Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaJaworzno - Krzysztof

Krzysztof - Jaworzno

Cena standardowa:
2000,00zł / sesja
Odsłon:
3626
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 410
Ilość wyświetleń: 378
Ilość wyświetleń: 389
Ilość wyświetleń: 1316

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisCechuje nas wieloletnie doświadczenie w realizacji filmów podczas ślubów i wesel. Nasze nagrania wyróżniają się ciekawą, odpowiednio dobraną muzyką, efektownymi ujęciami, szybką akcją. Odpowiednia obróbka materiału i montaż składają się na efekt końcowy filmu.

Realizujemy nagrania jedną lub dwiema kamerami w wysokiej rozdzielczości. Stosujemy niezbędne w danych warunkach oświetlenie, dźwięk niezależny w kościele. 

Używamy statywów i stabilizatorów obrazu Flycam i Slider. W cenie oferty standardowej są dwa teledyski – czołówka oraz zakończenie. Nagrywamy materiał na płytach DVD i Blu-Ray.

W swojej pracy kierujemy się pasją i to ona wyznacza kierunki naszej działalności. Indywidualne, nowatorskie podejście do każdego zlecenia pozwala na tworzenie wyjątkowej jakości materiału filmowego. Oferujemy również usługi z zakresu fotografii ślubnej. Przy zamówieniu pakietu film+foto = korzystne rabaty.

Posiadamy dokumenty upoważniające do filmowania i fotografowania w kościele.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 2000,00 zł

Liczba poleceń: 62
Liczba poleceń zrealizowanych: 11
Liczba pozytywnych ocen: 5 (100 %)
Odwiedzin: 3626
Suma punktów lojalnościowych: 2040


Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Jaworzno


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt