Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaKatowice - Sylwia i Tomek

Sylwia i Tomek - Katowice

Cena standardowa:
2500,00zł / sesja
Odsłon:
23940
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 5094
Ilość wyświetleń: 4518
Ilość wyświetleń: 4294
Ilość wyświetleń: 6965
Ilość wyświetleń: 6165
Ilość wyświetleń: 7991

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisWitamy,


Z kamerą towarzyszymy Państwu od przygotowań aż do oczepin. Nasze kwalifikacje (dyplom Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi) pozwalają zatrzymać ten ważny dzień w jak najlepszy sposób. Dobra jakość obrazu (rozdzielczość HD), odpowiednio dobrana muzyka i ciekawy montaż to elementy, w które "ubieramy" cały film. Dla urozmaicenia wprowadzamy nietypowe kadry i niekonwencjonalne ujęcia.


W konsekwencji otrzymają Państwo od nas reportaż z całego dnia, 20-minutowy, dynamiczny skrót całości oraz teledysk ze studia i pleneru.


Podpisaliśmy umowę z ZAIKS'em co nie pozostaje bez znaczenia dla niezwykle ważnego elementu filmu, jakim jest muzyka.

Film z Państwa uroczystości ma charakter dokumentu - staramy się nie ingerować w przebieg wydarzeń - gdyż to nie operator kamery jest "bohaterem dnia". Na reżyserię (a Para Młoda na aktorstwo) pozwalamy sobie w filmach nagrywanych podczas pleneru lub drugiego dnia wesela, który ma bardziej nieformalny charakter.


Dla nas film to pasja !!!
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 2500,00 zł
Blu Ray Film w 2 egzemplarzach Blu-Ray oraz 2 egzemplarze DVD 1950,00 zł

Liczba poleceń: 310
Liczba poleceń zrealizowanych: 23
Liczba pozytywnych ocen: 2 (100 %)
Odwiedzin: 23940
Suma punktów lojalnościowych: 1135
Wykonuję także filmy w miastach:
Katowice, Rybnik, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Knurów, Mikołów, Łaziska Górne, Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój, Zabrze, Bytom, Gliwice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Bielsko-Biała, Częstochowa, Racibórz, Wisła, Skoczów, Cieszyn


Sprzęt wideo:

Pracujemy na najnowszym cyfrowym sprzęcie marki SONY HVR -Z7 E (z wymiennym obiektywem) zapisującym w formacie HDV1080/50i, DVCAM, DV SP co gwarantuje najwyższą jakość obrazu. Szczególnie polecamy format HDV (format zapisu w wysokiej rozdzielczości - High Definition* *), który zachwyca swą jakością i w niedalekiej przyszłości stanie się standardem w naszych domach. Format obrazu 16:9 idealny jest dla telewizorów LCD i plazmowych.

Montaż przeprowadzamy na komputerach Apple Mac Pro przy użyciu profesjonalnego programu Final Cut (używany przez większość stacji telewizyjnych min. TVN ), który pozwala na edycję materiału w 100% zgodną z oczekiwaniami klienta, a jednoczesnym zachowaniem dobrego smaku. Nigdy nie wklejamy przelatujących gołąbków, a obraz nie jest rozmyty w mgiełce słabej jakości sprzętu.

Płyty Blu-Ray i DVD zapisujemy nagrywarką LaCie d2 Blu-ray Professional.


Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Katowice


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt