Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaGrodzisk Mazowiecki - Paweł

Paweł - Grodzisk Mazowiecki

Cena standardowa:
4400,00zł / sesja
Odsłon:
24931
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 4430
Ilość wyświetleń: 4500
Ilość wyświetleń: 4659
Ilość wyświetleń: 4677
Ilość wyświetleń: 5528
Ilość wyświetleń: 8724
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Interesuje mnie także oferta fotografowania
(ten kamerzysta także jest fotografem)
  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisZanim podejmą Państwo decyzję o wyborze kamerzysty, proszę wyobrazić sobie siebie 25 lat po ślubie i zadać pytanie: Czy było warto zatrudnić "zucha" bez doświadczenia, który za 800zł nagrał i zmontował wesele, który na co dzień nie zajmował się filmem? Czy warto było zwracać uwagę na cenę, a nie jakość? Żebyście nie musieli żałować Państwo swojej decyzji proponuję zaufać dziś mojemu doświadczeniu, by za 25 lat móc się cieszyć i wzruszać oglądając w gronie rodziny najpiękniejsze chwile Państwa życia.

Posiadam bogate i udokumentowane doświadczenie. Mam wiele ciekawych pomysłów, ale oczywiście ich nie narzucam - to Państwo Młodzi zadecydują o tym czy w filmie mają się znaleźć fotografie z dzieciństwa czy wywiady z gośćmi weselnymi. W trakcie całego dnia, podczas błogosławieństwa, w kościele i na sali, jestem neutralnym widzem, nie ingeruje w przebieg wydarzeń, ponieważ najlepsze jest to, co naturalne.

Ukończyłem liturgiczne przygotowanie i posiadam zezwolenie Kurii Metropolitalnej w Warszawie na filmowanie podczas uroczystości religijnych. Znam elementy Mszy Świętej, dzięki temu zawsze wiem gdzie i w którym momencie się ustawić, aby uchwycić z najlepszej perspektywy to co najważniejsze.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 4400,00 zł

Liczba poleceń: 145
Liczba poleceń zrealizowanych: 19
Liczba pozytywnych ocen: 6 (85.714285714286 %)
Odwiedzin: 24931
Suma punktów lojalnościowych: 1170
Wykonuję także filmy w miastach:
Grodzisk Mazowiecki, Warszawa, Białystok, Kielce, Szczecin, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Kraków, Malbork, Giżycko, Olsztyn, Sopot, Koszalin, Opole, Lublin, Rzeszów, Zakopane, Łódź


Sprzęt wideo:
Sprzęt wideo:

Posiadam cyfrową kamerę HD Sony HVR -Z5,

Dysponuję także niezbędnymi akcesoriami, takimi jak:  mikrofon, lampka, dwa statywy (naramienny i tripod) oraz samochód z szyberdachem niezbędny do nagrywania orszaków ;)

Na specjalne życzenie mogę nagrać film na płytach wysokiej rozdzielczości - Blue-ray.

 

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Grodzisk Mazowiecki


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt