Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaKalisz - Robert

Robert - Kalisz

Cena standardowa:
1700,00zł / sesja
Odsłon:
4224
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 859
Ilość wyświetleń: 338
Ilość wyświetleń: 1142
Ilość wyświetleń: 852
Ilość wyświetleń: 824
Ilość wyświetleń: 1238
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Interesuje mnie także oferta fotografowania
(ten kamerzysta także jest fotografem)
  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisDo każdego klienta podchodzimy indywidualnie starając się spełnić jego marzenia. Trzymając w ręce aparat, przyświeca nam poniższa idea:"Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył." - Robert Bresson.Do filmowania podchodzimy z wielką pasją i pełnym zaangażowaniem, tworząc m. in. filmy weselne i ślubne jak dzieła odzwierciedlające atmosferę pełną uniesień, emocji i miłości.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1700,00 zł

Liczba poleceń: 77
Liczba poleceń zrealizowanych: 7
Liczba pozytywnych ocen: 0 (0 %)
Odwiedzin: 4224
Suma punktów lojalnościowych: 2025
Wykonuję także filmy w miastach:
Kalisz, Ceków, Jarocin, Błaszki, Opatówek, Kępno, Ostrzeszów, Pleszew, Krotoszyn, Ostrów Wielkopolski, Nowe Skalmierzyce, Antonin, Grabów, Brzeziny, Ołobok, Raszków, Konin, Turek, Sieradz


Sprzęt wideo:

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie zarówno fotograficznym jak i filmowym wykorzystując najnowsze technologie. Film jest realizowany w technologii AVCHD (rozdzielczość 1920 x 1080 full HD) i formacie 16/9 przy pomocy kamery SONY wyposażonej w trzy 1/3 calowe progresywne sensory CCD. Doskonałe parametry techniczne tej kamery gwarantują doskonały obraz bez konieczności używania tak uciążliwych i rujnujących atmosferę zabawy weselnej lamp dodatkowych stosowanych przez większość kamerzystów.

W celu zapewnienia optymalnej jakości dźwięku, w kościele stosujemy profesjonalny rejestrator nagrywający dźwięk bezpośrednio z instalacji nagłośniającej kościoła.

Fotoreportaż realizowany jest na profesjonalnym sprzęcie firmy CANON wraz z zewnętrznymi lampami błyskowymi i całą gamą obiektywów.

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Kalisz


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt