Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaBielsko-Biała - Waldemar

Waldemar - Bielsko-Biała

Cena standardowa:
2000,00zł / sesja
Odsłon:
15696
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 3100
Ilość wyświetleń: 2667
Ilość wyświetleń: 2563
Ilość wyświetleń: 2737
Ilość wyświetleń: 2462
Ilość wyświetleń: 2653

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
Opis    Zapis Full HD w standardzie a także NOWOŚĆ!!! 3DFullHD pozwala na uzyskanie czystego obrazu o dużej dynamice koloru, oraz wyeliminowanie szumów sygnału video. Rejestrujemy obraz jasnymi obiektywami z przesłoną nawet f1.2 co pozwala na filmowanie w bardzo trudnych warunkach oświetleniowych.

 

  Standardowo wykorzystywana jest stabilizacja obrazu FlyCam. Dzięki temu nowoczesnemu systemowi stabilizacji obrazu FlyCam obraz jest niezwykle dynamiczny a płynne prowadzenie kamery. Dodatkowo dysponujemy także 3-5-7 metrowym kranem filmowym co nadaje filmowi unikalną, "kinową" jakość.

 

  Zaawansowane techniki montażu. Montujemy na najnowszym, profesjonalnym pakiecie programowym firmy Adobe, między innymi After Effects i Premiere. Wraz z rozwojem możliwości technicznych, sukcesywnie wdrażamy nowe techniki filmowe wywierające niezapomniane wrażenia na widzu.  

 

   Wasze Wesele w Internecie. Na życzenie państwa młodych istnieje możliwość zamieszczenia najważniejszych fragmentów  i teledysków  z wesela na serwisie YouTube.pl  lub Vimeo, dzięki temu wszyscy Wasi znajomi będą mogli obejrzeć te piękne i wzruszające chwile.  

 

 Authoring (interaktywne menu,  odnośniki, wybór scen).Wykonujemy indywidualne okładki opracowane graficznie z kadrami z Waszego Ślubu.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 2000,00 zł
Podziękowanie Filmowe podziękowanie dla rodziców 600,00 zł

Liczba poleceń: 300
Liczba poleceń zrealizowanych: 28
Liczba pozytywnych ocen: 10 (100 %)
Odwiedzin: 15696
Suma punktów lojalnościowych: 1210
Wykonuję także filmy w miastach:
Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Pawłowice, Jastrzębie-Zdrój, Strumień, Tychy, Gliwice, Skoczów, Szczyrk, Bytom, Pszczyna, Rybnik, Kęty, Wodzisław Śląski, Katowice, Cieszyn, Żory, Ustroń, Wisła, Wrocław, Oświęcim, Racibórz, Żywiec, Chorzów, Wadowice, Zabrze, Kędzierzyn-Koźle, Ruda Śląska, Sosnowiec


Sprzęt wideo:

Lustranki Canon Full HD 24p

Technologia 3D FullHD 50p 

Oprogramowanie: Adobe Premiere, After Effects

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Bielsko-Biała


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt