Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaGrudziądz - Piotr

Piotr - Grudziądz

Cena standardowa:
1650,00zł / sesja
Odsłon:
10984
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 5047
Ilość wyświetleń: 4496
Ilość wyświetleń: 4946

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Interesuje mnie także oferta fotografowania
(ten kamerzysta także jest fotografem)
  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisTworzymy zespół ludzi całkowicie poświęconych temu co potrafią robić najlepiej i co najbardziej w życiu kochają. Wideofilmowanie – utrwalanie najcudowniejszych chwil w życiu.


W dyskretny sposób zarejestrujemy niezapomniane momenty z przedślubnych przygotowań i ceremonii ślubnej. Nasze 20 – to letnie doświadczenie w filmowaniu, a także zadowolenie naszych klientów pozwala nam pochwalić się Państwu, iż robimy naprawdę dobrą robotę.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1650,00 zł

Liczba poleceń: 38
Liczba poleceń zrealizowanych: 4
Liczba pozytywnych ocen: 1 (100 %)
Odwiedzin: 10984
Suma punktów lojalnościowych: 750
Wykonuję także filmy w miastach:
Grudziądz, Golub-Dobrzyń, Toruń, Lipno, Rypin, Kowalewo Pomorskie, Chełmża, Chełmno, Kwidzyn, Włocławek, Bydgoszcz, Brodnica, Łasin


Sprzęt wideo:

Pracujemy przy użyciu sprzętu marki Sony, do obróbki filmowego materiału używamy legalnego i w pełni profesjonalnego oprogramowania.

 

Młoda Para otrzymuje od nas do maksimum dopracowany materiał z całej uroczystości wraz z dodatkowymi kopiami dla rodziców.

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Grudziądz


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt