Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaBydgoszcz - Marcin

Marcin - Bydgoszcz

Cena standardowa:
3000,00zł / sesja
Odsłon:
11630
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 635

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisPosiadamy ponad 10-cio letnie doświadczenie, umiejętność zatrzymania chwili i uchwycenia jej w kadrze tak, by emocje towarzyszące oglądaniu filmu były jak najbliższe tym, które towarzyszyły Parze Młodej w dniu ślubu.


Nasze atuty to dobry sprzęt, stabilna ręka oraz niebanalny montaż materiału.


Nasze filmy oddajemy Państwu tylko na markowych, sprawdzonych nośnikach DVD firmy Sony. Na Państwa życzenie stworzymy indywidualną okładkę oraz nadruk na DVD, dzięki którym film z Waszego ślubu będzie rozpoznawalny na pierwszy rzut oka.


Więcej informacji chętnie udzielimy Państwu drogą mailową. Zapraszamy także do osobistego spotkania w naszym biurze.


Serdecznie zapraszamy do kontaktu – mało kto opuszcza nasze biuro niezadowolony! Większość par decyduje się na skorzystanie z naszych usług od razu po prezentacji w naszym biurze, na którą zapraszamy Państwa po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 3000,00 zł
Film z dwóch kamer Dwie kamery podczas Ślubu i Wesela - polecane dla osób planujących ciekawe, nietypowe wesele bogate w niespodzianki i nietypowe zabawy (jak te w prezentowanych przez nas filmach) 2800,00 zł

Liczba poleceń: 49
Liczba poleceń zrealizowanych: 4
Liczba pozytywnych ocen: 2 (100 %)
Odwiedzin: 11630
Suma punktów lojalnościowych: 2245
Wykonuję także filmy w miastach:
Bydgoszcz, Solec Kujawski, Toruń, Brzoza, Koronowo, Wtelno, Ostromecko, Żołędowo, Osielsko, Brodnica, Inowrocław, Chełmno, Chełmża, Zławieś Wielka, Zławieś Mała, Czarnowo, Suchary, Młodocin


Sprzęt wideo:

Dysponujemy kamerą FullHD SONY HXR-NX5, charakteryzującą się świetną jakością obrazu i dźwięku, a także lustrzanką Canon EOS.Jesteśmy dostępni w naszym biurze codziennie od rana, dzięki czemu zawsze posiadamy czas na osobiste spotkanie z klientami. Wyjątkiem może być nasz praca w terenie, która w tygodniu zdarza się rzadko.

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Bydgoszcz


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt