częstochowa, Racibórz, Wisła, Skoczów, Cieszyn


Sprzęt wideo:

Pracujemy na najnowszym cyfrowym sprzęcie marki SONY HVR -Z7 E (z wymiennym obiektywem) zapisującym w formacie HDV1080/50i, DVCAM, DV SP co gwarantuje najwyższą jakość obrazu. Szczególnie polecamy format HDV (format zapisu w wysokiej rozdzielczości - High Definition* *), który zachwyca swą jakością i w niedalekiej przyszłości stanie się standardem w naszych domach. Format obrazu 16:9 idealny jest dla telewizorów LCD i plazmowych.

Montaż przeprowadzamy na komputerach Apple Mac Pro przy użyciu profesjonalnego programu Final Cut (używany przez większość stacji telewizyjnych min. TVN ), który pozwala na edycję materiału w 100% zgodną z oczekiwaniami klienta, a jednoczesnym zachowaniem dobrego smaku. Nigdy nie wklejamy przelatujących gołąbków, a obraz nie jest rozmyty w mgiełce słabej jakości sprzętu.

Płyty Blu-Ray i DVD zapisujemy nagrywarką LaCie d2 Blu-ray Professional.


Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Katowice


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt