Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »
Daniel - Kraków

Cena standardowa:
2250,00zł / sesja
Odsłon:
26306
Dostępny:
?


Oglądało osób: 675
Kamerzysta - pełny opis Kamerzysta - kontaktWykonuję także filmy w miastach:
Kraków, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Trzebinia, Chrzanów, Oświęcim, Tychy, Wolbrom, Zawiercie, Krzeszowice, Sosnowiec, Mysłowice, Sławków, Ogrodzieniec, Wadowice, Myślenice, Olkusz, Nowy Targ, Tarnów, Rabka-Zdrój, Jabłonka, Maków Podhalański, Zakopane, Alwernia, Nowy Sącz


Zobacz oferty kamerzystów z miasta:
Kraków


Aktualności
2019-09-25
Czym się kierować podczas wyboru aparatu fotograficznego?
Zakup aparatu fotograficznego to nie taka prosta sprawa. W sklepach ze sprzętem, można znaleźć mnóstwo najróżniejszych modeli, pochodzących od wielu producentów. Bardziej profesjonalne, mają wiele opcji, w których laik może się pogubić. Warto wiedzieć, czym się kierować przy zakupie pierwszego aparatu.
więcej


2019-07-18
Profesjonalny montaż filmów - PJ Films Studio
Nie musisz być specjalistą od wszystkiego! Nagrywasz filmy? Chcesz się nimi dzielić w sieci? Na rynku istnieją specjaliści, którzy zmontują Twój film na najwyższym poziomie.
więcej


2019-04-04
Jak wybrać oświetlenie sali weselnej?
Sala weselna wyposażona w nowoczesny system oświetlenia cieszy się większym zainteresowaniem klientów. Organizacja tego typu przyjęć, jak również innych imprez, wymaga coraz większej pomysłowości. Właściciele obiektów konferencyjnych i bankietowych powinni za wszelką cenę dążyć do wyróżnienia swojej oferty na tle innych, podobnych propozycji.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt