Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaBielsko-Biała - Waldemar

Waldemar - Bielsko-Biała

Cena standardowa:
2000,00zł / sesja
Odsłon:
17772
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 4741
Ilość wyświetleń: 4379
Ilość wyświetleń: 4239
Ilość wyświetleń: 4444
Ilość wyświetleń: 4212
Ilość wyświetleń: 4316

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
Opis    Zapis Full HD w standardzie a także NOWOŚĆ!!! 3DFullHD pozwala na uzyskanie czystego obrazu o dużej dynamice koloru, oraz wyeliminowanie szumów sygnału video. Rejestrujemy obraz jasnymi obiektywami z przesłoną nawet f1.2 co pozwala na filmowanie w bardzo trudnych warunkach oświetleniowych.

 

  Standardowo wykorzystywana jest stabilizacja obrazu FlyCam. Dzięki temu nowoczesnemu systemowi stabilizacji obrazu FlyCam obraz jest niezwykle dynamiczny a płynne prowadzenie kamery. Dodatkowo dysponujemy także 3-5-7 metrowym kranem filmowym co nadaje filmowi unikalną, "kinową" jakość.

 

  Zaawansowane techniki montażu. Montujemy na najnowszym, profesjonalnym pakiecie programowym firmy Adobe, między innymi After Effects i Premiere. Wraz z rozwojem możliwości technicznych, sukcesywnie wdrażamy nowe techniki filmowe wywierające niezapomniane wrażenia na widzu.  

 

   Wasze Wesele w Internecie. Na życzenie państwa młodych istnieje możliwość zamieszczenia najważniejszych fragmentów  i teledysków  z wesela na serwisie YouTube.pl  lub Vimeo, dzięki temu wszyscy Wasi znajomi będą mogli obejrzeć te piękne i wzruszające chwile.  

 

 Authoring (interaktywne menu,  odnośniki, wybór scen).Wykonujemy indywidualne okładki opracowane graficznie z kadrami z Waszego Ślubu.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 2000,00 zł
Podziękowanie Filmowe podziękowanie dla rodziców 600,00 zł

Liczba poleceń: 303
Liczba poleceń zrealizowanych: 28
Liczba pozytywnych ocen: 10 (100 %)
Odwiedzin: 17772
Suma punktów lojalnościowych: 1455
Wykonuję także filmy w miastach:
Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Pawłowice, Jastrzębie-Zdrój, Strumień, Tychy, Gliwice, Skoczów, Szczyrk, Bytom, Pszczyna, Rybnik, Kęty, Wodzisław Śląski, Katowice, Cieszyn, Żory, Ustroń, Wisła, Wrocław, Oświęcim, Racibórz, Żywiec, Chorzów, Wadowice, Zabrze, Kędzierzyn-Koźle, Ruda Śląska, Sosnowiec


Sprzęt wideo:

Lustranki Canon Full HD 24p

Technologia 3D FullHD 50p 

Oprogramowanie: Adobe Premiere, After Effects

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Bielsko-Biała


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt