Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaGrudziądz - Piotr

Piotr - Grudziądz

Cena standardowa:
1650,00zł / sesja
Odsłon:
9091
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 3416
Ilość wyświetleń: 2872
Ilość wyświetleń: 3313

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Interesuje mnie także oferta fotografowania
(ten kamerzysta także jest fotografem)
  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisTworzymy zespół ludzi całkowicie poświęconych temu co potrafią robić najlepiej i co najbardziej w życiu kochają. Wideofilmowanie – utrwalanie najcudowniejszych chwil w życiu.


W dyskretny sposób zarejestrujemy niezapomniane momenty z przedślubnych przygotowań i ceremonii ślubnej. Nasze 20 – to letnie doświadczenie w filmowaniu, a także zadowolenie naszych klientów pozwala nam pochwalić się Państwu, iż robimy naprawdę dobrą robotę.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1650,00 zł

Liczba poleceń: 38
Liczba poleceń zrealizowanych: 4
Liczba pozytywnych ocen: 1 (100 %)
Odwiedzin: 9091
Suma punktów lojalnościowych: 655
Wykonuję także filmy w miastach:
Grudziądz, Golub-Dobrzyń, Toruń, Lipno, Rypin, Kowalewo Pomorskie, Chełmża, Chełmno, Kwidzyn, Włocławek, Bydgoszcz, Brodnica, Łasin


Sprzęt wideo:

Pracujemy przy użyciu sprzętu marki Sony, do obróbki filmowego materiału używamy legalnego i w pełni profesjonalnego oprogramowania.

 

Młoda Para otrzymuje od nas do maksimum dopracowany materiał z całej uroczystości wraz z dodatkowymi kopiami dla rodziców.

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Grudziądz


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt