Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaGrodzisk Mazowiecki - Daniel

Daniel - Grodzisk Mazowiecki

Cena standardowa:
1590,00zł / sesja
Odsłon:
10928
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 3238
Ilość wyświetleń: 2926
Ilość wyświetleń: 2909

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisKorzystając z naszych usług otrzymasz wysokiej jakości reportaż zrealizowany w cyfrowej technologii. Pozwala ona na zastosowanie interesującego montażu, a w razie potrzeby wielu ciekawych efektów specjalnych, dzięki czemu film będzie nie tylko nietuzinkową pamiątką ale i fascynującą przygodą.

Nasze bogate doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt pomaga nam sprostać wielu wyzwaniom aby jak najlepiej urzeczywistnić Waszą wizję całości.


Film wykonywany jest w pełnym zakresie począwszy od przygotowań, poprzez błogosławieństwo rodziców, uroczystość ślubną i zabawę weselną, aż do oczepin i podziękowania rodzicom.

Film o charakterze reportażu może być poprzedzony teledyskiem lub fotostory w formie prezentacji złożonej rodzinnych fotografii dostarczonych przez narzeczonych.

Zakończenie filmu stanowi skrótowe powtórzenie całości imprezy złożone z wybranych epizodów w formie "starego kina" lub wybór scen chronologicznie prezentowanych w rytm muzyki

Gwarantujemy:

*Poprawne kadrowanie

*Stabilne ujęcia

*Różnorodność ujęć

Działamy na terenie województwa Mazowieckiego, ale na szczególne życzenie dostosujemy się do pomysłów Państwa Młodych.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1590,00 zł
Video i Foto Pakiet Fotografia i Videofilmowanie 2690,00 zł

Liczba poleceń: 108
Liczba poleceń zrealizowanych: 6
Liczba pozytywnych ocen: 4 (100 %)
Odwiedzin: 10928
Suma punktów lojalnościowych: 430
Wykonuję także filmy w miastach:
Grodzisk Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Żyrardów, Milanówek, Sochaczew, Błonie, Pruszków, Jaktorów, Mszczonów, Skierniewice, Warszawa, Międzyborów, Ożarów Mazowiecki, Łowicz, Brwinów, Piastów, Łomianki, Łódź, Sokołów Podlaski


Sprzęt wideo:

Filmy realizujemy naramienną kamerą SONY  z obiektywem Carl Zeiss, 10-krotnym zoomem optycznym, optycznym stabilizatorem obrazu oraz przetwornikiem obrazu CMOS ClearVid. Pozwala ona na nagrywanie materiału w standardowej rozdzielczości na nośniku DV, jak i przejście na HDV i nagranie 60 minut filmu na kasetach miniDV.

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Grodzisk Mazowiecki


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt