Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaBydgoszcz - Mariusz

Mariusz - Bydgoszcz

Cena standardowa:
2500,00zł / sesja
Odsłon:
5039
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 3632
Ilość wyświetleń: 3348
Ilość wyświetleń: 3357
Ilość wyświetleń: 3407

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
Opis 

Film to nasza pasja i jednocześnie przygoda. Stale rozwijająca sie technologia sprawia że nieustannie uczymy się czegoś nowego. Testujemy nowe rozwiązania, tworzymy własne. Doświadczenie zdobyte podczas wielu praktycznych godzin pozwala nam sprawnie poruszać się w dziedzinie montażu, grafiki czy muzyki. Staramy się jedynie najlepiej jak potrafimy pokazać dane sytuacje oraz przekazać zawarte treści w ciekawej i nieszablonowej formie. Wychodzimy z założenia że film powinien opowiadać jakąś historię, a nie być tylko chaotycznym zlepkiem kadrów i dźwięków lub co gorsza jednym długim, nudnym ujęciem.

 

Oryginalnie, profesjonalnie, zaskakująco,  wciągająco, z pomysłem,  nowocześnie lub retro oraz z klimatem.  " Film to życie z którego wymazano plamy nUDy"  - to nasze główne CreDo.

  Pracuję na terenia całego kraju. 

 

 
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 2500,00 zł

Liczba poleceń: 9
Liczba poleceń zrealizowanych: 0
Liczba pozytywnych ocen: 0 (0 %)
Odwiedzin: 5039
Suma punktów lojalnościowych: 505
Wykonuję także filmy w miastach:
Bydgoszcz, Szubin, Włocławek, Inowrocław, Kielce, Poznań, Toruń, Gdańsk, Warszawa, Zielonka, Kraków, Zielona Góra, Płock, Płońsk, Łódź, Wrocław, Gniezno, Grudziądz, Nakło nad Notecią


Sprzęt wideo:
Kamery HD Canon, Lustrzanki, FlyCam Pełna postprodukcjaZobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Bydgoszcz


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt