Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Kamerzysta Kraków - Daniel

Daniel - Kraków

Cena standardowa:
2250,00zł / sesja
Odsłon:
26891
Dostępny:
?

Kamerzysta - pełny opis Kamerzysta - kontaktFilmy Ślubne

Ilość wyświetleń: 691
Ilość wyświetleń: 711
Ilość wyświetleń: 1164
Ilość wyświetleń: 1082
Ilość wyświetleń: 1078
Ilość wyświetleń: 1092
Ilość wyświetleń: 1349
Ilość wyświetleń: 1443
Ilość wyświetleń: 1408
Ilość wyświetleń: 903
Ilość wyświetleń: 885
Ilość wyświetleń: 1273
Ilość wyświetleń: 741
Ilość wyświetleń: 809Wykonuję także filmy ślubne w miastach:
Kraków, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Trzebinia, Chrzanów, Oświęcim, Tychy, Wolbrom, Zawiercie, Krzeszowice, Sosnowiec, Mysłowice, Sławków, Ogrodzieniec, Wadowice, Myślenice, Olkusz, Nowy Targ, Tarnów, Rabka-Zdrój, Jabłonka, Maków Podhalański, Zakopane, Alwernia, Nowy SączZobacz oferty kamerzystów z miasta:
Kraków


Aktualności
2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej


2019-09-25
Czym się kierować podczas wyboru aparatu fotograficznego?
Zakup aparatu fotograficznego to nie taka prosta sprawa. W sklepach ze sprzętem, można znaleźć mnóstwo najróżniejszych modeli, pochodzących od wielu producentów. Bardziej profesjonalne, mają wiele opcji, w których laik może się pogubić. Warto wiedzieć, czym się kierować przy zakupie pierwszego aparatu.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt