Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaBydgoszcz - Mariusz

Mariusz - Bydgoszcz

Cena standardowa:
2500,00zł / sesja
Odsłon:
3683
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 2323
Ilość wyświetleń: 2039
Ilość wyświetleń: 2099
Ilość wyświetleń: 2127

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
Opis 

Film to nasza pasja i jednocześnie przygoda. Stale rozwijająca sie technologia sprawia że nieustannie uczymy się czegoś nowego. Testujemy nowe rozwiązania, tworzymy własne. Doświadczenie zdobyte podczas wielu praktycznych godzin pozwala nam sprawnie poruszać się w dziedzinie montażu, grafiki czy muzyki. Staramy się jedynie najlepiej jak potrafimy pokazać dane sytuacje oraz przekazać zawarte treści w ciekawej i nieszablonowej formie. Wychodzimy z założenia że film powinien opowiadać jakąś historię, a nie być tylko chaotycznym zlepkiem kadrów i dźwięków lub co gorsza jednym długim, nudnym ujęciem.

 

Oryginalnie, profesjonalnie, zaskakująco,  wciągająco, z pomysłem,  nowocześnie lub retro oraz z klimatem.  " Film to życie z którego wymazano plamy nUDy"  - to nasze główne CreDo.

  Pracuję na terenia całego kraju. 

 

 
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 2500,00 zł

Liczba poleceń: 9
Liczba poleceń zrealizowanych: 0
Liczba pozytywnych ocen: 0 (0 %)
Odwiedzin: 3683
Suma punktów lojalnościowych: 395
Wykonuję także filmy w miastach:
Bydgoszcz, Szubin, Włocławek, Inowrocław, Kielce, Poznań, Toruń, Gdańsk, Warszawa, Zielonka, Kraków, Zielona Góra, Płock, Płońsk, Łódź, Wrocław, Gniezno, Grudziądz, Nakło nad Notecią


Sprzęt wideo:
Kamery HD Canon, Lustrzanki, FlyCam Pełna postprodukcjaZobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Bydgoszcz


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt