Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaGrodzisk Mazowiecki - Paweł

Paweł - Grodzisk Mazowiecki

Cena standardowa:
4400,00zł / sesja
Odsłon:
22807
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 2584
Ilość wyświetleń: 2592
Ilość wyświetleń: 2704
Ilość wyświetleń: 2730
Ilość wyświetleń: 3526
Ilość wyświetleń: 5838
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Interesuje mnie także oferta fotografowania
(ten kamerzysta także jest fotografem)
  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisZanim podejmą Państwo decyzję o wyborze kamerzysty, proszę wyobrazić sobie siebie 25 lat po ślubie i zadać pytanie: Czy było warto zatrudnić "zucha" bez doświadczenia, który za 800zł nagrał i zmontował wesele, który na co dzień nie zajmował się filmem? Czy warto było zwracać uwagę na cenę, a nie jakość? Żebyście nie musieli żałować Państwo swojej decyzji proponuję zaufać dziś mojemu doświadczeniu, by za 25 lat móc się cieszyć i wzruszać oglądając w gronie rodziny najpiękniejsze chwile Państwa życia.

Posiadam bogate i udokumentowane doświadczenie. Mam wiele ciekawych pomysłów, ale oczywiście ich nie narzucam - to Państwo Młodzi zadecydują o tym czy w filmie mają się znaleźć fotografie z dzieciństwa czy wywiady z gośćmi weselnymi. W trakcie całego dnia, podczas błogosławieństwa, w kościele i na sali, jestem neutralnym widzem, nie ingeruje w przebieg wydarzeń, ponieważ najlepsze jest to, co naturalne.

Ukończyłem liturgiczne przygotowanie i posiadam zezwolenie Kurii Metropolitalnej w Warszawie na filmowanie podczas uroczystości religijnych. Znam elementy Mszy Świętej, dzięki temu zawsze wiem gdzie i w którym momencie się ustawić, aby uchwycić z najlepszej perspektywy to co najważniejsze.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 4400,00 zł

Liczba poleceń: 145
Liczba poleceń zrealizowanych: 19
Liczba pozytywnych ocen: 6 (85.714285714286 %)
Odwiedzin: 22807
Suma punktów lojalnościowych: 1075
Wykonuję także filmy w miastach:
Grodzisk Mazowiecki, Warszawa, Białystok, Kielce, Szczecin, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Kraków, Malbork, Giżycko, Olsztyn, Sopot, Koszalin, Opole, Lublin, Rzeszów, Zakopane, Łódź


Sprzęt wideo:
Sprzęt wideo:

Posiadam cyfrową kamerę HD Sony HVR -Z5,

Dysponuję także niezbędnymi akcesoriami, takimi jak:  mikrofon, lampka, dwa statywy (naramienny i tripod) oraz samochód z szyberdachem niezbędny do nagrywania orszaków ;)

Na specjalne życzenie mogę nagrać film na płytach wysokiej rozdzielczości - Blue-ray.

 

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Grodzisk Mazowiecki


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt